Джоні проти скевоморфізма
+ Додати тему
Відповісти на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 11 чер, 2013 14:14
Пропонуємо до обговорення:
Apple представила iOS 7
Дивися повний текст
Джоні проти скевоморфізма .
R2
Робот новин
Повідомлень: 101036
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
Профіль
Додано: Вів 11 чер, 2013 14:14
пока линукс скромно обновляет ядро и оптимизирует ключевые алгоритмы и логику, эти "умельцы" рисуют другие иконки\картиночки делая из этого "сенсацию"
SAP
Додано: Вів 11 чер, 2013 15:30
Слухи подтвердились - содрали принципы дизайна у винфона...
sich
Повідомлень: 564
З нами з: 11.09.10
Подякував: 144 раз.
Подякували: 80 раз.
Профіль
Додано: Вів 11 чер, 2013 15:48
Типичный windows 8)
andrej_iceberg
Додано: Вів 11 чер, 2013 15:51
Цікаво чи та ж участь буде й в "MAC OS X" системі? Хоча мені то все-одно. Влаштовує лаконічність консолі Linux-а! ;-) Які іконки??? Ні, не бачив!
fanata
Повідомлень: 301
З нами з: 11.08.11
Подякував: 1 раз.
Подякували: 33 раз.
Профіль
Додано: Вів 11 чер, 2013 15:55
Скотт Форсталл был лучше Джонатана Айва! Без Стив Джобса компания Apple умрёт! Плоские иконки без объема и теней все как у windows phone,android.
andrej_iceberg
Додано: Вів 11 чер, 2013 16:19
andrej_iceberg Где там в андроиде плоские иконки?? Интерфейс андроида - чистый клон с айфона, немного подуродованный чтобы не было исков.
sich
Повідомлень: 564
З нами з: 11.09.10
Подякував: 144 раз.
Подякували: 80 раз.
Профіль
Додано: Вів 11 чер, 2013 16:50
http://www.theverge.com/apple/2013/6/10 ... -confusing Похоже, при всем уважении к эппл, они обоср..сь конкретно, впопыхах силясь сделать то, на что МС потратила несколько лет, сделав из этого не просто плоские иконки, а целую концепцию. Впрочем, описанные вещи потипу выпрыгивающих диалогов, которые надо закрывать кнопкой (вроде сообщения об обнаруженных вай-фай сетях), есть и в текущей версии.
sich
Повідомлень: 564
З нами з: 11.09.10
Подякував: 144 раз.
Подякували: 80 раз.
Профіль
Додано: Вів 11 чер, 2013 18:28
не удивительно это, геи рулят Яблоком. ...вот уже и операционку радужную выпустили.
fxbat
Додано: Суб 15 чер, 2013 11:23
Да неужели... Наконец-то появится нормальная панель уведомлений и управления интерфейсами как в андроиде
manowar
Повідомлень: 68
З нами з: 14.03.09
Подякував: 22 раз.
Подякували: 7 раз.
Профіль
+ Додати тему
Відповісти на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_ ,
Модератор
Схожі теми
1
564
1
2690
Вів 10 чер, 2025 23:26 yama
4
1405
П'ят 12 січ, 2024 18:30 yama
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень