Венеціанський міст у Києві буде здано в експлуатацію в 3-му кварталі поточного року
Дивися повний текст Київавтодор обіцяє здати в експлуатацію Венеціанський міст у Києві в 3-му кварталі 2013 року.
|
|
Київавтодор обіцяє здати в експлуатацію Венеціанський міст уПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Київавтодор обіцяє здати в експлуатацію Венеціанський міст у Києві в 3-му кварталі 2013 року. Всего 19 млн? Немцы бы сделали то же самое за 10 млн и в два раза быстрее. )))
какая прелесть эти наши "украинские строители", - более года реконструируют мост с пролетом около 50 метров согнали кучи техники, строители в основном загорают...
я думаю реальная смета такова: 16 млн. гривен откаты с разными % на разных уровнях 3 млн. себестоимость реконструкции замечательный проект!
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||