Рада дозволила реструктуризацію бюджетних боргів та відшкоду

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Чет 04 лип, 2013 12:23

Рада дозволила реструктуризацію бюджетних боргів та відшкоду

Пропонуємо до обговорення:
Для реструктуризації бюджетних боргів дозволили використовувати казначейські векселі

Дивися повний текст Рада дозволила реструктуризацію бюджетних боргів та відшкодування ПДВ векселями.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 лип, 2013 12:23

Капец, это называется "кому я должен - всем прощаю"
LutsMan
 
Повідомлень: 967
З нами з: 10.06.08
Подякував: 212 раз.
Подякували: 265 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 лип, 2013 12:38

Re: Рада дозволила реструктуризацію бюджетних боргів та відш

якщо платник податків вибрав такий варіант розрахунків

Думаю пропозиція звучатиме так - векселями, або ніяк.
прибутковість – 5% річних

Навіть за умови, що векселі вдасться продати по номінальній вартості (а не з дисконтом) - їх прибутковість нижча прибутковості поточного рахунку.
Раніше повідомлялося, що тільки в травні 2013 року відшкодовано 564 млн грн платникам податків, що вдвічі більше показника того ж періоду 2012-го.
Автоматично відшкодовано ПДВ 32 суб’єктам господарювання у загальній сумі 76 млн грн, хоча порівняно з торішнім травнем це менше на 64 млн.

Перший абзац звучить обнадійливо, але другий показує - гроші повертають в ручному режимі, то ж можна припустити, що своїм. На практиці це означає, що бізнес "не біля корита" отримує новий цвях у спину.

Дана ініціатива відстрочує проблеми, але не вирішує їх. Що буде коли підприємства будуть мати сухі рахунки, а податки і зп потрібно заплатити? Тут виринуть "спритні товариші" які пачки векселів за копійки скуплять. Після такого будь-яка корова здохне і доїти буде нічого.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 лип, 2013 12:41

Доходность 5% годовых. Дисконт на вторичке будет составлять (а он ессно будет, кто же станет эти бумажки с доходностью отстающей как от инфляции, так и от депозитов пять лет держать в сейфе в условиях нехватки оборотных средств) процентов 20, а то и поболее. Предприимчивые высшие чиновники уже потирают ручонки в предвкушении наживы. Свои банки готовятся выдавать "дешевые" кредиты векселями в электронном виде и получать назад живые деньги. Все довольны! Ну кроме кучки каких то нудных , вечно недовольных неудачников, ну да бог с ними, выкрутятся как то, им не впервой..
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 лип, 2013 12:59

Re: Рада дозволила реструктуризацію бюджетних боргів та відш

Где восторженые возгласы президента аналитического центра, кандита наук и просто экономиста о том что судьба экономики украины наконец то решилась?
дисконт 20% это в сухом остатке 11,25% годовых для вложившегося в эти бумаги на 5 лет - как то маловато для нынешней банды, тем более неизвестно что тут вообще через 5 лет будет. Думаю дисконт будет 30%
Rick
 
Повідомлень: 825
З нами з: 07.10.08
Подякував: 69 раз.
Подякували: 176 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 лип, 2013 13:10

  Дваждыдвашник написав:Доходность 5% годовых. Дисконт на вторичке будет составлять (а он ессно будет, кто же станет эти бумажки с доходностью отстающей как от инфляции, так и от депозитов пять лет держать в сейфе в условиях нехватки оборотных средств) процентов 20, а то и поболее. Предприимчивые высшие чиновники уже потирают ручонки в предвкушении наживы. Свои банки готовятся выдавать "дешевые" кредиты векселями в электронном виде и получать назад живые деньги. Все довольны! Ну кроме кучки каких то нудных , вечно недовольных неудачников, ну да бог с ними, выкрутятся как то, им не впервой..

+1.
По-другому урлохунта зарабатывать не умеет
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 лип, 2013 13:17

  Дваждыдвашник написав:Доходность 5% годовых. Дисконт на вторичке будет составлять (а он ессно будет, кто же станет эти бумажки с доходностью отстающей как от инфляции, так и от депозитов пять лет держать в сейфе в условиях нехватки оборотных средств) процентов 20, а то и поболее. Предприимчивые высшие чиновники уже потирают ручонки в предвкушении наживы. Свои банки готовятся выдавать "дешевые" кредиты векселями в электронном виде и получать назад живые деньги. Все довольны! Ну кроме кучки каких то нудных , вечно недовольных неудачников, ну да бог с ними, выкрутятся как то, им не впервой..


+ 1.
Толстый полярный лис подкрался незаметно, хотя был виден из далека.

Конторы которые будут скупать векселя с большим дисконтом и обналичивать его по номиналу нагреют немало денег.

Когда уже продразверстка начнется?
Max_k
 
Заблокований
Повідомлень: 194
З нами з: 27.10.12
Подякував: 115 раз.
Подякували: 75 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 лип, 2013 13:41

Re: Рада дозволила реструктуризацію бюджетних боргів та відш

а что там за "банковский вексель" упомянут?
_yura_
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 04 лип, 2013 13:51

  _yura_ написав:а что там за "банковский вексель" упомянут?

Это типа высылаю деньги по факсу из банка
Деньги
 
Повідомлень: 688
З нами з: 13.06.13
Подякував: 21 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 лип, 2013 13:54

Йоп..ись совсем!
Contortum
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1156
З нами з: 12.12.11
Подякував: 882 раз.
Подякували: 178 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1604
Переглянути останнє повідомлення
Пон 04 тра, 2026 12:17
NordMark
2 2052
Переглянути останнє повідомлення
Чет 26 лют, 2026 15:10
flyman
1 2415
Переглянути останнє повідомлення
Пон 16 лют, 2026 20:23
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама