|
Рада дозволила реструктуризацію бюджетних боргів та відшкоду |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 04 лип, 2013 12:23
Пропонуємо до обговорення: Для реструктуризації бюджетних боргів дозволили використовувати казначейські векселі
Дивися повний текст Рада дозволила реструктуризацію бюджетних боргів та відшкодування ПДВ векселями.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 04 лип, 2013 12:23
Капец, это называется "кому я должен - всем прощаю"
-
LutsMan
-
-
- Повідомлень: 967
- З нами з: 10.06.08
- Подякував: 212 раз.
- Подякували: 265 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 04 лип, 2013 12:38
якщо платник податків вибрав такий варіант розрахунків
Думаю пропозиція звучатиме так - векселями, або ніяк. прибутковість – 5% річних
Навіть за умови, що векселі вдасться продати по номінальній вартості (а не з дисконтом) - їх прибутковість нижча прибутковості поточного рахунку. Раніше повідомлялося, що тільки в травні 2013 року відшкодовано 564 млн грн платникам податків, що вдвічі більше показника того ж періоду 2012-го. Автоматично відшкодовано ПДВ 32 суб’єктам господарювання у загальній сумі 76 млн грн, хоча порівняно з торішнім травнем це менше на 64 млн.
Перший абзац звучить обнадійливо, але другий показує - гроші повертають в ручному режимі, то ж можна припустити, що своїм. На практиці це означає, що бізнес "не біля корита" отримує новий цвях у спину. Дана ініціатива відстрочує проблеми, але не вирішує їх. Що буде коли підприємства будуть мати сухі рахунки, а податки і зп потрібно заплатити? Тут виринуть "спритні товариші" які пачки векселів за копійки скуплять. Після такого будь-яка корова здохне і доїти буде нічого.
-
mju
-
-
- Повідомлень: 2076
- З нами з: 21.02.09
- Подякував: 210 раз.
- Подякували: 491 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 04 лип, 2013 12:41
Доходность 5% годовых. Дисконт на вторичке будет составлять (а он ессно будет, кто же станет эти бумажки с доходностью отстающей как от инфляции, так и от депозитов пять лет держать в сейфе в условиях нехватки оборотных средств) процентов 20, а то и поболее. Предприимчивые высшие чиновники уже потирают ручонки в предвкушении наживы. Свои банки готовятся выдавать "дешевые" кредиты векселями в электронном виде и получать назад живые деньги. Все довольны! Ну кроме кучки каких то нудных , вечно недовольных неудачников, ну да бог с ними, выкрутятся как то, им не впервой..
-
Дваждыдвашник
-
-
- Повідомлень: 3100
- З нами з: 06.08.10
- Подякував: 890 раз.
- Подякували: 833 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 04 лип, 2013 12:59
Где восторженые возгласы президента аналитического центра, кандита наук и просто экономиста о том что судьба экономики украины наконец то решилась? дисконт 20% это в сухом остатке 11,25% годовых для вложившегося в эти бумаги на 5 лет - как то маловато для нынешней банды, тем более неизвестно что тут вообще через 5 лет будет. Думаю дисконт будет 30%
-
Rick
-
-
- Повідомлень: 825
- З нами з: 07.10.08
- Подякував: 69 раз.
- Подякували: 176 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 04 лип, 2013 13:10
Дваждыдвашник написав:Доходность 5% годовых. Дисконт на вторичке будет составлять (а он ессно будет, кто же станет эти бумажки с доходностью отстающей как от инфляции, так и от депозитов пять лет держать в сейфе в условиях нехватки оборотных средств) процентов 20, а то и поболее. Предприимчивые высшие чиновники уже потирают ручонки в предвкушении наживы. Свои банки готовятся выдавать "дешевые" кредиты векселями в электронном виде и получать назад живые деньги. Все довольны! Ну кроме кучки каких то нудных , вечно недовольных неудачников, ну да бог с ними, выкрутятся как то, им не впервой..
+1. По-другому урлохунта зарабатывать не умеет
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 04 лип, 2013 13:17
Дваждыдвашник написав:Доходность 5% годовых. Дисконт на вторичке будет составлять (а он ессно будет, кто же станет эти бумажки с доходностью отстающей как от инфляции, так и от депозитов пять лет держать в сейфе в условиях нехватки оборотных средств) процентов 20, а то и поболее. Предприимчивые высшие чиновники уже потирают ручонки в предвкушении наживы. Свои банки готовятся выдавать "дешевые" кредиты векселями в электронном виде и получать назад живые деньги. Все довольны! Ну кроме кучки каких то нудных , вечно недовольных неудачников, ну да бог с ними, выкрутятся как то, им не впервой..
+ 1. Толстый полярный лис подкрался незаметно, хотя был виден из далека. Конторы которые будут скупать векселя с большим дисконтом и обналичивать его по номиналу нагреют немало денег. Когда уже продразверстка начнется?
-
Max_k
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 194
- З нами з: 27.10.12
- Подякував: 115 раз.
- Подякували: 75 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 04 лип, 2013 13:41
а что там за "банковский вексель" упомянут?
-
_yura_
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 04 лип, 2013 13:51
_yura_ написав:а что там за "банковский вексель" упомянут?
Это типа высылаю деньги по факсу из банка
-
Деньги
-
-
- Повідомлень: 688
- З нами з: 13.06.13
- Подякував: 21 раз.
- Подякували: 52 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 04 лип, 2013 13:54
Йоп..ись совсем!
-
Contortum
-
-
- Повідомлень: 1156
- З нами з: 12.12.11
- Подякував: 882 раз.
- Подякували: 178 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
1604 |
|
|
|
2 |
2052 |
|
|
|
1 |
2415 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|