Автовиробництво Польщі впало в 2013 році на 10%
Дивися повний текст Автовиробництво Польщі впало в 2013 році на 10%.
|
|
Автовиробництво Польщі впало в 2013 році на 10%Пропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Автовиробництво Польщі впало в 2013 році на 10%. Никогда не догадывался, что в Польше, где за 10 тыс есть возможность купить ауди 5-6 летнее, производится почти в 12 раз больше автомобилей чем в Украине, которая смертельно борется за "вітчізняного автовіробніка". Вот вам, господин Азар...тный.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||