Vlad442 написав:Торговля вся давно ушла в инет. Если раньше сайт был придатком к магазину, то сейчас магазин это пункт выдачи для сайта. Лекарства, одежда, техника, запчасти, спортинвентарь и т. д.
Наступного тижня з зарплат, стипендій і пенсій почнуть стягувати борги На українських боржників почнуть полювати приватні виконавці, які будуть «вибивати» борги поряд з державними.
Про це повідомляє Хвиля.
Вже з 5 жовтня набуває чинності Закон від 02.06.16 р. № 1404-VIII «Про виконавче провадження», прийнятий замість нині діючого Закону України від 21.04.99 р. № 606-XIV.
Новим законом визначено, що примусове виконання рішень на підставі виконавчих документів можуть виконувати як державні, так і приватні виконавці.
Також уточнено заходи примусового виконання рішень, якими визнано: звернення стягнення на грошові кошти, цінні папери, інше майно (майнові права), корпоративні права, майнові права інтелектуальної власності, об’єкти інтелектуальної, творчої діяльності, інше майно боржника, звернення на зарплатню, пенсію, стипендію та інший дохід боржника, вилучення у боржника і передача стягувачеві предметів, зазначених у рішенні, заборона боржникові розпоряджатися та/або користуватися майном, яке належить йому на праві власності.
Повідомляється, що конкретизовано також і строки проведення виконавчих дій. Так, арешт на майно (грошові кошти) накладається не пізніше наступного робочого дня після його виявлення, платіжні вимоги на примусове списання коштів надсилаються не пізніше наступного робочого дня з дня накладення арешту, опис і арешт майна проводиться не пізніше 5-го р. д. з дня отримання інформації про його місцезнаходження.
Під час перевірки майнового стану боржника за місцем проживання (перебування) фізичної особи і місцезнаходженням юридичної особи здійснюються опис і арешт виявленого майна.
Serg-ik написав:Я тогда не понимаю, почему эти достаточно зарабатывающие люди не раскупили квартиры на Милославской и Закревского, в почти готовом Герцен -парке, в мега-стройках Веника, в бизнесс-классе на Шамрыла . Они спят???
Почему в автосалонах не разобрали все машины, а в магазинах не купили все пиво? Рынок находится в равновесии.
Нет равновесия: строится по19000 квартир в год, но столько не продаётся. Нет равновесия, потому что не проданы квартиры в домах, сданных 2 и более лет назад. Пиво-30 грн за литр, квартира-25 000 за метр. Улавливаете. В автосалонах-тоска. На днях узнал, что закрылся автосалон Киа на Петровке. Повторюсь:почему эти достаточно зарабатывающие люди не раскупили квартиры?
Побывал вчера на станции Славутич. Такой помойки я не ожидал. Даже вокзальная и святошин не дотягивают по уровню срача. В глаза бросаются домики Заречного: горят окна, явно ремонтники работают. Симпатичные домики с кучей инфрастуктурных минусов. Гланул проэкт: 20 домов по 25 эт. Короче, дефицит жилой недвиги на Позняках.
Oak написав:Побывал вчера на станции Славутич. Такой помойки я не ожидал. Даже вокзальная и святошин не дотягивают по уровню срача. В глаза бросаются домики Заречного: горят окна, явно ремонтники работают. Симпатичные домики с кучей инфрастуктурных минусов. Гланул проэкт: 20 домов по 25 эт. Короче, дефицит жилой недвиги на Позняках.
проезжал вчера возле жк мордор и был удивлен, в 60-70% квартиру уже горит свет! такой активности в новостройках я еще не видел по ходу за 1 год полностью обживется