Валютный рынок в контексте

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 17791780178117821783 ... 2751>

Какой процент сбережений вы держите в валюте?

Валютный рынок в контексте 4.1 5 425
1. Нет сбережений в валюте
12%
49
2. до 20%
6%
24
3. от 20% до 50%
8%
35
4. от 50% до 75%
12%
51
5. более 75%
63%
266
Всього голосів : 425
Повідомлення Додано: П'ят 14 кві, 2017 19:30

Re: Валютный рынок в контексте

Не є знавцем ринку нерухомості і, якщо чесно, ніколи ним особливо не цікавився. Але, спробую трохи покопатися і сформулювати своє бачення.
На скільки розумію, ціни на нерухомість стоять тільки в трьох містах: Київ, Одеса, Львів. Є ще може пару міст: Дніпро, Харків може ще десь, де вони не дуже впали. Є міста як Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький і тд, де вони також не дуже падають, але там вони завжди були в 2-3 рази дешевші ніж в перерахованих вище.
Глянемо на чинники які діють на пониження цін: зменшення купівельної спроможності, відсутність кредитування, зменшення кількості бажаючих придбати житло.
Чому не падають ціни у Львові? З 2014 року будівництво житла у Львові тримається на попиті від луганчан та донецьких. Реально знаю випадки, коли люди приносили сумки готівки і викупляли цілі підїзди. У власника фірми, яка займалася дистрибуцією нашої продукції в Луганську зараз у Львові ТРИ квартири, які він купив після окупації (а це не велика фірма, яка займалася продукцією сегменту хореки). Другий трохи менший ешелон покупців – теперішні прикоритні, які активно нагребли статки на схемах і влаштовують своє життя, як би сумно це не було. На третьому місці в 2014 році стояли заробітчани, які виїхали на початку 90-х і планували повернутися доживати віку тут. Зараз вони різко пригальмували. На четвертому місці були люди, які зараз досягли віку під 30 років, заробили вже певну кількість грошей (в основному айтішники, яких у Львові дуже багато і топи компаній), завели сімї і вирішили своє житлове питання, але і вони з середини 16 також практично закінчилися чи зупинилися і задумалися. Будівельний бум у Львові спадає, м’яко кажучи.
Я багато їжджу по країні, у всіх обласних центрах буваю по кілька разів на рік. На скільки знаю, попит на житло в Одесі тримається на тих таки переселенцях, яких там чи не найбільше з усіх інших міст України. Київ – також на них, але це ще й місто де сконцентровані всі грошові потоки і де заробити найлегше. Але, київський феномен зараз розповсюджується активно на інші міста, адже в Києві всі не помістяться, тому люди з глухих Чернівців, Черніговів, Сум і тд посунули також в Одесу, Львів, Дніпро, адже в цих містах грошей крутиться значно більше. Тому в кількох містах все ще росте чи стоїть і рухається, а в більшості – заростає павутиною.
Думаю, попит від лугандонців уже вичерпався. Заробітчани повертатися передумали, більше того, зараз виїжджає маса людей. І вони їдуть без жодної думки повернутися і планують забрати сімю як найшвидше. Великий ризик, що і ті 30-ти річні, про яких я писав, скоро також виїдуть і будуть продавати своє куплене житло. І ще, ті кому зараз 30, народилися в 1985-7, коли ще була нормальна народжуваність. А на підході покоління 90-тих, коли народжуваність була мінімальною.
Також, є нюанс популярності заміського житла і адекватності вартості метра квадратного, про що трохи писав якось тут viewtopic.php?p=3967436#p3967436
Я колись керував будівельними супермаркетами, тому маю знайомих, які займаються будівництвом-ремонтами чи виробляють будматеріали (той таки Ферозіт, Миколаївський цементний, утеплювачі Століт і тд). У нас шалений тіньовий ринок будматеріалів і, в перерахованих містах, де ціни не дуже падають націнки на метрии зашкалюють, тому такі ціни є привабливі для міжнародних будфірм і тут є куди падати.
Тепер щодо майбутнього ринку. Є два сценарії: позитивний, якщо в країні все налагодиться і негативний, якщо буде …опа (чи Захід відвернеться і ми будемо гнити чи ще гірший з відкритою агресією, розростанням лугандонів і тд). Імовірності цих варіантів озвучувати не буду, у кожного своє бачення. При другому варіанті з країни дуже швидко виїде ще кілька мільйонів населення і вони постараються тут все продати і поїхати з якимось капіталом. Для нерухомості це обвал. При дургому все покращуватися почне не так швидко, пройде не менше 5-6 років, щоб ті хто виїхали спробували повернутися. Крім того, в такому разі почнеться рух по всій країні і з Києва, Одеси і тд люди вернуться в Чернівці і Суми, бо там все дешевше і метри і оренда))))) Ну і не можна відкидати варіант приходу іноземців-будівельників. Тому, швидкий ріст нерухомості в такому разі – велике питання. Не може квартира у Львові коштувати як у Варшаві чи Будапешті. Крім того, ті донецькі і луганські, які купили по кілька квартир, також захочуть їх продати; ну і помирає зараз велика кількість старших людей, які мають ще радянське житло. В результат і їх діти чи внуки вже не потребують щось купувати. А мре дуже багато, тоді як на заміну приходить малочисленнее покоління 90-х.
Таке моє бачення, ще раз наголошу, що я практично дилетант у цій сфері.
Психологічна зрілість - це усвідомлення того, скільки всього в світі абсолютно не потребує твоєї думки чи коментарів.
orest
10

Подякував: 1304 раз.
Подякували: 2012 раз.

Профіль
1
5
Повідомлення Додано: П'ят 14 кві, 2017 19:30

Re: Валютный рынок в контексте

Не слежу особо за ценами, да и реально надо у агентов по недвижимости спрашивать, объявления это так, удочку закинуть.
Buxx

Подякував: 5 раз.
Подякували: 4 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 кві, 2017 19:35

Buxx написав:
  Сержик написав:За 16000 начинаются квартиры, в которых можно худо-бедно жить

Да уж, а в Черновцах по 22 за хрущи хотят.

В вашем регионе рождаемость высокая была все годы независимости. Спрос будет.
80% USD / 4% UAH / 0% EUR / 16% XAU / 0% BTC
Zebra

Подякував: 209 раз.
Подякували: 399 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 кві, 2017 19:46

orest написав:Таке моє бачення, ще раз наголошу, що я практично дилетант у цій сфері.

Все вірно написано. Ті міста що ви перечислили західної України, попит тримається на тому, що народжуваність буда висока навіть у 90-ті. Київ по населенню зростає. Одесса теж. Все інше - буде падати і далі в ціні. Демографія only.
Zebra

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 кві, 2017 20:02

Zebra написав:
  Mincha написав:
  Zebra написав:Сержик в любом случае 16000 это не предел, к концу года НБУ заявляет о курсе 30-33 а это двинет цены еще ниже.

Попробуй купить в Харькове в нормальном районе за 16 :)
Можешь только покурить папу :lol:

Мне Харьков и тем более Украина не интересны.
Присматриваю Варшаву как место ПМЖ, только 2 свои резиденции продам и досвидос. Жду когда еврик нырнет ниже паритета и ворота польской недвиги будут открыты по сладким ценам.

Продавай быстрее, а то ведь дешевеет быстро :) Будешь в Польше дворником :)
pesikot

Подякував: 97 раз.
Подякували: 332 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 кві, 2017 20:03

pesikot написав:Продавай быстрее, а то ведь дешевеет быстро :) Будешь в Польше дворником :)

Не быстрее, чем падает противный евро :D
Zebra

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 кві, 2017 20:09

Buxx написав:
  Сержик написав:За 16000 начинаются квартиры, в которых можно худо-бедно жить

Да уж, а в Черновцах по 22 за хрущи хотят.

...і в місті Лева......все, що по 22 і нижче....- як правило або котлован, або комуналка! :mrgreen:
....ну, або в глибокій периферії.........то ще за ту ціну, можна знайти щось менш-більш :D
...потрібно дивитись уважно!- і вдумуватись у зміст сказаного.....
https://www.youtube.com/watch?v=F99H5wfVIw4
Долярчик

Подякував: 22 раз.
Подякували: 101 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 кві, 2017 20:15

orest написав:Глянемо на чинники які діють на пониження цін: зменшення купівельної спроможності, відсутність кредитування, зменшення кількості бажаючих придбати житло.

Поставив плюс.Цікаво написали.
Тепер про чинники.Ви правильно перерахували основні чинники,але з усіма трьома я не згоден.Ми ж порівнюємо 2016 і 2017 роки.Чи зменшилась купівельна спроможність у 2017 році?Ні,бо за перші місяці середні зарплати українців на третину вище,аніж за аналогічний період минулого року.Другий чинник - кредитування.Зара кредитні ставки хоч і залишаються ще високими,проте на 3-4% нижче,ніж ще рівно рік тому,і будуть знижуватись далі.А значить кредитування стає доступнішим.Коли зросли зарплати,а кредити стали дешевшими,то є більше бажаючих купити своє житло.Третій чинник - зменшення бажаючих купити житло.В силу різних причин кількість саме бажаючих зменшилась.Але кількість тих,хто не тільки бажає,а ще й може купити,відносно 2016 року зросла.
Тому,думаю,в Києві і містах - мільйонниках кількість угод з купівлі/продажу буде більше,аніж в 2016 році і ціна квадратного метра в кожному з цих міст буде приблизно на 2-3% в гривнях вища,аніж в 2016 році.
tea

Подякував: 125 раз.
Подякували: 1540 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 кві, 2017 20:28

orest написав:Не є знавцем ринку нерухомості і, якщо чесно, ніколи ним особливо не цікавився. Але,

Глянемо на чинники які діють на пониження цін: зменшення купівельної спроможності, відсутність кредитування, зменшення кількості бажаючих придбати житло.

Чому не падають ціни у Львові? З 2014 року будівництво житла у Львові тримається на попиті від луганчан та донецьких. Реально знаю випадки, коли люди приносили сумки готівки і викупляли цілі підїзди. .

.....у мене, останнім часом, складається враження, що у місті Лева подекуди ціни крутішші за київські :!: :shock:
...потрібно дивитись уважно!- і вдумуватись у зміст сказаного.....
https://www.youtube.com/watch?v=F99H5wfVIw4
Долярчик

Подякував: 22 раз.
Подякували: 101 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 кві, 2017 20:28

Основатель "ВКонтакте" и Telegram Павел Дуров:

Об Украине и ЕС

Я верю в Украину и считаю, что ЕС нуждается в Украине больше, чем Украина в ЕС. Украина богата суперталантливыми и мотивированными людьми, которые составляют основу экономического роста в нашем столетии. Как только Украина решит проблемы коррупции и неэффективности, она сама станет богатой и процветающей.
Извините за офф-топ.
Не читаю сообщения от Андрей_В, Gumanoid, safonovstanislav, somilitark, tea, Zebra, Yuri_61, Yuri_T, Libo, mister-svet
oxana_anaxo

Подякував: 147 раз.
Подякували: 1674 раз.

Профіль
2
  #<1 ... 17791780178117821783 ... 2751>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: chuk_72, es77, stm і 6 гостей