Депозити майже повністю пішли в онлайн

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Нед 18 жов, 2020 10:09

Депозити майже повністю пішли в онлайн

Пропонуємо до обговорення:
Про це повідомили банкіри.

Дивися повний текст Депозити майже повністю пішли в онлайн.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 18 жов, 2020 10:09

А что можно будет предоставить СУДУ в качестве доказательства а фонду гарантирования вкладов? Принтскрин? Суды требуют договор и квитанцию о внесении денег (мемориальный ордер) ТОЛЬКО в оригинале для подтверждения самого факта размещения депозита. А в случае сбоя (разрушения) компьютерной системы банка и потери данных? Кто может пострадать без оригинальных документов : Банк или клиент? Только не отвечайте сразу, подумайте о том, как ВЫ будете себя чувствовать без оригинальных документов, когда прочтете, что в ВАШ банк ввели временную администрацию?
4416635
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9
З нами з: 02.02.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 18 жов, 2020 11:22

4416635
Особисто забирав свої вклади з 4х банків-погорільців!
(Форум/ФіК/Дельта/Платинум)
ТІЛЬКИ паспорт і інд.код - все!
Жодних квитанцій, чи ще чогось НІДЕ НЕ ПРОСИЛИ!!!

Забрав все до копійки, так як всюди тримав під Фонд!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9491
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 18 жов, 2020 11:40

Re: Депозити майже повністю пішли в онлайн

Видача депо іде через реєстр
any4key
 
Повідомлень: 95
З нами з: 05.06.14
Подякував: 7 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 18 жов, 2020 12:29

Какие депозиты? Вы серьёзно? Не смешите!
Сейчас вам дадут максимум 2% в $. Через год прийдёте в Ощадбанке забирать, они заставят получить карту (иначе низзя!), а потом возьмут комиссию за снятие наличных 1%. Какой смысл в этой "мышиной возне"??? Объясните мне кто-нибудь, please.
sveneld83
Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 05.08.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 18 жов, 2020 12:30

Re: Депозити майже повністю пішли в онлайн

sveneld83 написав:Какие депозиты? Вы серьёзно? Не смешите!
Сейчас вам дадут максимум 2% в $. Через год прийдёте в Ощадбанке забирать, они заставят получить карту (иначе низзя!), а потом возьмут комиссию за снятие наличных 1%. Какой смысл в этой "мышиной возне"??? Объясните мне кто-нибудь, please.

На Ощадбанке свет клином сошелся?
В любом случае, рассказы про комиссию за снятие депозита это бред, вам какой-то лапши навешали
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37862
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Нед 18 жов, 2020 12:32

  any4key написав:Видача депо іде через реєстр

Ну добре, наприклад, в реєстрі сталася помилка, і він показує, що депозит вже відданий. Що далі?
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10704
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1538 раз.
Подякували: 1960 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Нед 18 жов, 2020 13:16

  BIGor написав:
  any4key написав:Видача депо іде через реєстр

Ну добре, наприклад, в реєстрі сталася помилка, і він показує, що депозит вже відданий. Що далі?

Ха-ха!
Ану, дайте/покажіть мені ЧЕК/квитанцію, де я підписав, що отримав кошти? :lol:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9491
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 18 жов, 2020 16:40

  Долярчик написав:
  BIGor написав:
  any4key написав:Видача депо іде через реєстр

Ну добре, наприклад, в реєстрі сталася помилка, і він показує, що депозит вже відданий. Що далі?

Ха-ха!
Ану, дайте/покажіть мені ЧЕК/квитанцію, де я підписав, що отримав кошти? :lol:

Ну Ви приходите по свої гроші - а в реєстрі пусто. Який чек Вам винен Банк?
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10704
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1538 раз.
Подякували: 1960 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Нед 18 жов, 2020 17:28

Re: Депозити майже повністю пішли в онлайн

BIGor написав:
  any4key написав:Видача депо іде через реєстр

Ну добре, наприклад, в реєстрі сталася помилка, і він показує, що депозит вже відданий. Що далі?
Я маю на увазі, що формування списку вкладників для фонду відбувається реєстром, в якому вказуються паспортні данні, сума і т.д. До видачі воно немає ніякого відношення.
any4key
 
Повідомлень: 95
З нами з: 05.06.14
Подякував: 7 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 941
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 19:35
moveton
4 1966
Переглянути останнє повідомлення
Пон 27 кві, 2026 16:54
fishcode93
1 899
Переглянути останнє повідомлення
Чет 09 кві, 2026 20:59
myroslavtreshchov
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама