Напад росії і білорусі на Україну

+ Добавить
    тему
Ответить
на тему
Следить
за темой
  #<1 ... 81478148814981508151 ... 18376>
Сообщение Добавлено: Вт 14 май, 2024 07:28

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  flyman писал(а):а про відношення до звичайних інженерів

Ну за радіоінженерію мені важко щось казати, бо досвіду в даній сфері нема взагалі. Але впевнений, що там своя боротьба РЕБ проти керуючого сигналу
Дюрі-бачі
Аватара пользователя
 
Сообщения: 6484
С нами с: 29.07.22
Благодарил (а): 990 раз.
Поблагодарили: 694 раз.
 
 
1
Сообщение Добавлено: Вт 14 май, 2024 07:47

  vitaliiangel писал(а):Все буде знищено БПЛА з штучним інтелектом і артилерією.

З БПЛА ще маршал Тухачевський носився майже 100 років тому, але якщо це не буде війна із завідомо слабшим технологічно противником, то як зазначає Дюрі-бачі буде ефективна протидія. Зараз перспективні розробки в галузі електромагнітної зброї, лазерної та можливо ще якоїсь, ще навіть не відомої назагал.
Ой+
Аватара пользователя
 
Сообщения: 7483
С нами с: 19.04.12
Благодарил (а): 113 раз.
Поблагодарили: 1208 раз.
 
 
2
6
Сообщение Добавлено: Вт 14 май, 2024 08:00

  ЛАД писал(а):
  Schmit писал(а):
  Василь-Рівне писал(а): Підкажу - професійні військові рожевощокі воєнпенси - купа 40-ка річних плюс детройтедів :wink:

Плюс частина діючих поліцаїв, погранців з західного кордону....
Якщо на підприємствах бронювання до 50%, то і тут чому б не застосувати такий же підхід, якщо резерви потрібні негайно.
Чи ні? чи нехай ще відпочинуть, їх служба "і опасна, і трудна", краще почекати декілька місяців на бусифікованих мобілізованих, вони потім відіб'ють втрачене?
Якось так і переможемо "где-то по сєрєдінє".

Простите, не люблю такие вопросы на форуме, но вы уж слишком напрашиваетесь.
Вам вроде как 42 года. Вполне призывной возраст.
Почему вас до сих пор не "бусифіковали"? Или вы "где-то по сєрєдінє"?

Вроде как про вік ви вже запитували і відповідь отримали.
Чого не бусифікували? ну бо не бусифікували.
Повертаємось до суті. Чи моя, чи будь яких інших гречкосіїв бусифікація дозволить отримати якісь більш-менш підготовлені підрозділи через місяців два-три і то під питанням (у мене здоров'я ґиґне ще на полігоні), а потрібно вже негайно. Де в країні негайно знайти 30-50к готових, вже підготовлених військових, щоб врятувати ваш Харків від оточення? - я запропонував, а ви думайте.
Последний раз редактировалось Schmit Вт 14 май, 2024 08:39, всего редактировалось 2 раз(а).
Schmit
 
Сообщения: 5631
С нами с: 08.09.09
Благодарил (а): 83 раз.
Поблагодарили: 281 раз.
 
 
Сообщение Добавлено: Вт 14 май, 2024 08:01

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Уточнення з приводу F-16 від Данії в українському небі.

Прем'єр-міністр Данії мав намір оголосити F-16 в Україні протягом МІСЯЦІВ (а не місяця), - кореспондент Diе Zeit (https://twitter.com/joerglau/status/1790123997838921837) попросив вибачення за невірну надану ним інформацію.


пішла друга річниця обіцянок.
то на пасху, то після, то через місяць. щас вже місяці
Бетон
Аватара пользователя
 
Сообщения: 6338
С нами с: 17.12.22
Благодарил (а): 227 раз.
Поблагодарили: 642 раз.
 
 
6
3
2
Сообщение Добавлено: Вт 14 май, 2024 08:14

  Дюрі-бачі писал(а):Поживемо-побачимо. На мою думку справжній вплив на курс закону про мобілізацію слід очікувати десь у вересні, коли виконавча почне блокувати рахунки за штрафи, а так поки більшість пересічних навіть не в курсі що на них чекає.

Судячи з рефлексій місцевих фахівців з фінансів вони сидять в гривнедепо та ОВГЗ на 3-6 місяців.
Що зараз з достроковим зняттям депо?
Капкан надійно тримає жертву? :mrgreen:
UA
 
Сообщения: 10031
С нами с: 19.07.08
Благодарил (а): 1887 раз.
Поблагодарили: 2378 раз.
 
 
1
2
1
Сообщение Добавлено: Вт 14 май, 2024 08:21

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  andrijk777 писал(а):Я особисто ніякої зради не бачу по причині того що не думаю що від України сильно залежало рішення в цих питаннях. Давати чи не давати зброю напевно вирішують в США а не в Україні.

Ну як сказати.. Спочатку Борис говорить "давайте просто продовжувати воювати", а потім ленд-ліз зливають в трубу і дають кілька комплексів ППО плюс різний напівсписаний мотлох.

Якщо робити аналогії, то це як в кемпінг заїзжає агресивна банда байкерів з явними намірами. Ви збираєтесь прийняти рішення виходячи з власних сил та можливостей, а сусід-реднек по кемпінгу показує повний багажник мисливських гвинтівок і пропонує розгромити банду. Але в розпал конфлікту залишає вам палицю і терміново виїзжає у справах))
Letusrock
 
Сообщения: 3367
С нами с: 03.05.22
Благодарил (а): 16 раз.
Поблагодарили: 13 раз.
 
 
Сообщение Добавлено: Вт 14 май, 2024 08:22

поняття "Уповноважений представник ТЦК".

якщо уважно читати оновлену версію "Закону про мобілізацію" , яка набуває чинності з 18 травня особливо частину 6 статті 22, яка зобов'язує усіх військовозобов'язаних мати з собою військово-обліковий документ та пред’являти його за вимогою уповноваженого представника ТЦК.

Виникає питання - а чим регламентується, уповноважений переді мною представник ТЦК чи неуповноважений?

Одна із думок:

Бо у Законі нема такого поняття "уповноважений представник ТЦК". :)
Не підійде сюди і норми Поставнови 1456, бо там інше - "уповноважена особа".
От і виникає питання - кому з представників ТЦК пред'являти документи :) :) :)
Саме цікаве - поліцейському ці документи зобов'язаний пред'являти. Бо Закон чітко регламентує "поліцейському" без усякого "уповноваженого".

інша думка - "Ей. военний, иди с богом" , Полиция наше усьо.
Goodman
Аватара пользователя
 
Сообщения: 6711
С нами с: 23.11.14
Благодарил (а): 769 раз.
Поблагодарили: 578 раз.
 
 
Сообщение Добавлено: Вт 14 май, 2024 08:34

Re: Напад росії і білорусі на Україну

🤯Заступника колишнього міністра оборони Резнікова Ростислава Замлинського, який погоджував контракт про купівлю "яєць по 17", призначили послом з особливих доручень МЗС — Центр протидії корупції.

Про це ЦПК стало відомо з декларації посадовця — у щорічній декларації за 2023 рік він зазначає вже нову посаду у МЗС. Ймовірно призначення відбулося на початку 2024 року.

Раніше саме Замлинський, будучи на посаді заступника Міністра оборони, опікувався фінансовими питаннями. Саме він у 2022-2023 роках погоджував контракти із закупівлі продуктів харчування для Сил Оборони за завищеними цінами, зокрема відомого контракту із “яйцями по 17”.

Яснопонятно
Бетон
Аватара пользователя
 
Сообщения: 6338
С нами с: 17.12.22
Благодарил (а): 227 раз.
Поблагодарили: 642 раз.
 
 
6
3
2
Сообщение Добавлено: Вт 14 май, 2024 08:36

  UA писал(а):
  Дюрі-бачі писал(а):Поживемо-побачимо. На мою думку справжній вплив на курс закону про мобілізацію слід очікувати десь у вересні, коли виконавча почне блокувати рахунки за штрафи, а так поки більшість пересічних навіть не в курсі що на них чекає.

Судячи з рефлексій місцевих фахівців з фінансів вони сидять в гривнедепо та ОВГЗ на 3-6 місяців.
Що зараз з достроковим зняттям депо?
Капкан надійно тримає жертву? :mrgreen:


Овдп занадто легко продаються достроково... (у Сенсі). Це якось аж тривожить. А раптом хтось хакне, все продасть і виведе?
Мала би бути і функція блокування продажу.
Bobua
Аватара пользователя
 
Сообщения: 2717
С нами с: 24.08.10
Благодарил (а): 131 раз.
Поблагодарили: 192 раз.
 
 
1
3
Сообщение Добавлено: Вт 14 май, 2024 08:41

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  UA писал(а):Постійно бодаться з молодими здоровими бугаями з ТЦК особисто в мене натхнення та здоров'я нема.

таки да, ще можна милицею отримати :
"Однак після того, як хлопця посадили в авто, дівчину не впустили до машини. Вона почала знімати все, що відбувається. Цієї миті до неї підбіг чоловік у військовій формі й побив її милицею."
Goodman
Аватара пользователя
 
Сообщения: 6711
С нами с: 23.11.14
Благодарил (а): 769 раз.
Поблагодарили: 578 раз.
 
 
  #<1 ... 81478148814981508151 ... 18376>
Форум:
+ Добавить
    тему
Ответить
на тему
Следить
за темой
Сейчас этот форум просматривают: pesikot, sashaqbl + гостей: 2
Модераторы: Faceless, Ірина_, Модератор

Похожие темы

Темы
Ответы Просмотры Последнее
1 51825
Вс 12 июл, 2026 22:42
buratinyo
Напад США та Ізраїлю на Іран
won » Вс 22 мар, 2026 08:49
2 49578
Чт 14 май, 2026 05:16
shapo
36 361725
Чт 29 янв, 2026 09:53
Letusrock
Топ
ответов
Топ
пользователей
реклама
Реклама