andrijk777 написав:Не зрозумів цієї відповіді. Що значить "гра"? Нефігова така гра в якій вмирають тисячі людей. Ще раз, питання звучить так: Чому Зе не скаже: "Ми згодні на зупинку війни по ЛБЗ (от прям хоч сію хвилину)"? До чого тут взагалі Трамп? Зе і пів року тому міг таке сказати.
Тому що цим поставить Трампа в незручне становище. Трампу прийдеться після цього добиватися такої ж згоди від пу. Трампу. Трампу. Трампу.
Мова про отаку заяву Зе саме зараз. Саме зараз. При Трампі. Який хоче зупинки війни. Зупинки війни. Зе дав би згоду - що хоч сію хвилину. І тоді черга за згодою пу. Трамп би вимушений був добиватися цієї згоди від пу. Замість того, що зараз добивається цього від Зе.
По другому колу...
Не бачу логіки в цьому аргументі. Перекинути проблему на Трампа - зашибісь варіант для Зе.
detroytred написав:+ До того, якщо Зе зробить заяву на згоду по ЛБЗ, то отримає від внутрішніх "незламників" по самі памідори... І поставить хрест на будь-яких перспективах для себе в політиці. А може і не тільки. Бо зупинитися, коли "ось ось-ось оркостан гепнеться. Ми робимо купу зброї. Європа допоможе" -- це зрада зрадная. Колись може нагнати... Тому Зе потрібен мир на гарних умовах. Щоб не підкопаєшся було.
Тому і отаке, як за віконцем. Бо всіх гравців влаштовує.
А мир -- це коли або перемога, або коли умовно останній "незламник" сам буде за нього двома руками. Тобто Безкутня: або розпад, або перемога.
Цей аргумент приймається. Але цей аргумент(пояснення) це ще більший жах ніж мій. У вас виходить що Зе ніколи на ніякий мир з втратою територій не піде бо це "поставить хрест на будь-яких перспективах для себе в політиці". А так як ніхто про відвоювання територій вже навіть не заікається то це означає вічна війна з одним результатом - поразка України, або якесь чудо станеться.
konstantin kirovograd написав:budivelnik почему тогда не мы атакуем если у них вместо танков ослы остались
Танки закінчуються на тазах зберігання. У війську підтримується кількість. Якісно - гірші ніж були. Але ц нас їх ще кратно менше. Поте нам і не наступати.
konstantin kirovograd написав:budivelnik почему тогда не мы атакуем если у них вместо танков ослы остались
З кількох причин 1 Вони були в 4 рази більші в 2022 Вже в 2023 вони більші в 3 рази в 2024 білші в 2 рази в 2025 - ми станемо однакові- тоді й подумаємо чи маєм сили атакувати 2 Є хороша приказка Здурі можна й мягке зломати - ми пробували атакувати повноцінно в 2023.... вийшло не дуже 3 Мене бісить долярчик який всіх відправляє в ЗСУ мене бісить флайман -який фігвами крутить і на економічному і на волонтерському і в ЗСУ не хоче.. але хоче щоб за нього щось зробили...
Тому Хочете атакувати -атакуйте Варіантів у Вас море Від контракту до волонтерки....
При цьому Право приймати ті чи інші рішення на фронті залиште тим хто четвертий рік в гарячу воюює і десятий в ЗСУ... Як на мене ці люди вже скочили вище голови.
konstantin kirovograd написав:budivelnik в 2025 - ми станемо однакові- тоді й подумаємо чи маєм сили атакувати -------
Дивуватись можна але обовязково перед тим треба подумати... Для вас 2022 рік Нас атакували екіпіровані по останньому слову бійці на найкращій техніці( випуску 2010 року) їх прикривали літаки і вертольоти випуску 2000+ року - і агресору протистояли бійці ТРО в кращому випадку з автоматами.... На кожного ТРОошника - 1солдат педерації
2025рік На нашій стороні сьогоднішні дрони , приблизно однакова кількість стволів і снарядів до стволів , Бредлі , Ф16, Міраж проти нас підняті з консервації Т55, віджаті в населення лади з зрізаними дахами і так далі і тому подібне... Зараз на кожного бійця ЗСУ один боєць педерації....
Погані стат дані економіки США. Рудий самі собі відморожує вуха щоб послабити болота. Все так. «Як нема, то вже і не буде» (с) Умовний ЛАД.
Ого як Трамп нищить економіку США, ропа ПА65,78, оце MAGA, а не півваренка. https://stooq.pl/q/?s=cl.f Як нема, то вже і не буде» (с) Умовний ЛАД. (про портупєю)
prodigy написав:Трамп декілька годин товкав спіч в парламенті, республіканці щиро і відчайдушно оплодували (наче на XXVI з'їзді Комуністичної партії Радянського Союзу), демократи волали, що все продано (одного вивели з зали), решта тримала маленькі плакатики
позаду трумпа два п*дара -венс і майк джонсон (той ухмилявся, як люцефер) ганебна картина для Америки, наслідки будуть трагічні потім реднекі скажуть, що нас обдурили, так і є
а вам яке діло до америки?))) Ви думайте де місце України в промові трампа. Трагічні наслідки для америки... шо там станеться, мінімальна пенсія стане 100 доларів і третину держави окупує росія? Сходіть краще на воздух, освіжіться.
Кабмін затвердив стратегію масового будівництва укриттів до 2034 року. На її реалізацію треба знайти майже 800 мільярдів https://biz.censor.net/n3539441 велике бункерництво