2 червня відбудеться знакова подія у житті української блогосфери. У Києві пройде церемонія нагородження новою премією року — Fin Blogger Award.
У протистоянні зустрінуться найвпливовіші блогери України, які ведуть свою діяльність на платформах Instagram, TikTok, Telegram і YouTube. Серед номінантів: Мирослав Король, Василь Матій, Любомир Остапів, Уміда Самоєнко, Юлія Баткалова, Діас Ісмаілов та ще 2 десятки інших.
Хто з них буде переможцем у свої категорії — вибираєте ви. Переходьте на сайт і віддавайте свій голос за найкращого фінансового експерта у кожній категорії. 👉 Проголосувати
А також приходьте на церемонію нагородження. Вартість квитка 一 500 грн. За промо-кодом FinanceF — знижка 15%.
Ви зможете познайомитися з гостями івенту особисто, а також долучитися до благодійності 一 всі гроші з продажу квитків підуть на роботу літнього табору фінансової грамотності для дітей.
🌟 Fin Blogger Award 2024 шукає найкращих блогерів фінансової та інвестиційної сфер.
Чому варто подати заявку?
💸 Можливість отримати грант $5 000 на розвиток та просування вашого блогу. 😎 Отримаєте визнання у сфері фінансі серед колег та підписників. 📈 Отримайте можливість підвищити популярність свого блогу.
Як взяти участь?
✔️ мати блог з аудиторією понад 2000 підписників. ✔️ заповнити заявку за посиланням до 26 травня включно.
До 9 червня на сайті Fin Blogger Award відбуватиметься голосування. Переможці визначатимуться за кількістю голосів.
12 червня відбудеться друга щорічна премія Fin Blogger Award. Сайт «Мінфін» та «Біржовий університет» започаткували її, щоб підтримувати розвиток диджитал-каналів, які говорять про гроші й інвестиції та діляться з аудиторією реальним досвідом та перевіреними інструментами.
Вже завтра, 12 червня, відбудеться друга щорічна премія Fin Blogger Award.
Сайт «Мінфін» та «Біржовий університет» започаткували її, щоб підтримувати розвиток диджитал-каналів, які говорять про гроші й інвестиції та діляться з аудиторією реальним досвідом та перевіреними інструментами.
Шановні форумчани! 🔔 Fin Blogger Award 2025: стартував прийом заявок
Організатори — навчальний центр «Біржовий університет» та медіа «Мінфін» втретє проводять Fin Blogger Award — національну премію для тих, хто сприяє розвитку фінансової грамотності та інвестування.
📎Форма для подачі заявки 📌 Заявки приймаються до 5 червня. Участь можуть взяти автори з аудиторією від 2000 підписників. Один учасник — одна номінація.
Будуть як основні номінації (YouTube, Instagram, Telegram, блог для жінок, сімейна фінграмотність, менторство тощо), так і спеціальні: «Мультиінвестор року», «Вірусний контент», «Інвестор, що надихає» та інші.
🗳 Онлайн-голосування триватиме до 23 червня, а церемонія нагородження відбудеться 26 червня в Києві.
📢 Це не просто премія — це визнання, нетворкінг і шоу, яке ви запам’ятаєте надовго. Заявки приймаються до 5 червня, а вже 26 червня у Києві відбудеться грандіозна церемонія з ведучим Григорієм Решетніком, виставкою про історію інвестування в Україні та шоу менталіста Ілії Кормана.
Серед основних номінацій — «Найкращий інстаблог про інвестиції», «Найкращий YouTube-канал про інвестиції», «Найкращий Telegram-канал для інвесторів» та багато інших.
🏆Для найперспективніших — спецномінація «Майбутній голос фінансового блогінгу» з квестом і головним призом: портфелем акцій на $2 000. Івент має благодійну мету, тому всі виручені кошти підуть на організацію літнього табору з фінансової грамотності для дітей.
Fin Blogger Award 2025 — головна інвестподія року, яку не можна пропустити!
Уже 26 червня у Києві відбудеться грандіозна церемонія Fin Blogger Award 2025 — місце зустрічі найвідоміших інвесторів, блогерів, підприємців і всіх, хто цікавиться фінансовою свободою.
Що чекає на гостей заходу:
📌 Нетворкінг із лідерами фінансового ринку, нові знайомства та безцінний досвід. 📌 Інфлюенсери, селебрітіс та зірковий ведучий — харизматичний Григорій Решетнік. 📌 Шоу ілюзіоніста Ілії Кормана, яке змінить уявлення про реальність. 📌 Інтерактивна виставка, присвячена історії інвестування в Україні
А ще — особисте знайомство з улюбленими фінансовими блогерами, за якими ви щодня стежите в соцмережах. До речі, ви вже можете віддати голос за свого фаворита — голосування триває до 23 червня включно.
Забронюйте квиток, приходьте і станьте частиною цієї історії, яка формує інвестиційне майбутнє України.
Тоді 26 червня приходьте на Fin Blogger Award 2025! Вписуйте в календар, бронюйте квиток на сайті івенту.
На одній сцені зберуться найвпливовіші фінансові блогери, інвестори, інфлюенсери, яких ви щодня читаєте в Telegram, дивитесь на YouTube чи фоловите в Instagram.
І це ваша можливість:
📌 Почути реальні історії без прикрас, про успішні кейси та тренди — для тих, хто тільки починає або вже впевнено рухається шляхом інвестора; 📌 Особисто зустріти зірок фінансового контенту — тих, хто щодня надихає вас через екран смартфона; 📌 Побачити унікальне шоу ілюзіоніста Ілії Кормана та інтерактивну виставку про історію українського інвестування.
А також надихнутися енергією харизматичного ведучого Григорія Решетніка, зробити багато фото на згадку та наживо побачити нагородження найкращих. До 23 червня ви ще можете проголосувати за свого фаворита, а вже 26-го — особисто побачити, хто переміг!
Забудьте про сторіс, бо цього разу — ви у стрічці подій.