|
|
![]() Re: Байки про банки і не тільки....Кто как расценивает вероятность, что власть для того что бы удержаться будет у банков "одалживать" средства?
![]() Ось вони, красунчики по прибутковостІ за жовтень103 ПРОФIН БАНК Донецьк -5,319
104 НОВИЙ Днiпpопетpовськ -7,001 105 КИЇВ Київ -15,274 106 РОДОВIД БАНК Київ -21,787 107 БАНК КРЕДИТ-ДНIПРО Днiпpопетpовськ -29,549 108 БМ Банк Київ -102,899 109 ПIРЕУС БАНК МКБ Київ -106,510 110 ПРАВЕКС-БАНК Київ -112,189 111 КРЕДОБАНК Львiв -115,293 112 ФОРУМ Київ -284,382 113 КРЕДИТПРОМБАНК Київ -1927,378 114 ПРОМIНВЕСТБАНК Київ -2622,195 ======================================= Джерело. Сайт аub.org.ua
![]()
То за який рік дані? дивними виглядають банки під номерами 103 і 113....
![]() Так, так. Багато людей вчора це зрозуміло. Мультивалютні тупо непереводили з гривні в бакс і посилались на то рішення НБУ і на відсутність курсу... Бакс на депо на пів-року, далі євро по хорошому курсу... Гривня на поїсти, з наперсточниками ризиковано в ігри бавитись...
![]() привет всем
потихоньку ликвидирую свою безграмонтность в банковской сфере. перечитал ранние посты квестора, как он досптупно, в игровой форме обыгрывает ситуацию с каким-то банком на примере состояния здоровья пациента. Хочу это всё систематизировать и хоть немного уменьшить кашу у себя в голове. Он выделяет несколько ключевых факторов (пациентов) и рассматривает их во времени: 1) "интоксикация" - объём плохих кредитов 2) "давление" - потребность в деньгах (отображется процентным ставками депозитов относительно средних ставок) 3) "родители" - поддержка материнских структур 4) "Х" - распределение пасивов (плохо если у в банке относительно много депозитов) 5) "X" - активы (на примере 2008 - плохо если много кредитов по упавшей недвиге) 6) "X" - капитал (я так понимаю что должен быть достаточен по сравнению с пассивами) помогите пожалуйста дополнить этот список и указать с какой стороны эти факторы стоит рассматривать и почему отклонение в ту или другую сторону может быть плохим? спасибо ![]() Re: Байки про банки і не тільки....И так активно одалживает последние годы. Вопрос скорее в том, сколько еще сможет одолжить - спрос на ОВГЗ вялый, банки прекрасно понимают, что это не тот актив, который стоит закупать без оглядки, госбанки "простимулированы" на запупку ОВГЗ уже по самые помидоры. ИМХО, ресурс практически исчерпан. ![]() Те що мультивалютки - це замануха....вже неодноразово гутарили.... ![]() ![]()
![]() Re: Байки про банки і не тільки....выдержка из трудов Квестора:
Нагадую фактори надійності банку, в порядку ВАЖЛИВОСТІ : 1) Рівень можливостей та МОТИВАЦІЯ власників( неекономічна навіть вітається, бо сильніша і дієвіша) надати підтримку платіжоспроможності( додатковий капітал). 2) Рівень професійності та ПОРЯДНОСТІ ( бо банально туплять і крадуть !) менеджменту, правильність обраної стратегії та тактична адекватність поведінки на ринку. 3) Реальна власна платіжоспроможність ( питома вага власного капіталу в пасивах за мінусом НЕДОРЕЗЕРВУВАННЯ) 4) Якість і збалансованість активів та пасивів ( по ризику і строкам) та їх диверсифікація. 5) Рівень власної ліквідності ( співвідношення ліквідних активів за мінусом залучених від інших банків та рефу грошей з загальним обсягом коштів фізичних та юридичних осіб) 6) Рівень доступу до рефінансування нбу в ситуації кризи ліквідності ( от тутечки розмір не зайвий!). 7) Операційна ефективність МЕНІ завжди цього було досить.... (Квестор) Востаннє редагувалось Яша4 в Вів 03 гру, 2013 16:54, всього редагувалось 1 раз.
|
|