"Ликбез" для "експерта" КРЖН

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 78910
Повідомлення Додано: Суб 04 січ, 2014 12:43

  budivelnik написав:
  zahar_ написав:ведь неоднократно уже говорилось, что первичка купилась потому что когда появились деньги на руках
З допомогою науки болтологія - можна оправдати будь-що.
Але всі потуги на раз-два розбиваються однією реальною дією.
Тому придумувати причини по яким два плюс два = пять
Можете скільки завгодно.
Але куплене повітря в щаромиг без знижок і так далі - просто перетворює ідейного борця в примітивного брехунця ,[/b]

Вы говоря -"куплене повітря в щаромиг без знижок і так далі - просто перетворює ідейного борця " - "верзете нісенітниці".

Я лишь даю характеристику какой в реальности тренд на вторичке КРЖН в целом и по сегментам. А Вы с какой-то стати мне приплели "ідейного борця" и на основании этого предъявляете мне претензии что у меня слова расходятся с делом.

В общем - подтяните матчасть. :roll:
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23133
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 січ, 2014 14:58

  zahar_ написав:Я лишь даю характеристику какой в реальности тренд
Реально - це те що є.
А як тільки хтось , починає використовувати - ЯКБИ
Якби рили не малювали
Якби держава не допомагала
Якби Аркада не брала під 25% на депо
Якби цей сегмент не був нетиповим
Якби не створювався навіс....

І так далі , то це вже не обєктивне освітлювання процесу, а субєктивна думка ( фантазія ) того хто освітлює.
Тому
Якщо зможете показати падіння на вторинці на 21% в 2010-2012 і 6% в 2013 , а також покажите як зміна ціни на первинці впливає на загальну ціну всього ( первинка+вторинка) - тоді це буде реальне освітлювання
А так
Ні мало ні багато - а проста фантазія людини яка не відповідає за свої слова.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27476
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 04 січ, 2014 15:45

  budivelnik написав:
  zahar_ написав:Я лишь даю характеристику какой в реальности тренд
Реально - це те що є.
А як тільки хтось , починає використовувати - ЯКБИ
Якби рили не малювали
Якби держава не допомагала
Якби Аркада не брала під 25% на депо
Якби цей сегмент не був нетиповим
Якби не створювався навіс....

І так далі , то це вже не обєктивне освітлювання процесу, а субєктивна думка ( фантазія ) того хто освітлює.
Тому
Якщо зможете показати падіння на вторинці на 21% в 2010-2012 і 6% в 2013 , а також покажите як зміна ціни на первинці впливає на загальну ціну всього ( первинка+вторинка) - тоді це буде реальне освітлювання
А так
Ні мало ні багато - а проста фантазія людини яка не відповідає за свої слова.

Вы снова задаёте вопросы которые лично Вам не раз растолковывались, в том числе и на этой ветке.

Подлечите "забывчивость", чтобы обсуждение с Вами тренда КРЖН с 2010-2013 имело смысл.
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23133
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 січ, 2014 20:37

  budivelnik написав:
  zahar_ написав:
  budivelnik написав:Так я не зрозумів
КГС тримає ціну за рахунок дикої держдопомоги від держави у вигляді цмулення грошей під програму доступне житло
Чи КГС редіска(не хороший человек) мало продає житла під цю програму.

Поки опонент в роздумах яку фразу про матчасть, яку потрібно вивчити , тут Я втулити - переведу для всіх інших
1 За три роки КГС ввів в експлуатацію приблизно 7000-7500 квартир
2 Як видно з ссилочки яку приводить захар , всього 967 з них продане по програмі доступне житло , так як держдопомога максимум 30% то
967 х 30% = 290
290 / 7500 = 3,9% держдопомоги від держави у головного цицькосмока....

Вы снова забыли что расматривается общий объём средств и сделок полученный Киевгострой из бюджетных "кормушек"

Пане "фахівець" напоминаю Вам что рассматривается объём сделок и количество полученных от этих сделок средств у киевских шаромыго-хапуг из бюджетных "кормушек"
1 Я нічого не забув і користуюсь виключно Вашою інформацією
Ви заявили що за три роки КГС по програмі продав всього 967 квартир
2 Я показав що за тих самих 3 роки КГС збудувув 7500 квартир
Звідси простий висновок
Третина від 970 = 290 і це становить 3,6% від всього обєму який КГС за цей самий час збудував

так що
переставайте тулити фантазії про значний обсяг держдопомоги у КГС.

Это у Вас фантазии про -"3,9% держдопомоги від держави у головного цицькосмока"

А у меня факты что при помощи бюджетных "кормушек" (бюджетных "сисек") шаромыга Киевгорстрой за 2011-2013 продал более 70 тыс. кв.м жилой площади http://www.kyivmiskbud.ua/rus/news/610/
В целом, Холдинговой компанией реализовано 967 квартир общей площадью более 70 000 кв.м.


В то же время Киевгорстрой ввёл в эксплуатацию
2011_____214 тыс.кв. м
2012_____224 тыс.кв. м
2013_____246 тыс. кв.м.


Итого за 2011-2013________684 тыс. кв.м

Как видим более 10% жилой площади от ВСЕЙ введенной в эксплуатацию жилой площади в 201-2013 КГС продал через "цмуління" бюджетных "сисек" Доступне житло.


А если учесть ч то к моменту запуска коммуникаций в домах у КГС и отбитию *первого кошелька" продаётся 55% от всех площадей то доля продажи от бюджетных "сисек" в наполнении *первого кошелька" (продаж для "отбития проекта") составит около 20%. :roll:
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23133
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 січ, 2014 21:21

  zahar_ написав:
  budivelnik написав:1 Я нічого не забув і користуюсь виключно Вашою інформацією
Ви заявили що за три роки КГС по програмі продав всього 967 квартир
2 Я показав що за тих самих 3 роки КГС збудувув 7500 квартир
Звідси простий висновок
Третина від 970 = 290 і це становить 3,6% від всього обєму який КГС за цей самий час збудував

так що
переставайте тулити фантазії про значний обсяг держдопомоги у КГС.

Это у Вас фантазии про -"3,9% держдопомоги від держави у головного цицькосмока"
А у меня факты что при помощи бюджетных "кормушек" (бюджетных "сисек") шаромыга Киевгорстрой за 2011-2013 продал более 70 тыс. кв.м жилой площади http://www.kyivmiskbud.ua/rus/news/610/
В целом, Холдинговой компанией реализовано 967 квартир общей площадью более 70 000 кв.м.
В то же время Киевгорстрой ввёл в эксплуатацию
2011_____214 тыс.кв. м
2012_____224 тыс.кв. м
2013_____246 тыс. кв.м.
Итого за 2011-2013________684 тыс. кв.м
Как видим более 10% жилой площади от ВСЕЙ введенной в эксплуатацию жилой площади в 201-2013 КГС продал через "цмуління" бюджетных "сисек" Доступне житло.
А если учесть ч то к моменту запуска коммуникаций в домах у КГС и отбитию *первого кошелька" продаётся 55% от всех площадей то доля продажи от бюджетных "сисек" в наполнении *первого кошелька" (продаж для "отбития проекта") составит около 20%. :roll:

zahar - а Ви приколіст , при чому ще й математисно слабограмотний + словоблуд ще той. який навіть правильні цифри подає так ніби вони не правильні.
Тому по пунктам і по порядку
1 Ви заявили про 70000 м2 проданих по програмах допомоги при загальній кількості в 684000 м2
2 І після цього Ви тулите про 10% допомоги ?
А куди ділась інформація , що максимум що держава допомагає це 30% від ціни ?
Таким чином
70 000 / 684 000 х 30% =3,07%

Так хто тут маніпуляторо -мічурінець який схрещує гадюку з їжачком щоб мати можливість противитись реальній цифрі в 3,07%

ПС
Можете в своїй манері й далі на мене наїзжати , адже раніше я писав про 3,6% . а тому не ображайтесь . що тепер з вашою допомогою буду писати що;
Головний цицькосмок, по данним zahar_ отримав від держави держдопомогу до 3,07% від загального обєму збудованого.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27476
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 08 січ, 2014 21:41

  budivelnik написав:
  zahar_ написав:
  budivelnik написав:1 Я нічого не забув і користуюсь виключно Вашою інформацією
Ви заявили що за три роки КГС по програмі продав всього 967 квартир
2 Я показав що за тих самих 3 роки КГС збудувув 7500 квартир
Звідси простий висновок
Третина від 970 = 290 і це становить 3,6% від всього обєму який КГС за цей самий час збудував

так що
переставайте тулити фантазії про значний обсяг держдопомоги у КГС.

Это у Вас фантазии про -"3,9% держдопомоги від держави у головного цицькосмока"
А у меня факты что при помощи бюджетных "кормушек" (бюджетных "сисек") шаромыга Киевгорстрой за 2011-2013 продал более 70 тыс. кв.м жилой площади http://www.kyivmiskbud.ua/rus/news/610/
В целом, Холдинговой компанией реализовано 967 квартир общей площадью более 70 000 кв.м.
В то же время Киевгорстрой ввёл в эксплуатацию
2011_____214 тыс.кв. м
2012_____224 тыс.кв. м
2013_____246 тыс. кв.м.
Итого за 2011-2013________684 тыс. кв.м
Как видим более 10% жилой площади от ВСЕЙ введенной в эксплуатацию жилой площади в 201-2013 КГС продал через "цмуління" бюджетных "сисек" Доступне житло.
А если учесть ч то к моменту запуска коммуникаций в домах у КГС и отбитию *первого кошелька" продаётся 55% от всех площадей то доля продажи от бюджетных "сисек" в наполнении *первого кошелька" (продаж для "отбития проекта") составит около 20%. :roll:

zahar - а Ви приколіст , при чому ще й математисно слабограмотний + словоблуд ще той. який навіть правильні цифри подає так ніби вони не правильні.
Тому по пунктам і по порядку
1 Ви заявили про 70000 м2 проданих по програмах допомоги при загальній кількості в 684000 м2
2 І після цього Ви тулите про 10% допомоги ?
А куди ділась інформація , що максимум що держава допомагає це 30% від ціни ?
Таким чином
70 000 / 684 000 х 30% =3,07%

Так хто тут маніпуляторо -мічурінець який схрещує гадюку з їжачком щоб мати можливість противитись реальній цифрі в 3,07%

ПС
Можете в своїй манері й далі на мене наїзжати , адже раніше я писав про 3,6% . а тому не ображайтесь . що тепер з вашою допомогою буду писати що;
Головний цицькосмок, по данним zahar_ отримав від держави держдопомогу до 3,07% від загального обєму збудованого.

Вы снова "забыли" что мной при рассматривании объёма "цмуління" от "сиськососания" Киевгорстрой расматривается общий объём средств полученный от продаж 70 тыс. кв.м Киевгострой из бюджетных "кормушек".

Я Вам НЕОДНОКРАТНО на это УКАЗЫВАЛ.

Из вышесказанного следует
Как видим более 10% жилой площади от ВСЕЙ введенной в эксплуатацию жилой площади в 201-2013 КГС продал через "цмуління" бюджетных "сисек" Доступне житло.


А если учесть ч то к моменту запуска коммуникаций в домах у КГС и отбитию *первого кошелька" продаётся 55% от всех площадей то доля продажи от бюджетных "сисек" в наполнении *первого кошелька" (продаж для "отбития проекта") составит около 20%

Так что вам надо хорошо запомнить матчасть и не устраивать "перепевы".
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23133
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 січ, 2014 22:51

  zahar_ написав:Вы снова "забыли" что мной при рассматривании объёма "цмуління" от "сиськососания" Киевгорстрой расматривается общий объём средств полученный от продаж 70 тыс. кв.м Киевгострой из бюджетных "кормушек".

Я Вам НЕОДНОКРАТНО на это УКАЗЫВАЛ.
1 Ви спочатку на сімейні раді хоча б дружині навчіться доводити що з Вами можна рахуватись . а вже потім вказуйте чужим людям і то з престорогою .
2 Є гроші держави - це 3,07%
Є гроші населення + кредити які це населення взяло в банках - це 96,93%

Таким чином
Держдопомога=3,07% як видно з інформації наданої головним вказувачем цих сторінок.


То як
Кому пора на перездачу бо він матчасть не вивчив ?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27476
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 09 січ, 2014 11:58

  budivelnik написав:
  zahar_ написав:Вы снова "забыли" что мной при рассматривании объёма "цмуління" от "сиськососания" Киевгорстрой расматривается общий объём средств полученный от продаж 70 тыс. кв.м Киевгострой из бюджетных "кормушек".

Я Вам НЕОДНОКРАТНО на это УКАЗЫВАЛ.

2 Є гроші держави - це 3,07%
Є гроші населення + кредити які це населення взяло в банках - це 96,93%

Таким чином
Держдопомога=3,07% як видно з інформації наданої головним вказувачем цих сторінок.


То як
Кому пора на перездачу бо він матчасть не вивчив ?

За "гроші держави не куплено у шаромыги Киевгостроя более 70 тыс. кв.м за 2011-2013. Поэтому я считаю полный объём средств которые "зацмулив" Киевгорстрой продав 70 тыс. кв.м по линии госкормушек Доступне житло за 2011-2013.

И он ориентировочно составил 20% от объёма средств которые понадобились чтобы Киевгорстрой "вытянул копыта" из бетона ("отбил" вложенные в проекты средства) :roll:
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23133
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 09 січ, 2014 12:09

  zahar_ написав:За "гроші держави не куплено у шаромыги Киевгостроя более 70 тыс. кв.м за 2011-2013. Поэтому я считаю полный объём средств которые "зацмулив" Киевгорстрой продав 70 тыс. кв.м по линии госкормушек Доступне житло за 2011-2013.
Особисто Ви можете рахувати що хочете і як хочете
Але при такій логіці Ви просто демонструєте повну відсутність логіки :D
Тепер я розумію чому сімейна рада Вас не те що не послухала, а й просто проігнорувала.
Простий приклад
Я в себе в магазині на свята проводжу просте заохочування покупців.
Суть його в слідуючому
При чеку в діапазоні
10-19,99- за 1 копійку соломка ( ціна в продажі 1,00 грн)
20-29,99 - за 1 копійку тук (2,25)
30-39,99- за 1 копійку чіпси 30 грам (3,00)
40-49,99- кава (5,00)
Вище цих сум будь який набір з вищеприведеного
Таким чином витрати на проведення цієї промоакції десь 3% від обороту

То що Ви в такому випадку Ви також будете заявляти , що якби не цих 3% то я б нічого не продав?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27476
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 78910
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Олежан і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
19 10713
Переглянути останнє повідомлення
Вів 14 лют, 2023 11:26
Faceless
3 6224
Переглянути останнє повідомлення
Нед 13 чер, 2021 23:27
Мизантрóп
Вишневе, ЖК "One House"
alimovicholena » Вів 01 тра, 2018 01:55
0 1671
Переглянути останнє повідомлення
Вів 01 тра, 2018 01:55
alimovicholena
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама