Азаров: втрати світової економіки від кризи виявляються наба

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 12:59

Азаров: втрати світової економіки від кризи виявляються наба

Пропонуємо до обговорення:
Голова уряду заявив, що пора змінювати філософію взаємодії з бізнесом

Дивися повний текст Азаров: втрати світової економіки від кризи виявляються набагато значнішими, ніж передбачали консервативні прогнози.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 12:59

Ну да. Это не мы виноваты - это мировой кризис. И так уже 3 года. Хотя мировое ВВП растет а наше вертикально вниз.
dvshportun
 
Повідомлень: 133
З нами з: 26.10.12
Подякував: 1 раз.
Подякували: 19 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 13:01

Дед, ты лучше про наши потери расскажи, мировые потери потом обсудим...
Artist
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 05.12.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 360 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 13:02

Я не понимаю почему не подсчитывают потери Украинской экономики от коррупции! Я думаю что цифра зашкалила бы!
Pensioner
 
Заблокований
Повідомлень: 1000
З нами з: 27.12.12
Подякував: 26 раз.
Подякували: 196 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 13:04

Re: Азаров: втрати світової економіки від кризи виявляються

Иными словами Хазароф считал шо "Криза минет папизже" А оказалось шо "Криза не минет"
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 13:15

Но курс всё равно держать будем?
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 13:21

Отмазку для себя сочинил. Либо пакость какую-то готовит.
vlarus
 
Заблокований
Повідомлень: 539
З нами з: 07.11.12
Подякував: 14 раз.
Подякували: 58 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 13:24

Сначала Саша Охрименко сделает нам ревальвацию гривны, дык как в 2008 бакс упал почти что до 4-50 гривны, ну а уж потом будет кому-то минет папизже.
Востаннє редагувалось newpruten в Сер 03 кві, 2013 14:35, всього редагувалось 1 раз.
newpruten
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 13:28

«С первых дней работы нашей команды мы уделяли особое внимание созданию благоприятного инвестиционного бизнес-климата …" - это конечно все почувствовали своим местом.
borisbn
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 13:31

да шо ты говоришь :))) МБ или МВФ, был в СССР такой экономист Кондратьев, в его работы загляньте, или вы думаете он фантастику писал. Европе бедной так плохо так плохо, давайте мы подпишем сними бумаги ассоциативные, вроде бы как с ними, только это они будут нас иметь, а власть с нас, вопрос какой нам от Европы, позитив?
matua001
 
 
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 2773
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
1 2758
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 тра, 2026 19:18
moveton
1 3319
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 08:46
maxshurko
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама