Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве? 2012-2

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Архіви розділу Все про Гроші
  #<123456 ... 2381>
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 17:29

Движение есть, только в какую сторону?

zahar_
Захар, все не так плохо, в строящемся доме за 29 календарных дней продалось 9 3-х комнатных квартир, каждая по 800тыс.грн.
centrobud
 
Повідомлень: 408
З нами з: 25.03.09
Подякував: 11 раз.
Подякували: 38 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 17:31

  zahar_ написав:
  budivelnik написав:обєму будівництва як були 1,5 млн м2 в рік , так і стали 1,54 млн м2 в рік.

Висновок
будівельникам фартить ,

Дык не раз говорил за счёт чего нарисован "вихід будівництва з кризи" киевских сараестроителей - за счёт индивидульных застройщиков (частные дома) и за счёт введение в эксплуатацию долгостроев.

Так тут недавно А. Попов трубадурил как кЫевская власть многА строитЪ. А ввели в эксплуатацию "по пачпорту" несколько старых крупных долгостроев на Туманяна 15А и Трутенко 3

http://asdev.com.ua/dabi/list.php?sort= ... ASC&page=7
http://www.radikal.ru

Туманяна 15а должны были ещё в 2008 ввести в эксплуатацию
http://www.radikal.ru

А Трутенко 3 в 2009.

Так что некоторые киевские строители - последний хрен без соли доедают. А у шаромыг сиськосасателей еле-еле душа в теле. И то за счёт "сисек".



Не знаю, как там на Трутенко, а на Туманяна 15а - полная Ж уже 4 года. Интересующимся - читать и плакать:
comfort.kiev.ua/forum/?col=20&p=42&fid=4&m_id=3797&p=159
Реалист
 
Повідомлень: 332
З нами з: 26.08.08
Подякував: 10 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 17:35

  obval написав:
  budivelnik написав:Ту обвал
Безробіття - це наслідок росту технологій.
Те що колись робило 100 осіб - тепер роблять на 1 тракторі випущеному 10 особами

Да уж вот было всё гуд , а тут резко причина - технологии ... :lol:
То есть ни как не повлияет безработица в ЕС на твой регион ? )))

1 Є глобальні тенденції .- зміна технологій
Є наслідок цих глобальних тенденцій - ріст безробіття
Є параметри змін цих тенденцій - десятки років.

Тому при рості безробіття в першу чергу страждають ті , чий фаховий рівень - низький, вони не можуть конкурувати з спеціалістами .
Тому для мене безробіття - не страшно , для Вас - смертельно
2 Безробіття впливає на світ , а не те що на регіон , але я пропоную не плакатись як все погано ( це легко , але не вирішує жодної з проблем ) . а пробувати себе знайти .

Ви вибрали - плакати , я тут нічого змінити не можу , але чому Ви тоді розповідаєте , що я повинен почати плакати разом з Вами ? В мене все більш менш нормально , я навіть по словам тутешніх здурі по 600 м2 дітям або родичам роздаю .Вам би такі проблеми :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27474
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 17:39

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  budivelnik написав:Ви вибрали - плакати , я тут нічого змінити не можу , але чому Ви тоді розповідаєте , що я повинен почати плакати разом з Вами ? В мене все більш менш нормально , я навіть по словам тутешніх здурі по 600 м2 дітям або родичам роздаю .Вам би такі проблеми


Товарищ я не плачусь БРЭХУН , а оплакиваю КРН ,
а это две большие разницы . Гы
obval
 
 
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 17:44

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  zahar_ написав:Вот и время от времени скармливаю ЫкспЭртов "галстуками".


Да нет там экспертов!
Это лошье жульническое, не более того!
turbina
 
 
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 17:46

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

Простите прохожего … Прочитал несколько страниц форума и похоже, что budivelnik – глупый тролль. Удивило, что у человека поддержка 0,001% (судя по соотношению сообщений и отзывов), но форумчане с ним спорят и тратят на это время. Вам это не унизительно?
Richi
 
Повідомлень: 1781
З нами з: 25.09.08
Подякував: 916 раз.
Подякували: 881 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 17:49

  obval написав:
  budivelnik написав:Ви вибрали - плакати , я тут нічого змінити не можу , але чому Ви тоді розповідаєте , що я повинен почати плакати разом з Вами ? В мене все більш менш нормально , я навіть по словам тутешніх здурі по 600 м2 дітям або родичам роздаю .Вам би такі проблеми

Товарищ я не плачусь БРЭХУН , а оплакиваю КРН ,
а это две большие разницы . Гы

А що ж Ви оплакуєте те до чого не маєте жодного відношення ?
Чого це Вас на фоні власних проблем+проблеми оточення+широкорозрекламована Вами попа - цікавить ринок нерухомості ?
Ви будуєте ? Ви продаєте ?
Ні !
То навіщо тоді плакати , адже плачуть за тим що втрачають , а Вам втрачати нічого .

Чи Ви мрієте на чужому горбі в рай вїхати( нерухомості прикупити ) - не вийде, ті хто її сьогодні купують , ті повинні бути впевнені в світлому завтра ( це раз ) і мати від 0,5 млн грн - це два.

Так що спливайте сльозами й далі в боротьбі за абсолютну справедливість.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27474
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 17:53

  Richi написав:Простите прохожего … Прочитал несколько страниц форума и похоже, что budivelnik – глупый тролль. Удивило, что у человека поддержка 0,001% (судя по соотношению сообщений и отзывов), но форумчане с ним спорят и тратят на это время. Вам это не унизительно?


Всё прекращаю , ссори , а то действительно смысла то нет ..
obval
 
 
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 17:55

  Richi написав:Простите прохожего … Прочитал несколько страниц форума и похоже, что budivelnik – глупый тролль. Удивило, что у человека поддержка 0,001% (судя по соотношению сообщений и отзывов), но форумчане с ним спорят и тратят на это время. Вам это не унизительно?

Як на мене , людина яка на підставі кількох прочитаних сторінок - робить категоричні висновки - простий недоумок , якому розуму не вистарчає , спочатку прочитати хоча б ті повідомлення за які подякували , потім переглянути авторську гілку , а вже потів вискакувати на лижах з грубими заявками .
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27474
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 17:55

  budivelnik написав:
  Oven написав:
  mortimer написав:Зато резко упали продажи жилья, объёмы строительства и доходы в строительной и смежных отраслях.

как не упала? Цена упала и в гривне, не ведитесь на разводы лоховские.
2008 год - $3200 метр, по "Домику" (можно взять любого другого спеца) - доллар /5 грн. = 16000 грн.
2012 год - $1450, доллар 8 = 11600 грн.

1 Звичайно можна , наприклад ріалт , було 3200=16000 грн , стало 2020=161600
2 Так само домік показував 2800 максимум=14000 , а тепер 1500=12000 , але при цьому в нього є дописочка , маленька така в 5-10% , якої не було в 2008
3 Ще є мегаквартал , в того було 3200=16000 , але в нього ж на сьогодні 1650=13200
Так що перш ніж когось лохами обізвати , варто в зеркало глянути .
ПС
В Києві обєми будівництва - відновились і це показник , на околицях - відновляться з деяким запізненням
ППС
Викрикуючи що навколо зле - завжди знайдеш більше послідовників . ніж пропонуючи засукати рукава і йти працювати . але послідовники - не нагодують , а усвідомлення що навколо люмпени - кращим життя не зроблять.

бесконечные потоки лжи и нападок. В 2008 - торга на было вообще, сегодня как пишет один инвестор ему удалось выторговать 20% от стоимости, фактор торга признают даже самые оголтелые риэлторы и растишки.
"обєми будівництва - відновились і це показник" - наглая и тупая брехня (прав был jbe), ничего не "відновились", достраивают то, что не сдали вовремя, еще 4 -3 года назад, на Трутенко (откуда УЭ успел свалить) дом построен но не сдан, сдадут - кое кто напишет как сдали очередные миллионы квадратных метров, и как "все растет и не падает!"
Oven
 
 
  #<123456 ... 2381>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
47692 973793
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 січ, 2018 00:40
airmax78
62848 1368366
Переглянути останнє повідомлення
Нед 01 січ, 2017 00:58
flyman
41443 739185
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 січ, 2016 00:44
Первый
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама