Подкаст 52: Чому в корупції немає нічого страшного?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Подкасти з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
  #<1 ... 6789
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 11:59

Подкасти беруть вимушену перерву!

Шановні слухачі!

Дякуємо, що ви лишаєтесь з нами, навіть попри своє невдоволення поглядами ведучого Олександра. Саме в таких дискусіях народжується істина, коли кожен додає щось своє в коментарях.

Нажаль, на кілька тижнів ми вимушені будемо зробити перерву: як зазначали раніше, навчання бере своє, і суміщати закінчення інституту з якісною аналітичною роботою стає дедалі важче.

Але прошу не забувати про нас, а ми, в свою чергу, обов'язково повідомимо про "вихід в ефір"!
Марічка
 
 
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2013 16:14

Кредитні картки

Хочу вставити свої "п’ять копійок" з приводу кредитних карток і пільгових періодів.
Не знаю про всі банки, можу говорить лише про Приватбанк, томущо активно користуюся їх кредиткою: оплата в магазинах скрізь де є можливість розрахуватися карткою. Так от в Приваті пільговий період в окремих випадках складає до 55 днів. Принцип такий, що за попередній місяц потрібно внести всі взяті кошти до 25 числа поточного місяця (наприклад, до 25 травня потрібно внести всі кредитні кошти, які витратили в квітні). Відповідно за травень я буду вносить кошти в червні до 25 числа.
Так от це дійсно пільговий період і якщо все робити, як я написав, то ніяких відсотків банк не бере, також немає ніяких комісій чи абонентської плати. Перевірено напротязі не одного року користування карткою!

Досить зручно, поки я користуюся кредитними грошима, свої можна покласти на картковий рахунок, наприклад, відкривши в Дельтабанку поточний рахунок (ощадна картка) і отримувати 13% річних. :)

У Дельті кредитку брати менш вигідно, і пільговий період менший, і є щомісячна абонплата за обслуговування кредитної картки. В Дельтабанку краще гроші тримати, а не брать кредити. Напевно кожному банку своє.


Не можу про корупцію не сказати. Корупція - зло! Коли є гроші, то можна все, а немає - ти ніхто. В подкасті наводився приклад, що був 1 олігарх стало 5 і нічого не змінилося. Невдалий приклад. Мова ж не про переділ, а мова про те, що за кожну довідку треба платити гроші, за кожний дозвіл треба платити гроші. Збив людину на смерть, заплатив гроші слідчому і все добре, а повинен сидіти в тюрмі! Корупція = беззаконня! Тоді давайте дозволимо красти, навіщо ж нам заважати людям багатіти. Маячня якась, правда?!
Webracer
 
Повідомлень: 1705
З нами з: 02.09.12
Подякував: 177 раз.
Подякували: 337 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2013 22:23

Дивно таку чушь зустрІти на фІнансовому форумІ. Який безпроцентний кредит? мІнІмум 24%, а максимум нІчим не обмежений. банк бере своЇ вІдсотки вІдразу при зняттІ готІвки І за такими картками, зазвичай, такса встановлена на рІвнІ 4%. от І виходить, що у роцІ шІсть з копІйками циклІв по 55 днІв І якщо ви усього шІсть разІв використаЄте та поверните кредит то з вас банк отримаЄ шІсть разІв по чотири вІдсотки вІд використаних кредитних коштІв. А якщо ви будете знІмати І повертати кредит щомІсяця то це вже 12*4=48% рІчних І т.д. тож де тут льготи І безпроцентнІсть?
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4365
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2013 12:25

zeleniy, Ви були неуважні, коли читали мій коментар. Готівку я не знімаю, а розраховуюсь кредитною карткою в магазинах. Банку вигідно, щоб розраховувалися його карткою. Є магазини, які підключені до програми Приватбанку «Бонус Плюс», в таких магазинах можна отримати бонуси від 1% до 20% від вартості покупки і наступного разу розрахуватися вже з бонусного рахунку.
Звісно, якщо знімати готівку з кредитної картки, то буде немала комісія. В Приваті навіть якщо знімати власні кошти, то буде комісія мінімум 1% (виключення зарплатні картки).

Це ні в якому разі не реклама Приватбанку, більше того скажу, що цей банк мені не подобається через всілякі комісії, як я вже казав, навіть за зняття власних коштів з рахунку відкритому в Приваті.
Webracer
 
Повідомлень: 1705
З нами з: 02.09.12
Подякував: 177 раз.
Подякували: 337 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 чер, 2013 15:55

Анонс 53 випуску подкастів!

Вітаю усіх!

Завтра ми повертаємось до мовлення! І для вас є новина: ведучий Олександр Охріменко проведе останній випуск з нами. Після чого вже з 2 липня стартують подкасти з новим ведучим. З ким саме - дізнаєтесь завтра з подкасту!

Наш завтрашній випуск буде дещо незвичним: не буде розділів новин, великої теми і "Рахівнички". Замість цього ми обговоримо з Олександром декілька цікавих тем.

- Курс долар-гривня
- Нацбанк займеться детінізацією ринку Forex
- Ситуація на ринку нерухомості
- Депозити

Почуємось завтра!
Марічка
 
 
Повідомлення Додано: Пон 24 чер, 2013 16:23

  Марічка написав:Вітаю усіх!

Завтра ми повертаємось до мовлення! І для вас є новина: ведучий Олександр Охріменко проведе останній випуск з нами. Після чого вже з 2 липня стартують подкасти з новим ведучим. З ким саме - дізнаєтесь завтра з подкасту!

Наш завтрашній випуск буде дещо незвичним: не буде розділів новин, великої теми і "Рахівнички". Замість цього ми обговоримо з Олександром декілька цікавих тем.

- Курс долар-гривня
- Нацбанк займеться детінізацією ринку Forex
- Ситуація на ринку нерухомості
- Депозити

Почуємось завтра!

Ура!!!!Долой самодержавие!!!!
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 чер, 2013 08:19

Нарешті!
opryshok
 
 
Повідомлення Додано: Вів 25 чер, 2013 14:04

Ось і свіжий випуск!

Всіх прошу звернути увагу))
Марічка
 
 
  #<1 ... 6789
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератор: Ірина_

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 43818
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 лип, 2016 21:39
sergkd
1 42950
Переглянути останнє повідомлення
Чет 09 чер, 2016 15:38
Адмiнiстратор
2 42723
Переглянути останнє повідомлення
Пон 30 тра, 2016 19:24
edvardd
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама