|
Економія від Азарова: газ з Європи обійшовся Україні лише на |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 21 тра, 2013 22:13
А сколько еще дополнительных расходов на транспортировку? Тем более мелким оптом (0,1 млрд. куб. м)?
-
cisukr
-
-
- Повідомлень: 1926
- З нами з: 01.10.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 294 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 22 тра, 2013 06:24
matua001 написав:откуда столько ненависти к русским?
Нет ненависти (как и любви). Сугубо реальная оценка. Нам русские продают газ по цене, высосанной из пальца и дороже чем кому бы то ни было. При этом заявляют: "Усьо корошо! Так должно быть". Как решать этот вопрос? Не покупая у них, другого способа нет. matua001 написав:можно отказаться от российского газа только в европе мы берем тоже российский газ, где взять другой?
Вы просто не в теме. Поройтесь в инете о структуре потребления газа европейскими странами. Найдите , сколько %% именно российского газа в этой структуре и Вы все поймете.
-
Hotab
-
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 19462
- З нами з: 15.02.09
- Подякував: 396 раз.
- Подякували: 2633 раз.
-
-
Профіль
-
-
7
8
6
Додано: Сер 22 тра, 2013 13:33
Hotab написав:Нам русские продают газ по цене, высосанной из пальца и дороже чем кому бы то ни было.
Что-то я не припоминаю оккупацию страны... точнее оккупацию страны я вижу уже в течении 20 лет, но конкретно в тот момент российскими "миротворческими" силами с целью "предотвратить смерть среди мирного населения из-за нехватки газа и принуждению к истинно демократическим договорам"... как-то так бы это назвало цивилизованное сообщество. И договор подписывали обе стороны. А в благодарность за такой успешный договор, подписывавшего с нашей стороны еще и хотят освободить от всей ответственности и выпустить... В прочем, по здравому размышлению, у меня есть только одно объяснение этому - выпустить чтоб самолично удушить.
-
aga872
-
-
- Повідомлень: 907
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 389 раз.
- Подякували: 164 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 22 тра, 2013 14:17
А я так скажу: на безрыбье и рак - рыба.
-
Contortum
-
-
- Повідомлень: 1156
- З нами з: 12.12.11
- Подякував: 882 раз.
- Подякували: 178 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 22 тра, 2013 15:19
В Европе ж за евры берут? Давление на бакс на межбанке должно быть меньше.
-
Angelo77
-
-
- Повідомлень: 257
- З нами з: 08.09.09
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 17 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 22 тра, 2013 15:25
FredBeg написав:Назло теще глаз себе выколю, пусть у нее зять кривой будет.
Читаю коментарі і дивуюся, до чого у нас люди заангажовані, що журналісти, з їх дебільними заголовками, що коментатори. Все, що "від азарова" треба обов'язково обгадити. А подумати слабо? По-перше, навіть 30 доларів. якщо брати в масштабах поставок російського газу (більше 30 млрд. кубів згідно контракту) означають для Нафтогазу мінімум 1 млрд доларів економії. Мало? По друге, питання навіть не в економії. Питання більше в тому, що російський газ, доставлений через УСЮ україну до її західного кордону і перепроданий нам німцями З НАВАРОМ дешевший того ж таки газу на кордоні Росія/Україна. По-третє, відносно доставки, це ще треба подумати, чи це мінус. Адже на заході нашої держави газ майже не видобувають. Власний газ з Полтавщини чи то російський від кордону ще треба доставити до західних областей, а це додає його вартості. А так ці самі західні області мають вже кінцеву ціну на газ для власних потреб - 390 дол. Невже не зрозуміло, що оптимальний варіант з точки зору доставки - це щоб кожна прикордонна область (без власного газу) отримувала газ зі сторони найближчого кордону, а не через усю країну? Таке враження, що більшість коментаторів навчились тицяти в клавіатуру, а думати і рахувати НІ. Чи то ім'я азарова так затуманює мозок?
-
Bestal_N
-
-
- Повідомлень: 712
- З нами з: 09.01.12
- Подякував: 121 раз.
- Подякували: 372 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 22 тра, 2013 15:27
matua001 написав:откуда столько ненависти к русским?
все, кому не нравятся кремлевские цены на энергоресурсы - русофобы или через одного ?
-
bolex
-
-
- Повідомлень: 6750
- З нами з: 27.02.09
- Подякував: 1902 раз.
- Подякували: 1509 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1197 |
|
|
|
1 |
2791 |
П'ят 29 тра, 2026 07:03 Ой+
|
|
|
1 |
2770 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|