Економія від Азарова: газ з Європи обійшовся Україні лише на

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 22:13

А сколько еще дополнительных расходов на транспортировку? Тем более мелким оптом (0,1 млрд. куб. м)?
cisukr
 
Повідомлень: 1926
З нами з: 01.10.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 294 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2013 06:24

  matua001 написав:откуда столько ненависти к русским?


Нет ненависти (как и любви). Сугубо реальная оценка. Нам русские продают газ по цене, высосанной из пальца и дороже чем кому бы то ни было. При этом заявляют: "Усьо корошо! Так должно быть". Как решать этот вопрос? Не покупая у них, другого способа нет.

  matua001 написав:можно отказаться от российского газа только в европе мы берем тоже российский газ, где взять другой?


Вы просто не в теме. Поройтесь в инете о структуре потребления газа европейскими странами. Найдите , сколько %% именно российского газа в этой структуре и Вы все поймете.
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19462
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2633 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2013 13:06

  matua001 написав:у них больше денег больше власти, имеют право, а что у нас

У нас ці гроші, якими ми росіян фаршируємо. Росіяни мають лізти нам в дупу, а не навпаки. І так буде! :D
Mirax
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6649
З нами з: 04.06.09
Подякував: 872 раз.
Подякували: 876 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2013 13:33

  Hotab написав:Нам русские продают газ по цене, высосанной из пальца и дороже чем кому бы то ни было.

Что-то я не припоминаю оккупацию страны... точнее оккупацию страны я вижу уже в течении 20 лет, но конкретно в тот момент российскими "миротворческими" силами с целью "предотвратить смерть среди мирного населения из-за нехватки газа и принуждению к истинно демократическим договорам"... как-то так бы это назвало цивилизованное сообщество. И договор подписывали обе стороны. А в благодарность за такой успешный договор, подписывавшего с нашей стороны еще и хотят освободить от всей ответственности и выпустить... В прочем, по здравому размышлению, у меня есть только одно объяснение этому - выпустить чтоб самолично удушить.
aga872
 
Повідомлень: 907
З нами з: 11.10.11
Подякував: 389 раз.
Подякували: 164 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2013 14:17

А я так скажу: на безрыбье и рак - рыба.
Contortum
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1156
З нами з: 12.12.11
Подякував: 882 раз.
Подякували: 178 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2013 15:19

В Европе ж за евры берут? Давление на бакс на межбанке должно быть меньше.
Angelo77
 
Повідомлень: 257
З нами з: 08.09.09
Подякував: 3 раз.
Подякували: 17 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2013 15:25

  FredBeg написав:Назло теще глаз себе выколю, пусть у нее зять кривой будет.


Читаю коментарі і дивуюся, до чого у нас люди заангажовані, що журналісти, з їх дебільними заголовками, що коментатори. Все, що "від азарова" треба обов'язково обгадити. А подумати слабо?
По-перше, навіть 30 доларів. якщо брати в масштабах поставок російського газу (більше 30 млрд. кубів згідно контракту) означають для Нафтогазу мінімум 1 млрд доларів економії. Мало?
По друге, питання навіть не в економії. Питання більше в тому, що російський газ, доставлений через УСЮ україну до її західного кордону і перепроданий нам німцями З НАВАРОМ дешевший того ж таки газу на кордоні Росія/Україна.

По-третє, відносно доставки, це ще треба подумати, чи це мінус. Адже на заході нашої держави газ майже не видобувають. Власний газ з Полтавщини чи то російський від кордону ще треба доставити до західних областей, а це додає його вартості. А так ці самі західні області мають вже кінцеву ціну на газ для власних потреб - 390 дол. Невже не зрозуміло, що оптимальний варіант з точки зору доставки - це щоб кожна прикордонна область (без власного газу) отримувала газ зі сторони найближчого кордону, а не через усю країну?

Таке враження, що більшість коментаторів навчились тицяти в клавіатуру, а думати і рахувати НІ. Чи то ім'я азарова так затуманює мозок?
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2013 15:27

  matua001 написав:откуда столько ненависти к русским?

все, кому не нравятся кремлевские цены на энергоресурсы - русофобы или через одного ?
bolex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6750
З нами з: 27.02.09
Подякував: 1902 раз.
Подякували: 1509 раз.
 
Профіль
 
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1197
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 2791
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
1 2770
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 тра, 2026 19:18
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама