Відкритий лист Президенту України Віктору Януковичу щодо сит

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
ФінТех, Міжнародні платіжні системи, Пластикові картки Visa, MasterCard, American Express, обмін та переказ грошей, еквайрінг та прийом платежів. Електронні грошові системи PayPal, WebMoney, Яндекс-Деньги, РБК-money питання придбання тощо.
Повідомлення Додано: П'ят 14 чер, 2013 21:08

Відкритий лист Президенту України Віктору Януковичу щодо сит

Шановний Вікторе Федоровичу!

Представники бізнес-середовища України підтримують Програму економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», яка передбачає формування режиму максимального сприяння бізнесу шляхом зменшення втручання держави в економіку, зниження адміністративних бар'єрів для його розвитку, модернізації податкової системи й поглиблення міжнародної економічної інтеграції України, створення сприятливих умов для залучення інвестицій. На жаль, практичні кроки Міністерства доходів і зборів України призводять до погіршення бізнес клімату в Україні, зниженню позиції нашої держави в провідних міжнародних рейтингах, ідуть в розріз з Вашими завданнями Уряду та провокують зайву конфронтацію між суспільством і Владою.

Прикладом цього є дії Міністерства по відношенню до підприємств, що використовують торгову марку WebMoney в Україні. 11 червня 2013 р. на підприємствах був проведений обшук, в ході якого було вилучене обладнання, особисті речі співробітників, а також арештовано банківські рахунки, де перебувало більш ніж 60 млн. гривень, які є власністю користувачів та забезпечують зобов'язання системи перед ними. Вищезазначені дії фіскального органу створили складнощі для багатьох підприємств галузі електронної комерції та мільйонів громадян України.

На офіційному веб-сайті Міністерства доходів та зборів розміщено твердження про те, що «діяльність оператора платіжної системи WebMoney в Україні не відповідає нормам чинного українського законодавства». Таким чином, Міністерство перебирає на себе повноваження суду, що є грубим порушенням законодавства України. Оцінка легітимності та припинення діяльності компанії, відповідність її діяльності законодавству України є виключно компетенцією суду.

WebMoney.UA працює з гривневими зобов'язаннями в Україні з 2003 року, є популярним сервісом в галузі електронної комерції, послугами якого користуються близько 2,5 млн. громадян України. Підприємство протягом десяти років на практиці займалось розвитком інноваційних технологій, створюючи умови для активного розвитку електронної коммерції в Україні. Наскільки нам відомо, компанія веде діяльність прозоро, має висновки юридичних експертиз та здійснювала чисельні спроби узгодити правила функціонування системи в Національному Банку України.

Ми поділяємо Вашу зацікавленість питаннями розвитку інноваційних технологій, боротьби з корупцією, створення привабливого середовища для інвестицій та умов ведення бізнесу. Просимо Вас забезпечити об’єктивність та прозорість прийняття рішень по цій справі в правовій площині.

Звертаємо особливу увагу на необхідність розблокування банківських рахунків, на яких знаходяться кошти мільйонів громадян України, та надати можливість WebMoney.UA виконати свої зобов'язання перед ними.З повагою,

Голова Правління Інтернет Асоціації України Т. ПоповаВіце-президент УСПП з питань науки і ІТ І. ПєтуховЦей лист є відкритим для підписання всіма зацікавленими сторонами.
PeronMiter
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 14 чер, 2013 21:23

Re: Відкритий лист Президенту України Віктору Януковичу щодо

  PeronMiter написав:Відкритий лист Президенту України Віктору Януковичу


Ух вы какие - жаловаться?! И кому? :roll:
Щас маски-шоу и к вам придут :mrgreen:
aleksalt
 
Повідомлень: 9367
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 чер, 2013 23:29

В РФ у Вебмани крыша на самом верху, пусть нажалуются, Путин нашему главному Зэку позвонит и разнос устроит. Вот и отстанут от вебманей.

А то такими темпами WMU - уже прошлое. Еще пару дней - и превратятся в настоящие фантики))
nuzzda
 
 
Повідомлення Додано: Суб 15 чер, 2013 17:17

Re: Відкритий лист Президенту України Віктору Януковичу щодо

Обращение экспертов ВМ к Пользователям по ТВ http://www.youtube.com/watch?v=uIjPeHAh95g
Bot4Youbiz
 
 
Повідомлення Додано: Суб 15 чер, 2013 17:31

  nuzzda написав:В РФ у Вебмани крыша на самом верху, пусть нажалуются, Путин нашему главному Зэку позвонит и разнос устроит. Вот и отстанут от вебманей.
С чего это вдруг?
Вы на счет Вебманей ничего не путаете? Это не российская система.
Субъекты системы
Владелец и администратор
WM Transfer Ltd.
Почтовый адрес: 29 Harley Street, London, W1G 9QR, UK.

Управляющая компания
Международная адвокатская компания UAB «DICSA BALTIC»
Почтовый адрес: V.Kudirkos str. 18A-1, LT-03105, Vilnius, Lithuania.
Директор: Margarita Gurejeva.

Представитель на территории РФ
ООО «ВебМани.Ру».
Почтовый адрес: 119049, Россия, г. Москва, ул. Коровий вал, д. 7

А все дело, скорее всего в том, что довольно прибыльный бизнес и его пытаются "отжать", как собственно и другие бизнесы.
Жизнь такова, какова она есть и больше никакова...
Bukka
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1853
З нами з: 01.11.08
Подякував: 88 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 чер, 2013 20:13

Bukka, эти реквизиты до одного места. Это пустая ширма, чтобы придать "легальность" системы на Западе. ВМ - придумано в России, разработано в России, поддерживается в России и управляется из России.

Сами понимаете, что НИКТО бы в РФ не разрешил какой-то убогой британской фирмЕшке монополизировать весь рынок электронных платежей. Да и еще разрешить проводить платежи связанные с предпринимательской деятельностью :D

А "британская" фирмА почему-то до сих пор не смогла придумать какой-нибудь WMP (вебмани - фунт) :D
nuzzda
 
 
Повідомлення Додано: Суб 15 чер, 2013 20:58

  nuzzda написав:Bukka, эти реквизиты до одного места. Это пустая ширма, чтобы придать "легальность" системы на Западе. ВМ - придумано в России, разработано в России, поддерживается в России и управляется из России.
Кто именно являетмся владельцем - тайна покрытая мраком. Но, я хотел сказать другое. Структура системы довольно запутанная, в Украине не филиал, а представитель системы УГА. С чего это его начнут защищать на таком высоком уровне?
Жизнь такова, какова она есть и больше никакова...
Bukka
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1853
З нами з: 01.11.08
Подякував: 88 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 чер, 2013 21:11

  Bukka написав:Но, я хотел сказать другое. Структура системы довольно запутанная, в Украине не филиал, а представитель системы УГА. С чего это его начнут защищать на таком высоком уровне?


Потому что УГА обеспечивает существование WMU. Если WMU накроются медным тазом (вместе с ликвидацией УГА) - то Украина выпадет из ВМ. А соответственно - потеря немаленьких прибылей. WMZ и WME в предпринимательской деятельности никто в Украине использовать не будет, им просто не дадут этого сделать. Да и вывести легально их не получится. А платить огромные % за нелегальную обналичку - смысла нет.
nuzzda
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
8 7578
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 08 лип, 2011 16:42
Tries
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама