Відродження "малосімейок" може призвести до появи соціальних

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123
Повідомлення Додано: Нед 25 сер, 2013 22:48

  alibabator написав:
  Изя Гуд написав:Чтобы тарифы на взятки устанавливало государство.

закон України про хабар, тонко, дуже тонко. Як гадаєте, якщо для виконання певної роботи буде передбачена вилка хабарів, доведеться давати хабар, щоб той хабар за виконання роботи обчислили за меншою ставкою?


Думаю, что сверх официального хабара иногда придётся давать дополнительный хабар (на лапу).
С другой стороны, можна ж будет пойти в милицию и написать заявление, что с тебя требуют оплату сверх установленного тарифа. И нарушителя снимут (лицензию отберут).
Примерно как на пассажироперевозках будет.
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 26 сер, 2013 16:37

Re: Відродження "малосімейок" може призвести до появи соціал

Главный тезис: очередная компенсация кому-то несправедливо обиженному жизнью (велосипедистам, застройщикам, солдатам, банку Надра, поставьте по вкусу) из резинового бюджета, чтобы потом плакать, что в нем ничего нет.
Компенсируйте и мне, я хочу хорошо пожить за чужой счет :)
Ivan Ivanov
 
Повідомлень: 74
З нами з: 23.08.11
Подякував: 137 раз.
Подякували: 16 раз.
 
Профіль
 
  #<123
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 890
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 13:50
using1968
2 1285
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 тра, 2026 11:40
romanpidlubnij099
1 1256
Переглянути останнє повідомлення
Суб 09 тра, 2026 18:45
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама