Україну змішали з сміттям

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234>
Повідомлення Додано: Пон 11 лис, 2013 16:26

Україну змішали з сміттям

Пропонуємо до обговорення:
Рейтинг України як позичальника продовжує знижуватися - тепер він такий же, як у Греції та Кіпру

Дивися повний текст Україну змішали з сміттям.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 11 лис, 2013 16:26

Меньше займут - меньше украдут
NickVV
 
Повідомлень: 205
З нами з: 24.08.11
Подякував: 13 раз.
Подякували: 29 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 11 лис, 2013 16:33

  NickVV написав:Меньше займут - меньше украдут
Украдут- сколько планировали.. Не украдут с кредитов.. Украдут через рост цен- депозиты- тарифы...
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 11 лис, 2013 17:30

  NickVV написав:Меньше займут - меньше украдут


Ха-ха-ха!.. :lol:

Всё будет как в том анекдоте:
"Пришёл отец семейства домой и говорит, что дескать настали тяжёлые времена, зарплату урезали, всё плохо...
Сын оживился и радостно так говорит: "Папа, теперь ты меньше будешь пить???"
"Нет, сынок, теперь ты меньше будешь кушать!.."(С)
Watcher
 
Повідомлень: 2203
З нами з: 31.05.09
Подякував: 219 раз.
Подякували: 486 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 11 лис, 2013 18:28

Дуже цікаво, яким чином до виборів ПРізідєнта, будуть утримувати міцно курс валют, та виконувати обіцянки ПокРащення? Ох... знову будуть маски-шоу і мільярдні штрафи антимонопольних комітетів і т.д. Реально, останні роки ефективно працюємо, але зароблені кошти відбирає влада, я вже починаю від цього втомлюватися... Але мушу годувати сім'ю %-/
fanata
 
Повідомлень: 301
З нами з: 11.08.11
Подякував: 1 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 11 лис, 2013 19:23

  fanata написав:Дуже цікаво, яким чином до виборів ПРізідєнта, будуть утримувати міцно курс валют, та виконувати обіцянки ПокРащення? Ох... знову будуть маски-шоу і мільярдні штрафи антимонопольних комітетів і т.д. Реально, останні роки ефективно працюємо, але зароблені кошти відбирає влада, я вже починаю від цього втомлюватися... Але мушу годувати сім'ю %-/

Це Ви про яку сім'ю?
Frederick Begbeder
 
Повідомлень: 763
З нами з: 03.11.13
Подякував: 14 раз.
Подякували: 40 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 11 лис, 2013 23:10

если денег не дадут (то ли РФ или ЕС с МВФ), то следующий шаг-принудительный запрет на на выдачу депо. Далее принудительная конвертацию в гривну. Хорошо, если вообще что то отдадут. Денег в казне нет! Варианты наполнения: 1. Кредит 2. Залезть в карманы депозитчиков. я думаю второй вариант вернее. Вспомните вклады СССР.
knoppixx
 
Повідомлень: 450
З нами з: 19.02.12
Подякував: 28 раз.
Подякували: 176 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Пон 11 лис, 2013 23:24

Можно сколько угодно гадать что будет, а время все раставит на свои места. Не стоит паниковать - нервы дороже денег.
Lady D
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лис, 2013 04:07

  Lady D написав:Можно сколько угодно гадать что будет, а время все раставит на свои места. Не стоит паниковать - нервы дороже денег.

Зачем не паниковать? По моему людям уже пора лет 20 как паниковать. А то привыкли что за них подумает государство и даже не знают что такое Конституция и с чем ее едят. Ан нет, это вам не попытка строить социализм - каждому по возможностям, а не можете - сами виноваты.
aga872
 
Повідомлень: 907
З нами з: 11.10.11
Подякував: 389 раз.
Подякували: 164 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лис, 2013 08:11

Re: Україну змішали з сміттям

  knoppixx написав:если денег не дадут (то ли РФ или ЕС с МВФ), то следующий шаг-принудительный запрет на на выдачу депо. Далее принудительная конвертацию в гривну. Хорошо, если вообще что то отдадут. Денег в казне нет! Варианты наполнения: 1. Кредит 2. Залезть в карманы депозитчиков. я думаю второй вариант вернее. Вспомните вклады СССР.

Деньги деньгам - рознь. Нужна валюта.
Ряд мер по валютному регулированию, очевидно, не принесли результата.
Теперь на очереди более радикальные меры по отъему валюты у населения.
vena39
 
 
 
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1154
Переглянути останнє повідомлення
Суб 18 кві, 2026 08:35
BIGor
2 2297
Переглянути останнє повідомлення
Сер 13 сер, 2025 09:21
salvydas
2 1590
Переглянути останнє повідомлення
Суб 05 лип, 2025 16:34
Faceless
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама