Только почему-то валюта все же дорожает, а недвижимость дешевеет.
|
|
По-перше, це не експерт, а директор будівельної кампанії. Тобто, людина заангажована. По-друге навіть у загаловку вказано, що мова йде про "регіони". По-третє, у центрі Києва чимало хрущівок. Не знаю, як Ви, а я виріс у самому центрі Києва (теперішня Лютеранська) а багато моїх однокласників жили саме у хрущівках. Якщо цікаво - подивіться ціни хрущівок, приміром, на вул. Пилипа Орлика. Тож, можливо я помиляюсь, але мені здається, що продавець новобудов трошки махлює і видає бажане за дійсне Кто пишет эти статьи ? Какой детсад ?"В этом году застройщики Киева ввели около 12 тыс. кв.м. "
Это цифра откуда ? С потолка ? Это уровень специалиста ? "На них просто нет достаточного платежеспособного спроса." Спрос - это платежеспособная потребность. А платежеспособный спрос - это масло масляное или "уровень" статьи ???
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||