Дипломатичний позор: виявляється, що зовнішню політику Украї

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 30 гру, 2013 12:43

Дипломатичний позор: виявляється, що зовнішню політику Украї

Пропонуємо до обговорення:
Про це розповів колишній генконсул України в Стамбулі Богдан Яременко

Дивися повний текст Дипломатичний позор: виявляється, що зовнішню політику України спонсорують самі дипломати - за свій рахунок.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101008
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 30 гру, 2013 12:43

ну хот "наверх" не требуют передавать и то хорошо...
Прохожий
 
Повідомлень: 14461
З нами з: 05.06.13
Подякував: 945 раз.
Подякували: 1468 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 30 гру, 2013 12:54

  Прохожий написав:ну хот "наверх" не требуют передавать и то хорошо...

а вот не факт) чем вам не гаи?))) те же 3 буквы
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 30 гру, 2013 13:50

Re: Дипломатичний позор: виявляється, що зовнішню політику У

пускай для начала скажут какое количество у нас дипломатов и к примеру в германии или во франции? и ответят какое количество почетных консулов мы наплодили?
Crocodila
 
Повідомлень: 1028
З нами з: 11.01.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 180 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 30 гру, 2013 14:05

«Ты не можешь встретиться с замминистра страны, в которой работаешь, на станции в метро и, стоя, с одноразовым стаканчиком чая, поговорить о внешней политике наших государств. Работа дипломата требует соответствующего материального обеспечения. Этого обеспечения сегодня нет» - можно, например, снять элитных проституток, мотивируя это необходимостью провести "деловые переговоры" с зам.министра.
А, если конечно, по существу, - то все, что не протокольное - это представительские расходы, которые не должны финансироваться за счет бюджета.
vladimir_ks
Аватар користувача
 
Повідомлень: 40
З нами з: 23.12.13
Подякував: 13 раз.
Подякували: 11 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 564
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 січ, 2024 11:17
Investor_K
2 891
Переглянути останнє повідомлення
Чет 12 сер, 2021 09:21
0mage0
1 575
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 23 лип, 2021 15:40
sergiykopyl
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама