|
Як у Києві 100 тис. грн студентських премій поклали у кишені |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 14 січ, 2014 23:43
500 написав:А ничего, что все выплаты детям на карты делают?
Стипендії так, а як на рахунок всякий премій за участь у міських олімпіадах і спортивних конкурсах? Часто оці виплати надходять коли студент вже випустився - тим і користуються. Принаймі я знав одного "товариша" який затягував з видачею премій за участь в спортивних змаганнях (поки там всі папірчики підпишуть, + саме рішення не в день перемоги приймається). Ну а потім чесно "чекав" студентів які випустилися за премією, а вони навіть не здогадувались.
-
mju
-
-
- Повідомлень: 2076
- З нами з: 21.02.09
- Подякував: 210 раз.
- Подякували: 491 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 14 січ, 2014 23:48
vena39 написав:Был у меня случай, ежегодно по пол-года не появлялся чел, но это он еще по человечески поступал, так сказать. Повходил в положение пару лет, ну и сделал ему стоп кран, как только появился он на работе. Чел опять на больничный свалил, но материальчик за неделю уже подобрался, соблюдения распорядка - это вам не хухер мухер 
Ви говорите не правду - пів-року ніякий лікарняний не допоможе, чатайте трудовий кодекс. Ви або нічим не керуєте. Або керуєте державною конторою - там і не такий цирк буває, особливо якщо "чела" "попрохали" взяти на роботу. Часто керівники самі набирають непотрібні кадри (яких можна одним комп'ютером замінити) - бо чим більше підлеглих, тим більший начальник.
-
mju
-
-
- Повідомлень: 2076
- З нами з: 21.02.09
- Подякував: 210 раз.
- Подякували: 491 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 15 січ, 2014 07:30
mju
Это частный случай. Но даже в нем кому-то надо будет подделать подпись о получении либо деньги не будут выплачены т.к. часто плательщиком в тех случаях является не училище, а организатор конкурса. Если карточка не закрыта, то даже если ученик выпустился - на нее можно провести выплату.
-
500
-
-
- Повідомлень: 1480
- З нами з: 11.09.13
- Подякував: 32 раз.
- Подякували: 212 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
524 |
|
|
|
1 |
651 |
|
|
|
1 |
890 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|