Как проходит Антимайдан в Киеве (ФОТО)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123
Повідомлення Додано: Сер 22 січ, 2014 11:31

  Tip Top написав:Интересно, сколько из них были за пределами Украины? :cry: :cry:
Полупьяная Россия и Таможенный Союз не в счёт.
Можно поставить вопрос иначе - кто-то знает в своём окружении людей - кто бывал за границей, но настойчиво желает к Путину? :shock:
Не в счёт бизнес завязанный на Россию (ну, и речь соб-но о пересичных).
:?:
Я вже якось висував пропозицію
Євросоюз виділяє 1 млрд Євро на путівки для для 1 млн мешканців Донецької та Луганської областей , при чому путівки видаються безкоштовно але з урахуванням професії
Тобто шахтар їде до шахтарів Сілезії
Металург до Руру чи Люксембургу
Селянин на виноградники Італії чи Франції

А потім приїзжають додому і через 5 хвилин після повернення останнього з цієї подорожі електоральна підтримка ПР в цих областях зменшується на 6 млн осіб
(сімя подорожуючого+ сімя кума/куми)
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29317
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3072 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Сер 22 січ, 2014 13:59

Re: Как проходит Антимайдан в Киеве (ФОТО)

  budivelnik написав:потім приїзжають додому і через 5 хвилин після повернення останнього з цієї подорожі електоральна підтримка ПР в цих областях зменшується на 6 млн осіб
(сімя подорожуючого+ сімя кума/куми)

Думаю, просто в Украине станет меньше жителей на это количество :mrgreen:
ssnet
1
 
Повідомлень: 2145
З нами з: 28.04.10
Подякував: 11 раз.
Подякували: 458 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 22 січ, 2014 18:42

budivelnik

У меня было аналогичное предложение к Партии Регионов - когда они свозят народ "на экскурсию" в Киев - сначала свозите их на экскурсию в Европу(можно и хатинки регионалов в Европе показать - чтоб знали где их деньги, как тот Киса Воробъяниов возле дома культуры :P ) - а уж потом на Майдан и Мариинский :roll: .

Только сдаётся мне - что эти экскурсанты - пешком обратно с вопросами :?: побегут - и аккуарт в Межгорье - мимо Майдана и Мариинского (с их 200грн на морозе). :roll:
Tip Top
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5627
З нами з: 28.05.10
Подякував: 735 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
 
  #<123
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1035
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 чер, 2026 17:47
maxim4009
1 829
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 15:58
vmalyshev
4 2090
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 тра, 2026 06:48
vv5793297
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама