Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 28772878287928802881 ... 4197>
Повідомлення Додано: Суб 01 кві, 2017 13:23

Re: Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

Flicker
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2181
З нами з: 22.04.07
Подякував: 25 раз.
Подякували: 318 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 01 кві, 2017 13:26

  Flicker написав:Януковичу -орден?-))
http://gordonua.com/news/politics/yanuk ... 81218.html

Какое сегодня число? :mrgreen:
Starikan
2
 
Повідомлень: 19768
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2608 раз.
Подякували: 3156 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 01 кві, 2017 14:42

  freeze написав:Власть всегда и везде хочет держать критикующих на крючке.
Ну, и дальше диалог
- ты условно президент, или министр, или депутат украл 500 миллионов.
- да кого вы слушаете, он сам украл 20 тысяч гривен.
Той хто йде у владу готовий
а - постійно чути що він краде
б - в більше ніж 30% випадків йде для того щоб красти.
Той хто йде в антикорупціонери
а - йде викривати крадіїв
б - по самій суті не повинен красти.

Тому
Хочеш критикувати - не кради сам
Хочеш красти - не прикривайся званням антикорупціонера.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 01 кві, 2017 14:47

  Starikan написав:
  yarg написав: Проблема в другом - бизнесмены у нас к власти и не идут. А те кто пошли - быстро понимают что нужно бежать.
Бред какой-то. У нас, что ни депутат - тот крупный бизнесмен. Они и идут во власть, чтобы прикрыть свой бизнес.
Учетку подменили?
Можу посперичатись
Є тотально жадібні до грошей
Є тотально жадібні до влади
Є люди які чогось досягли і не бачать потреби своїх 100 млн перетворювати на 200 , а от спробувати зробити щоб їх друзі/діти/внуки/громадяни України- могли заробити свій перший мільойон не за 20 років , а хоча б за 5 - таких меншість , але вони є.

Друге питання , що влада це не одна людина , а команда - а якраз з доступом команди до важелів керування якраз і найбільші проблеми.А один в полі-не воїн.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 01 кві, 2017 15:04

  budivelnik написав:Є люди які чогось досягли і не бачать потреби своїх 100 млн перетворювати на 200 , а от спробувати зробити щоб їх друзі/діти/внуки/громадяни України- могли заробити свій перший мільойон не за 20 років , а хоча б за 5 - таких меншість , але вони є.


Кто ? Кто эти люди ? Огласите примеры. Возможно я за них бы проголосовал.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Суб 01 кві, 2017 16:32

  freeze написав:
  budivelnik написав:Є люди які чогось досягли і не бачать потреби своїх 100 млн перетворювати на 200 , а от спробувати зробити щоб їх друзі/діти/внуки/громадяни України- могли заробити свій перший мільойон не за 20 років , а хоча б за 5 - таких меншість , але вони є.
Кто ? Кто эти люди ? Огласите примеры. Возможно я за них бы проголосовал.
Наприклад я , але в майбутніх виборах приймати участі не буду , внаслідок відсутності команди однодумців...
І ? проголосуєте ?
ПС
Гарантую що буду перти за прийняття законів які б зменшували оподаткування бідних . за прийняття законів про доцільність тарифоутворення на комунальні послуги у розмірах цікавих для бізнесу , за зменншення прямих субсидій і збільшення зацікавленості тих хто сьоггодні живе за субсидії на збільшення власних доходів і на економію витрат , на відповідальність власним майном тих хто сьогодні отримує субсидії....
Ці всі речі в майбутньому покращать життя всіх , в сьогоденні погіршать мрії моллодих та ранніх які нічого не роблячи чекають поки спадщина в розмірі в 10-20 річних зарплат впаде їм на халяву...
Так проголосуєте за мене ? Чи піддастесь популістичним лозунгам вил/коси/саакашвілі ?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 01 кві, 2017 16:50

  budivelnik написав:Так проголосуєте за мене ? Чи піддастесь популістичним лозунгам вил/коси/саакашвілі ?


Полистал Форбс - 45 человек в Украине имеют больше 100 миллионов долларов, вас там не нашел.
Но если выйдите во второй тур вместе с Порошенко, проголосую за вас.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Суб 01 кві, 2017 17:03

  freeze написав:
  budivelnik написав:Так проголосуєте за мене ? Чи піддастесь популістичним лозунгам вил/коси/саакашвілі ?
Полистал Форбс - 45 человек в Украине имеют больше 100 миллионов долларов, вас там не нашел.
Но если выйдите во второй тур вместе с Порошенко, проголосую за вас.
Ізверг :D
1 Я говорив про гривні
2 Щоб за рік стати 45 в форбсі я повинен рік красти успішніше ніж бандюкович...
Ви до чого мене підштовхуєте ? :oops:
3 На жаль(для Вас) , тільки за Ваш голос - я не буду змінювати свої правила...
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 01 кві, 2017 17:28

  justit написав:
  detroytred написав:Из всей кагорты тех, кто не построил собачьей будки, Вы видите исключительно тех, кто управлять не годятся. Например, крикунов-общественников.


Но Вы же сами страниц 100 назад утверждали, что есть достойные, но знают их немногие (кроме Вас и Старикана никого из знающих не упомянули)

Остальным сии достойные неизвестны.
А крикуны - они на виду.

Если не ошибаюсь, я приводил в пример: д.Сашу с валютной ветки, могу добавить Мортимера, есть ещё несколько, но не знаю точно занимаются они бизнесом или нет.

Две кандидатуры. Целых две. Из такой узкой выборки.

Давайте спросим у остальных (немногочисленных участников ветки): знают ли они (известны ли им) лица, которые не занимались бизнесом, но способны быть эффективными управленцами на разных уровнях в государстве (или лучше - являются таковыми).
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 01 кві, 2017 17:42

  Первый написав:
freeze написав:
  19yuriy91 написав:А кстати....
Не смущает ли форумных сторонников декларирования "зажравшихся грантоедов", что в этом наши законодатели чудным образом солидарны кое в чём с "коллегами" из таких нелюбимых ими стран, как рф, например.


Да, шуму и возмущений было, когда в РФ заставляли регистрироваться общественные организации, получавшие гранты, как иностранные агенты.
У нас сделали фактически тоже самое - только на персональном уровне, даже расширив базу применения уже и по внутренним антикоррупционерам, которые могут и не получать гранты.
Власть всегда и везде хочет держать критикующих на крючке.
Ну, и дальше диалог
- ты условно президент, или министр, или депутат украл 500 миллионов.
- да кого вы слушаете, он сам украл 20 тысяч гривен.


Удивляет Ваша позиция что антикоррупционнер обязательно вор.... других не бывает?

Тут просто нужно разделять понятия -- антикоррупционер (то есть личность, цель у которого борьба с коррупцией) и антикоррупционные действия в форме разглашения информации о коррупции от будь-кого и под будь-каким предлогом-целью.

ТО есть пусть хоть за левые деньги, пусть хоть вор, но раскрывает коррупционные действия в высших эшелонах.
Не нужно нацеплять на него звание антикоррупционера!!!
И за его воровские действия его нужно привлекать к ответственности.
НО ошибочно отнимать у таких лиц стимул к антикоррупционным действиям.
Если гранты от американцев и туманное их использование являются стимулом к таким действиям, то пусть себе идут :!:
к тому же это деньги не из нашего кармана.

Создайте сначала другие источники вытока информации о коррупции, а потом уж боритесь с единственным имеющимся.
Но по факту имеем, что возможности одновременно с наличием желания (по освещению коррупции верхнего уровня) есть только у заграничных "товарищей")))

ЗЫ. Сорос ведёт конкурентную борьбу с Фирташем.
Одним из инструментов которой являются грантоеды с освещением коррупции верхов.
Мы же в результате имеем возможность увидеть хоть какую-то часть коррупции на самом высоком уровне.
Обрежут крылышки соросятам, то останемся, как при КПСС :lol:
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 28772878287928802881 ... 4197>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 19659
Переглянути останнє повідомлення
Чет 17 сер, 2017 10:42
PSPoldman
183 99641
Переглянути останнє повідомлення
Пон 29 тра, 2017 23:36
M-A-X
0 7959
Переглянути останнє повідомлення
Суб 24 жов, 2015 09:47
НИЧОСИ
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама