Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 35423543354435453546 ... 4197>
Повідомлення Додано: Сер 27 гру, 2017 15:03

  detroytred написав:Будивельнык
Не тормозите, точнее не подменяйте.
Речь о миллионах была относительно сюжета* наши гроши* 190 номер.
А не к стелькам.
Примитивно...
Це не я торможу - це ви займаєтесь діяльністю яка може бути використана нашими ворогами для антиукраїнської пропоганди.
Тому я таких як ви завжди закликав
1 Якщо щось не подобається- не пишіть вообще і за все -а конкретно розбирайте відомий Вам факт по кісточкам , наприклад так як я
написав якийсь неадекват щось по устілкам- я розложив цю фантазію по кісточкам
а - теоретична вартість збитків від цієї операції
б - теоретичні варіанти розвитку (всі устілки отримали незаконно згідно документів і доцільно згідно стану речей (старі попереднього завозу погані. нові свіжого завозу хороші були поміняні місцями (начскладу отримав незаконний дохід у вигляді ящика горілки , склад бригади підняв свою бойову готовність, начштаба отримав дулю бо дуже правильний і не ходить з бригадою в поля а сидить в кабінеті.тому начсклад не захотів себе підставляти під забаганки )
2 Якраз такі як я, які пишуть примітивно(не тому що не вміють писати правильні фрази) а для того щоб більшість зрозуміла - і є необхідними персонажами на цих сторінках .бо мають власну (не завжди прийнятну для більшості) думку
А такі як ви з цитатами прав і законів які не виконувались раніше на 100% і не будуть виконуватись в майбутньому на 100% - форумчанам нафіг не потрібні
Потрібні такі як я, які вміють пристосувати (з максимальним дотримання законності але не 100%) законодавство нормативна база якого тягнеться ще з 30-ти -до сьогоднішніх реалій
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 27 гру, 2017 15:09

  detroytred написав:Тому, кто пытался добиться нормальной обуви не себе, а всем.
Так і я пробую добитись нормальних податкових законів не тільки собі , а й усім.... Але при цьому я ж не кричу на кожному кроці про зраду ?
Я виконую те що вважаю за потрібне і ігнорую те що вважаю за не потрібне
Тепер з вашого прикладу
Якщо устілки вкрали тільки в одній бригаді - то вина в цьому не Гройсмана/Майдану чи Турчинова з Порошенком... Вина в цьому
(по спадаючій величині
Командира бригади
Начальника Штабу
Зам по тилу
Командирів батальонів
....

Якщо ж устілок не має у всіх бригадах , хоча в якихось документах зразках описано що вони повинні бути то вина в цьому
Будівельника
Треуголкіна
....
населення України - які не сплатили податків у розмірі достатньому для забезпечення бойових частин устілками...

Це хоч ясно ?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 27 гру, 2017 15:49

Будивельнык
Сами придумали, что *разложив цей факт по кисточках*.
Чем генерацией глупостей?
Как последняя, что не получил паркетный полковник.
Паркетные (из управлений и центральных штабов) скорее всего-то как раз и получили нормальные.

Я привёл факт. факт. Который имел место.
И только верхушку.
Верхушку.
Вы же не уточняли детали а генерировали свои домыслы.
Что было в нем ключевым, я Вам разжевал.

Но Вы не поняли даже того, что дело не в стоимости убытков.
А в золотнике.

Ваше ничем необоснованноет мнение с утверждением, что нужно форумчанам, а что не нужно --- это и есть обоснование наличия у Вас треуголки.
Вы постоянно и регулярно апеллируете от имени форумчан.

Не видеть всей цепочки вертикальных связей негараздив внизу с властью самой верхушки -- это Ваша личная проблема уровня знаний и способностей мыслить.
Но зачем навязывать свою глупость другим?
Я же не притягиваю за уши Вашу глупость к угрозе нацбезопасности!
Подобно тому, как Вы критику и анализ недостатков притягиваете до уровня угрозы нацбезопасности.

Законы для того и нужны, чтобы мнение, выходящее за их рамки, никакой отсебятенник не мог навязывать окружающим путём обвинений, что их (этих отсебятинных мнений) не придерживаются другие.

По законам и правилам здравомыслящих на данный момент критика не является угрозой нацбезопасности.
Поэтому Ваши *паника, зрада и т.д.* -- лишь Ваш сугубо личный домысел.
И не более.

З.Ы. я указал на пример подмены стелек, а не на то, что грошей не хватило.
Если же денег не хватило, то претензии тем более, к властям -- ведь они заявляют, что хватает и обеспечены полностью. Ничего о нехватке денег на матобеспечение не говорят.

Вина моя и пр. в том, что мы не требуем.
Так куда тут требовать-то?!!!
Если простое вскрытие негараздов у упоротых классифицируется, как пособничество ворогу, паника, зрада и т.д.

Логику хоть иногда включайте.
detroytred
 
Повідомлень: 28296
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 27 гру, 2017 16:49

  detroytred написав:Как последняя, что не получил паркетный полковник.
Паркетные (из управлений и центральных штабов) скорее всего-то как раз и получили нормальные.
Застав дурня богу молитись - він і голову розібє.
1 Якщо щось супер-пупер по ціні в 450 грн/пара отримало тільки 100-1000 золотолампасників, а всі інші взагалі не отримали бо це супер-пупер є тільки в обмеженій кількості - то якого милого цю страшну новину розповсюджувати як приклад зради , тим більше що обмежена кількість це вина і населення яке своїми податками не змогло це оплатити (але оплатило інші більш потрібні і нагальні речі вартістю в приблизно 100 млрд грн/рік)
2 Якщо щось супер-пупер по ціні в 450 грн/пара отримали всі бригади крім одної - а точніше отримали всі по документах , але тільки в одній ,для 1000 осіб , цього супер -пупер не дійшло зі складу бригади - то це вина керівництва бригади , і також ця новина не не тягне як приклад зради

Як бачите . вашого зрадофільства вистарчає тільки на надування щік, боюсь що вони вже настільки на цих сторінках надуті , що скоро тріснуть.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 27 гру, 2017 17:05

Будивельнык
Ключевая Ваша ошибка в том, что Вы не просто выражаете свое личное мнение, а уж слишком (это ключевое слово) прризываете-навязываете его.
Именно поэтому Вам для усиления этих действий постоянно приходится прибегать к утрированию, навешиванию ярлыков, оскорблениям, ссылку на форумчан, приписыванию самому себе достижений и пр. формам искажения.

Без этого-то ведь никак!
Потому что только этим можно прикрыть ошибочное голословное мнение.

Не законами, правилами, мнением адамов смитов- байденов, опыта развитых обществ и т.д., а своим голословным будивельным мнением с простой математикой.

От *ВВП сумма цен всех товаров* и до какой-то паркетный, а я портянки переладывал..
Ошибки и манипуляции всех видов.

З.Ы. к сообщению выше:
Вы опять утрируете, что*новина страшна*.
И не поняли сути примера со стельками.
detroytred
 
Повідомлень: 28296
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 27 гру, 2017 17:08

Будивельнык
Внятно и конкретно: в чем именно состоит моё *надувание щёк* и треуголка?
detroytred
 
Повідомлень: 28296
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 27 гру, 2017 17:52

  detroytred написав:Будивельнык
Внятно и конкретно: в чем именно состоит моё *надувание щёк* и треуголка?
Ты просиш- но ты просиш без уважения.....
Саме прохання сформульовано зверхньо... Я вам нічого не винен , я не ваш підлеглий, ваш статус загадка в той час коли мій повністю відкритий

Тому тільки цих кілька аргументів , для нормальної людини були б достаніми щоб вести себе адекватно.

Особисто мене не здивує чергова трьохпостова двоабзацна серія - де
а - вас не дооцінили
б - будівельник тупий.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 27 гру, 2017 18:45

detroytred
Вы неправильно спросили. Надо было написать:
Нижайше кланяюсь и прошу вашего снисхождения к просящему от вашей высокородной сущности соблаговолить ответить рабу вашему

ну и далее собственно ваш вопрос.


Вот так и выясняется "Who is Who?"

Прапорщик РДР (разведывательно-десантная рота) на деле оказался
6 років впритул займався портянками , стельками, шкарпетками, кальсонами, підшивкою на підворотнічки, продуктами,патронами і так далі....


Лично наблюдал в Севастополе (еще во времена СССР) такую картину - на конечной остановке автобуса у в/ч ждут офицеры (от лейтенантов до полковников включительно), переговариваются между собой, всё тихо, спокойно. Вдруг появляется прапорщик и матами начинает общаться с одним из майоров, упрекая того, что майор без согласования с этим прапорщиком разрешил отпустить что-то со склада. Майор вяло (без мата) оправдывается, что не смог разыскать этого прапорщика. Тот еще больше распаляется, еще больше мата (с подключением матери майора). Все остальные офицеры (и полковники в т.ч.) делают вид, что ничего не слышат. Так было минут 20, пока не пришел автобус, но и из автобуса доносился тот же мат...

Ваш оппонент продолжает считать, что он по-прежнему относится к касте "неприкасаемых".
yanyura
 
Повідомлень: 7052
З нами з: 09.01.09
Подякував: 2048 раз.
Подякували: 1536 раз.
 
Профіль
7
Повідомлення Додано: Сер 27 гру, 2017 18:50

  yarg написав:
  detroytred написав:yarg
Открыл *правда,ком*. Навскидку
Только новость Соболев что-то там.


вот открыл у них новость (правда сработал редирект на другой ресурс) - называется "главные экономические новости дня"
https://www.epravda.com.ua/news/2017/12/26/632559/

наслаждайтесь.


М-да. Показательный наборчик.
Sommer
 
Повідомлень: 5190
З нами з: 07.04.17
Подякував: 428 раз.
Подякували: 541 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 27 гру, 2017 19:04

  yanyura написав:Ваш оппонент продолжает считать, что он по-прежнему относится к касте "неприкасаемых".
1 Не пробуйте бути затичкою для всіх місць - і толку буде більше
2 На чому базується ваше припущення
3 Ніколи не скривав що був старшиною РДР , а в обовязках старшини ( в мирний і воєнний час) якраз основний час забирало вовтуження з білизною/прибиранням/годуванням/чисткою зброї/доставкою боєприпасів... тому ваша висмоктана з пальця історія про прапорщика який послав майора - мені якось не зрозуміла
Я неоднократно посилав різних офіцерів від лейтенанта до полковника у випадку якщо вони мені заважали виконати мої обовязки, одним з цих обовязків у воєнний час був- командир розвідувальної групи...
4 Старшиною я був 27 років тому , і вже 20 років як підприємець - може на вас штамп служби у збройних силах і наклався на все життя- я якось навчився підлагоджуватись під змінні обставини.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 35423543354435453546 ... 4197>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 19652
Переглянути останнє повідомлення
Чет 17 сер, 2017 10:42
PSPoldman
183 99622
Переглянути останнє повідомлення
Пон 29 тра, 2017 23:36
M-A-X
0 7959
Переглянути останнє повідомлення
Суб 24 жов, 2015 09:47
НИЧОСИ
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама