Байки про банки і не тільки.... (2011 2012 2013)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Архіви розділу Все про Гроші
  #<1 ... 26262627262826292630 ... 2633>
Повідомлення Додано: Нед 29 гру, 2013 19:40

  ooops написав:
  0720 написав:Форбс - издание для секретарш. Не надо читать эту чушь.



що не заважає передруковувати його (форбс) на мінфіні
(чи мінфін теж для секретарок?)

http://minfin. com. ua/2013/12/29/853240/
29 декабря 2013, 10:00


А минфин вообще публикует всё подряд, как пылесос. Минфин не СМИ, а дайджест-ресурс. Это совсем другая функция. (И finance.ua тоже, кстати говоря).
0720
5
 
Повідомлень: 8194
З нами з: 18.07.07
Подякував: 133 раз.
Подякували: 1872 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 29 гру, 2013 19:50

Перефраз ...

  zzzzzz написав:Для Болеков это просто кладезь информации


Солидарен: "Живите СВОИМ Умом", иначе, Будете кормить Чужой !" ... :P
Ser Fil
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1207
З нами з: 11.03.10
Подякував: 80 раз.
Подякували: 246 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 29 гру, 2013 19:54

Re: Байки про банки і не тільки....

  Starikan написав:Так все-таки, вопрос знатокам - какое значение может иметь абсолютная величина безнадежных кредитов (и подобный рейтинг) без учета активов и уровня резервирования?

Никакого значения. Мало того, очень интересен источник таких цифр - банки не публикуют таких данных. Потому еще когда впервые эта статья появилась, то я воспринял ее скептически.
Мало того, то, что подпадает под классификацию "безнадега", еще не означает, что по кредитам ничего не вернут.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34819
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7976 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Нед 29 гру, 2013 20:26

Re: Байки про банки і не тільки....

Проблема выбора: 1г 25% ФИ или ВАБ?
valya
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1835
З нами з: 31.10.12
Подякував: 642 раз.
Подякували: 120 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 29 гру, 2013 20:27

  valya написав:Проблема выбора: 1г 25% ФИ или ВАБ?

Я за ФИ...баланс чище.
в ВАБе...старые долги от прежних владельцев.
Новичек
 
 
Повідомлення Додано: Нед 29 гру, 2013 21:24

  Faceless написав:
  Starikan написав:Так все-таки, вопрос знатокам - какое значение может иметь абсолютная величина безнадежных кредитов (и подобный рейтинг) без учета активов и уровня резервирования?

Никакого значения. Мало того, очень интересен источник таких цифр - банки не публикуют таких данных. Потому еще когда впервые эта статья появилась, то я воспринял ее скептически.
Мало того, то, что подпадает под классификацию "безнадега", еще не означает, что по кредитам ничего не вернут.

Насколько я знаю,к безнадежным относятся кредиты 5 категории.В балансе все 5 категорий отображаются, и резервы по всем 5 категориями банки тоже публикуют.
Согласно
Постанова Правління Національного банку України
від 6 липня 2000 року N 279
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
3 серпня 2000 р. за N 474/4695
search. ligazakon.ua/l_doc2. nsf/link1/REG4695 .html

Кредиты 5ой категории-безнадежные- просрочка від кількості днів прострочення основного боргу та/або процентів/комісій за ним:
от91 дня резервы по гривне 100% и валюте 100%
это для потреб кредитов требования....кому интересно юрики,ищите сами :D
Новичек
 
 
Повідомлення Додано: Нед 29 гру, 2013 21:38

  zzzzzz написав:bolex В отличии от вас,я свою точку зрения основываю на официальной статистике.


Ех. Нагадали. Давно це було - ще на початку 80-х, я як молодий спеціаліст, намагався розібратись із статистичною звітністю підприємства, яке я вів як кредитний інспектор (це так тоді моя посада називалася) і діставав своїми запитаннями начальника фінансово відділу одного великого підприємства (класний був чоловік,дядько років 55, професіонал найвищого рівня, хоча й любив лишню чарку перехилити). Я все намагався проаналізувати і співставити всілякі цифри балансу і статзвітності, щоб зрозуміти фінансовий стан підприємства і на базі цього оцінити можливість подальшого його кредитування. Ну й коли йому набридло мені все це пояснювати і щоб переконати мене в безперспективності моїх намагань розібратись з цифрами він мене запитав:а ти знаєш, що таке статистика? І сам же відповів: це точний облік неточних даних!
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Нед 29 гру, 2013 21:41

  Кармелюк написав:
  zzzzzz написав:bolex В отличии от вас,я свою точку зрения основываю на официальной статистике.


Ех. Нагадали. Давно це було - ще на початку 80-х, я як молодий спеціаліст, намагався розібратись із статистичною звітністю підприємства, яке я вів як кредитний інспектор (це так тоді моя посада називалася) і діставав своїми запитаннями начальника фінансово відділу одного великого підприємства (класний був чоловік,дядько років 55, професіонал найвищого рівня, хоча й любив лишню чарку перехилити). Я все намагався проаналізувати і співставити всілякі цифри балансу і статзвітності, щоб зрозуміти фінансовий стан підприємства і на базі цього оцінити можливість подальшого його кредитування. Ну й коли йому набридло мені все це пояснювати і щоб переконати мене в безперспективності моїх намагань розібратись з цифрами він мене запитав:а ти знаєш, що таке статистика? І сам же відповів: це точний облік неточних даних!


Ничего личного к вам.Просто если следовать вашей логике,тогда НБУ да и все центробанки мира,со своимим нормативами к капиталу,к ликвидности, к резервам, тоже занимаются учетом,неточных данных?
Новичек
 
 
Повідомлення Додано: Нед 29 гру, 2013 21:56

  Новичек написав:
  Кармелюк написав:
  zzzzzz написав:bolex В отличии от вас,я свою точку зрения основываю на официальной статистике.


Ех. Нагадали. Давно це було - ще на початку 80-х, я як молодий спеціаліст, намагався розібратись із статистичною звітністю підприємства, яке я вів як кредитний інспектор (це так тоді моя посада називалася) і діставав своїми запитаннями начальника фінансово відділу одного великого підприємства (класний був чоловік,дядько років 55, професіонал найвищого рівня, хоча й любив лишню чарку перехилити). Я все намагався проаналізувати і співставити всілякі цифри балансу і статзвітності, щоб зрозуміти фінансовий стан підприємства і на базі цього оцінити можливість подальшого його кредитування. Ну й коли йому набридло мені все це пояснювати і щоб переконати мене в безперспективності моїх намагань розібратись з цифрами він мене запитав:а ти знаєш, що таке статистика? І сам же відповів: це точний облік неточних даних!


Ничего личного к вам.Просто если следовать вашей логике,тогда НБУ да и все центробанки мира,со своимим нормативами к капиталу,к ликвидности, к резервам, тоже занимаются учетом,неточных данных?



Без усякої логіки - це просто жарт, але як відомо в будь якому жарті є доля істини.
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Нед 29 гру, 2013 21:58

Кармелюк К сожалению, в МВФ шуток не понимают, и на основании этой статистики,денёх не дають :D как говорил Задорнов " Ну американцы,они ж тупые "
Новичек
 
 
  #<1 ... 26262627262826292630 ... 2633>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
58540 854531
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 січ, 2018 15:39
Модератор
40290 2204486
Переглянути останнє повідомлення
Вів 31 гру, 2013 19:06
Унуноктий
23806 1465750
Переглянути останнє повідомлення
Пон 31 гру, 2012 22:53
obval
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама