Гройсман хоче відібрати соцдопомогу у 75% людей, які її отри

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 910111213 ... 20>
Повідомлення Додано: П'ят 20 тра, 2016 21:17

  GUD написав:Середня платня у США 25 доларів у час, десь 4000-4400 у місяц. Хоч є штати, де зарплатня менше або більше. Та 3%-4% у місяц від доходу родини з 2 осіб - це приблизно є 350 долларів.

Перше
Племінничку - тебе хто математику вчив ?
350 доларів = 3%
???? доларів = 100%
350 / 3 * 100 =11 666 навіть якщо /2 = 5 833 - що далеко не 4000-4400.
Друге
4000-4400 доларів в США - це сума до оподаткування , тобто реальна на руки там сильно нижча
Третє - 350 доларів/місяць вся комуналка - це в якомусь хоспісі або гарлемі.... , нормальна ціна за нормальне житло починається з 600 в маленьких провінційних містечках ( але і зарплата там не перевищує 2000 )до сум з 4-нулями в Нью-Йорку( з доходами в суми з 6-нулями)...
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27777
З нами з: 15.01.09
Подякував: 279 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 20 тра, 2016 21:43

  budivelnik написав:
  GUD написав:Середня платня у США 25 доларів у час, десь 4000-4400 у місяц. Хоч є штати, де зарплатня менше або більше. Та 3%-4% у місяц від доходу родини з 2 осіб - це приблизно є 350 долларів.

Перше
Племінничку - тебе хто математику вчив ?
350 доларів = 3%
???? доларів = 100%
350 / 3 * 100 =11 666 навіть якщо /2 = 5 833 - що далеко не 4000-4400.
Друге
4000-4400 доларів в США - це сума до оподаткування , тобто реальна на руки там сильно нижча
Третє - 350 доларів/місяць вся комуналка - це в якомусь хоспісі або гарлемі.... , нормальна ціна за нормальне житло починається з 600 в маленьких провінційних містечках ( але і зарплата там не перевищує 2000 )до сум з 4-нулями в Нью-Йорку( з доходами в суми з 6-нулями)...

Та з математекою усе гаразд... Ви ж я троляка справдешній перекручуете усе на свою користь. Скілки буде 4% від 8800? А, математик? Я узяв найбільши цифри у прикладі...
Да, справді, це сумма до оподаткування, але оподаткування у Штатах дуже тонка річ і туди люди списують багато своіх витрат.
Я не розумію, шо у твоему розумінні "нормальне" житло, мабуть якийсь будинок 2500 кв.м 2 басейнами мабуть. Але то не для пересичних американців. Тоді да, щось подібне до 600 -1000 долларів буде.Ось тобі ще відео про Нью-Йорк.
GUD
 
Повідомлень: 163
З нами з: 07.09.15
Подякував: 91 раз.
Подякували: 124 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 тра, 2016 21:54

  GUD написав:Ось тобі ще відео про Нью-Йорк.
А за бугром - такие сливи....
1 Я не користуюсь спеціально знятим для дрочерів відео.
2 В мене досить багато знайомизх ( і навіть родичів) за кордоном , щоб знати реальні заробітки і витрати.
3 Мене не хвилюють різні рекламні матеріали
Мене цікавлять реальні речі
А реальність полягає в тому що навіть сьогодні ми не живемо в 25 разів гірше ніж живуть в Америці чи Європі.
Середньостатистичний українець зїдає всього в 1,5 рази менше ніж німець чи штатівець ( і при цьому не варто забувати , що ожиріння це майже проблема№1 в цих країнах)
Середньостатистичний українець не витрачає на пересування на роботу/з роботи більше грошей ( виражених в робочих годинах ) ніж той самий штатівець ( хоча потрібно віддати належне , що в США чи Німеччині відстань до місця праці в 50 км не є чимось страшним, а для нас це кінець географії)
І останнє
Як би не розсказували про те як у нас погано , але по кількості робочих годин середньстатистичний американець працює більше ніж середньостатистичний українець ( я вже мовчу про відпустки чи працю в Японії)

Тому
бідні - бо мало і не ефективно працюємо , а не тому що мало отримуємо
Якраз на ту кількість що виготовляємо - отримуємо ще й забагато.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27777
З нами з: 15.01.09
Подякував: 279 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 20 тра, 2016 22:13

  budivelnik написав:Я беру 70% населення України , які їдять хліб з маслом . але не купують долари і авто з заморськими круїзами. В цих 70% рівень життя всього в2 рази гірший ніж рівень життя 70% найбідніших в розвинутих країнах.




  budivelnik написав:+Наш пенсіонер крім 1300 пенсії , як правило отримує ще й 2000 на субсидії по комуналці - тому не треба вже так сильно за нього переживати.


У меня мать-пенсионерка с не самой маленькой пенсией 1810грн, получает субсидию на 1-комнатную квартиру площадью 33 кв.м максимум на 800грн. Откуда вы взяли 2000грн?Тем более что сами только что накропали
  budivelnik написав:1 Розмір субсидії як правило не перевищує 1500 грн в опалювальний сезон і 300 грн в неопалювальний сезон.


Вы пробовали жить на 1000грн в месяц при том, что основные траты вовсе не одежда или поездки, а еда и лекарства?
И после этого расскажите о том, как живет бедный немец, американец или хотя бы чех.
slavek
 
Заблокований
Повідомлень: 4876
З нами з: 16.08.09
Подякував: 101 раз.
Подякували: 871 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 тра, 2016 22:17

Re: Гройсман хоче відібрати соцдопомогу у 75% людей, які її

  budivelnik написав:Середньостатистичний українець зїдає всього в 1,5 рази менше ніж німець чи штатівець

З`їдає але гидоти... Та знову ви перекручуете. Немае у раціоні українців фруктів, морепродуктів, молочки, вітамінів належної якості та кількості.

  budivelnik написав:Середньостатистичний українець не витрачає на пересування на роботу/з роботи більше грошей ( виражених в робочих годинах ) ніж той самий штатівець ( хоча потрібно віддати належне , що в США чи Німеччині відстань до місця праці в 50 км не є чимось страшним, а для нас це кінець географії)

Бо пересічний американець чи німець пересувается більшою мірою на власному авто, а не на маршрутці, як пересічний украінець...
  budivelnik написав:Як би не розсказували про те як у нас погано , але по кількості робочих годин середньстатистичний американець працює більше ніж середньостатистичний українець ( я вже мовчу про відпустки чи працю в Японії)

Хто вам таке казав? Була б робота достойна, украінец буде працювати не гірше німця (або американця )- це я бачив на власному досвіді.
А не дай боже українець захворіє серйозно бо їсть гидоту? Чи вистачить йому грошей на сучасні ліки, обладнання, лікарів? Чи може він забезпечити належну освіту дітям? Та багато ше чого дійсно важливого...
Усе це може "середній" німець чи американец, та не зможе українець.
Я теж маю родичів у Канаді, бував там та у США і збираюсь туди на завжди... Та усе, що є у відео -є правда...
GUD
 
Повідомлень: 163
З нами з: 07.09.15
Подякував: 91 раз.
Подякували: 124 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 тра, 2016 22:39

Нарешті перестане держава кормити дармо.
Наразі подяка уряду.
неЗгибнев
 
Повідомлень: 61
З нами з: 03.02.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 тра, 2016 22:47

  неЗгибнев написав:Нарешті перестане держава кормити дармо. Наразі подяка уряду.

Держава нікого не кормить, вона грабує майже всіх своїх громодян. Тому так багато бідних на Україні. І буде ще більше, бо розумні, здорові втікають від ції влади закордон. Хіба такє було 25 років тому.
Im_A
 
Повідомлень: 794
З нами з: 22.04.14
Подякував: 14 раз.
Подякували: 208 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 тра, 2016 22:48

  budivelnik написав:
  GUD написав:Ось тобі ще відео про Нью-Йорк.
А за бугром - такие сливи....
1 Я не користуюсь спеціально знятим для дрочерів відео.
2 В мене досить багато знайомизх ( і навіть родичів) за кордоном , щоб знати реальні заробітки і витрати.
3 Мене не хвилюють різні рекламні матеріали
Мене цікавлять реальні речі
А реальність полягає в тому що навіть сьогодні ми не живемо в 25 разів гірше ніж живуть в Америці чи Європі.
Середньостатистичний українець зїдає всього в 1,5 рази менше ніж німець чи штатівець ( і при цьому не варто забувати , що ожиріння це майже проблема№1 в цих країнах)
Середньостатистичний українець не витрачає на пересування на роботу/з роботи більше грошей ( виражених в робочих годинах ) ніж той самий штатівець ( хоча потрібно віддати належне , що в США чи Німеччині відстань до місця праці в 50 км не є чимось страшним, а для нас це кінець географії)
І останнє
Як би не розсказували про те як у нас погано , але по кількості робочих годин середньстатистичний американець працює більше ніж середньостатистичний українець ( я вже мовчу про відпустки чи працю в Японії)
Тому
бідні - бо мало і не ефективно працюємо , а не тому що мало отримуємо
Якраз на ту кількість що виготовляємо - отримуємо ще й забагато.


Моя знакомая живёт далеко от работы работает 6 дней в неделю на бензин тратит 500 грн. в неделю, платят за работу 5000 грн. в мес., это больше средней по стране - и половина уходит на один бензин, работы близко к дому нет. Сколько %% от заработка тратит на бензин средний американец?
1007qwert
Аватар користувача
 
Повідомлень: 676
З нами з: 24.11.15
Подякував: 50 раз.
Подякували: 73 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 тра, 2016 23:38

Може підем побастуєм під ВР?
vitaliygoodlife
Аватар користувача
 
Повідомлень: 466
З нами з: 16.10.15
Подякував: 58 раз.
Подякували: 62 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 тра, 2016 23:48

  1007qwert написав:Моя знакомая живёт далеко от работы работает 6 дней в неделю на бензин тратит 500 грн. в неделю, платят за работу 5000 грн. в мес., это больше средней по стране - и половина уходит на один бензин, работы близко к дому нет. Сколько %% от заработка тратит на бензин средний американец?
В мене дві роботи , відстань між якими більше 20 км . в тиждень я витрачаю на бензин 1000 грн
1 Як думаєте - скільки це процентів з мого доходу ?
2 Якщо в мене вийде менше 10% - то це буде говорити про те що я багатший від американців чи бідніший ?

Звідси висновок
В кожного з 42 млн держави є десяток знайомих , які не вкладаються в середньостатистичну картину і при цьому це жодним чином не говорить про те що середньостатистичні показники є не вірними.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27777
З нами з: 15.01.09
Подякував: 279 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 910111213 ... 20>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 714
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 00:04
unicdima
7 1310
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 гру, 2023 12:46
Mister_M
Рада хоче заборонити «1С» 1, 2
R2 » П'ят 27 жов, 2023 09:32
11 2715
Переглянути останнє повідомлення
Вів 31 жов, 2023 12:29
Примат
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама