Наступного року Індія буде виробляти 20 ГВт сонячної енергії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 1011121314 ... 16>
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2017 15:48

Re: Наступного року Індія буде виробляти 20 ГВт сонячної ене

  Волгарь написав:Первая регулируется высотой трубы - при высотах порядка 200 м все выбросы будут у соседей. Да и современные системы дожигания и улавливания отходов превращают их ничтожные величины.

Вуглекислий газ неможливо спалити - це і так окис. Чи Ви про глобальне потепління і парникові гази не чули?
  Волгарь написав:Вторая - Вы не верите, что Украина уже год покупает исключительно словацкий/вегерский/польский газ?

Вірю. Сьогодні газ дешевий, а завтра подорожче. Сонечко ж світить однаково.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2017 15:52

Re: Наступного року Індія буде виробляти 20 ГВт сонячної ене

  Волгарь написав:Для ее решения нужно вложить несколько триллионов гривен в модернизацию оборудования и сетей. Вот это - настоящая проблема. А попытки получить дешевую энергию из ниоткуда - от лукавого.

Ці трильони гривень доцільнише витрати на вітчизняні вітряки і дешеві СЕС, а ТЕЦ замінити тепловими насосами.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2017 16:04

Ці трильони гривень доцільнише витрати на вітчизняні вітряки і дешеві СЕС

Несомненно, получая электричество по 4000 грн/Мвт-ч с шин или около 6-ти в рознице.
Жаль что ветряки не могут вырабатывать тепло. А вот солнечные панели - могут.
Помнится, путешествуя по Израилю видел, как крыши многоквартирных домов буквально увешаны солнечными бойлерами. Там, правда 32-ой градус широты и почти безоблачно с апреля по октябрь. Думаю в прибрежных областях Украины месяц-полтора в году вполне можно использовать эту же технологию - ведь централизованное ГВС во многих городах отключили, правда зимой на крышах выпадает снег...
Волгарь
 
Повідомлень: 7737
З нами з: 12.10.12
Подякував: 22 раз.
Подякували: 771 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2017 16:08

  Faceless написав:
  Shram написав:Во-первых, какими машинами вы собираетесь убирать снег с поверхности солнечной панели? С десятка-сотни квадратных километров. Сколько неведомых мне машин нужно?
Во-вторых, для машин тоже нужны водители, эра роботов пока ещё не наступила.
В-третьих, машинам нужна энергия, или педали предлагаете крутить?
В-четвертых, представьте чуть подтаяло, а потом замерзло. Утром лобовое автомобиля чистили? То-то же. А лед с панельки чем соскребать будете? Ломиком стучать? Или весну ждать будем?

Проблемы создать роботизированную "улитку"-уборщик не вижу. Сейчас например любой может купить робот-пылесос, который сам ездит по дому и убирает. Подобный можно сделать и для панелей


И как такой мини-уборщик будет убирать 10 см снега?
И сколько их надо на 100 кв км поверхностей? Обычный робот-пылесос стоит от 500 баксов, имеет абсолютно ничем не защищенный корпус и убирает 50-100 кв м от легонькой домашней пыли.
Вы прежде чем фантазировать "нет проблем создать", возьмите листочек и посчитайте экономическую целесообразность.

Я не понимаю, ведь предельно понятно что постоянно работающий неприхотливый, вырабатывающий электричество плюс тепло блок АЭС на порядок выгоднее, чем 200 кв км панелей СЭС с добавкой в виде дорогущей ГАЭС (чтобы ночью работало) к тому же система получается очень капризной, чрезвычайно зависящей от погоды и сложной в обслуживании.
Shram
 
Повідомлень: 3249
З нами з: 26.03.16
Подякував: 174 раз.
Подякували: 980 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2017 16:39

  ceba написав:
  budivelnik написав:
  ceba написав:budivelnik Вы дошли до истерики, плательщик налогов.Только от ваших налогов,как вы сами написали, бабушки по лесам хворост собирают и еду с помоек.
З моїх податків і Ви пенсію отримуєте , а взамін нікому нічого не дали
То може без істерики варто вибачитись перед бабкою і поділитись з нею своєю пенсією ?
А з мене взятки гладкі- я плачу з своїх податків- високу вам і низьку бабці.Тому це ви редіска а не я.
Я не прошу вас платить налоги. Мне ваши налоги не нужны. Человек заплатил три копейки налогов,сотни дал на взятки с тысячных барышей и считает себя благодетелем всех сирых и убогих. Офонареть. Пенсия(чуть больше ста долл.) для меня далеко не основной доход, мои солнечные очки стоят в два раза дороже.И я должен просить еще у кого то прощение. Возьмите себя в руки.
Ви
а -не заплатили жодної власної копійки податків за 35 років , хоча й отримували в середньому в 2-3 рази більше від середньостатистичного
б - не виконали жодної речі за які отримували кошти на протязі 35 років (армія не допомогла)
в - при пенсії в 100 доларів маєте окуляри більшої вартості (значить отримуєте нелегальні доходи)
г - заявляєте що живете краще від мене ( я тільки за минулий рік сплатив 200 000 грн податків)

І як ви можете мене в чомусь звинувачувати ?
Чи у чужому очі соринку видно . а у власному й колоди не помічаємо ?

Тому ще раз
Нікому не кажіть що ви 35 років отримували на халяву кошти і єдине що зробили це подивились за чужий рахунок на схід сонця в океані.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2017 19:37

  budivelnik написав:
  ceba написав:
  budivelnik написав: Я не прошу вас платить налоги. Мне ваши налоги не нужны. Человек заплатил три копейки налогов,сотни дал на взятки с тысячных барышей и считает себя благодетелем всех сирых и убогих. Офонареть. Пенсия(чуть больше ста долл.) для меня далеко не основной доход, мои солнечные очки стоят в два раза дороже.И я должен просить еще у кого то прощение. Возьмите себя в руки.
Ви
а -не заплатили жодної власної копійки податків за 35 років , хоча й отримували в середньому в 2-3 рази більше від середньостатистичного
б - не виконали жодної речі за які отримували кошти на протязі 35 років (армія не допомогла)
в - при пенсії в 100 доларів маєте окуляри більшої вартості (значить отримуєте нелегальні доходи)
г - заявляєте що живете краще від мене ( я тільки за минулий рік сплатив 200 000 грн податків)

І як ви можете мене в чомусь звинувачувати ?
Чи у чужому очі соринку видно . а у власному й колоди не помічаємо ?

Тому ще раз
Нікому не кажіть що ви 35 років отримували на халяву кошти і єдине що зробили це подивились за чужий рахунок на схід сонця в океані.
Вот жизнь. Заплатил будивэльнык налоги ,а спокойно не спится-давит жаба. Вам же говорили,что армия это то место где увлекательно и чрезвычайно интересно можно провести время. Только в армии, за чужой счет(счет будивэльныка), можно не только любоваться красотами океана ,морей и экзотических островов,но и побывать во многих уголках планеты , окунувшись в потрясающие,захватывающие дух приключения. Напрасно вы к месту и не к месту приплетаете свои налоги,нужно быть скромнее. Заплатил налоги и молчи ,не нужно делать из себя героя. Налог ты заплатил государству,без государства ты никто. Когда я был 2 года в командировке в одной из восточных стран я заплатил налогов советской стране больше чем ты. Родина направила , восточная стана заплатила за мои услуги валютой, большая часть из которой ушла стране советов ,а это поболее твоих сегодняшних 200 тыс. грн. в несколько раз. Страна советов построила на эти деньги школу в которой учатся твои дети и я тебя не попрекаю.Не будь жадным.
ceba
 
Повідомлень: 3469
З нами з: 12.03.16
Подякував: 85 раз.
Подякували: 228 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2017 22:24

  ceba написав:
  budivelnik написав:
  ceba написав: Я не прошу вас платить налоги. Мне ваши налоги не нужны. Человек заплатил три копейки налогов,сотни дал на взятки с тысячных барышей и считает себя благодетелем всех сирых и убогих. Офонареть. Пенсия(чуть больше ста долл.) для меня далеко не основной доход, мои солнечные очки стоят в два раза дороже.И я должен просить еще у кого то прощение. Возьмите себя в руки.
Ви
а -не заплатили жодної власної копійки податків за 35 років , хоча й отримували в середньому в 2-3 рази більше від середньостатистичного
б - не виконали жодної речі за які отримували кошти на протязі 35 років (армія не допомогла)
в - при пенсії в 100 доларів маєте окуляри більшої вартості (значить отримуєте нелегальні доходи)
г - заявляєте що живете краще від мене ( я тільки за минулий рік сплатив 200 000 грн податків)

І як ви можете мене в чомусь звинувачувати ?
Чи у чужому очі соринку видно . а у власному й колоди не помічаємо ?

Тому ще раз
Нікому не кажіть що ви 35 років отримували на халяву кошти і єдине що зробили це подивились за чужий рахунок на схід сонця в океані.
Вот жизнь. Заплатил будивэльнык налоги ,а спокойно не спится-давит жаба. Вам же говорили,что армия это то место где увлекательно и чрезвычайно интересно можно провести время. Только в армии, за чужой счет(счет будивэльныка), можно не только любоваться красотами океана ,морей и экзотических островов,но и побывать во многих уголках планеты , окунувшись в потрясающие,захватывающие дух приключения. Напрасно вы к месту и не к месту приплетаете свои налоги,нужно быть скромнее. Заплатил налоги и молчи ,не нужно делать из себя героя. Налог ты заплатил государству,без государства ты никто. Когда я был 2 года в командировке в одной из восточных стран я заплатил налогов советской стране больше чем ты. Родина направила , восточная стана заплатила за мои услуги валютой, большая часть из которой ушла стране советов ,а это поболее твоих сегодняшних 200 тыс. грн. в несколько раз. Страна советов построила на эти деньги школу в которой учатся твои дети и я тебя не попрекаю.Не будь жадным.
1 За мої послуги країна ГДР також платила країні СРСР валютою
2 Я думаю еквівалент моїх 200 000 в рік на протязі 27 років - трошки більше ніж ваших 1000 доларів /місяць за 6 місяців раз в житті , та й то для СРСР.
3 Мене не гребе , як різні альфонси оправдовують свою бездіяльність і тягу до хорошого життя.
Єдине що мене задіває , так це коли ці альфонси починають хаїти країну якій
а -нічого хорошого не зробили
б - отримаючи гроші за службу , займались розвалом Збройних Сил ( 35 років служби , як мінімум підполковник . як максимум полковник (судячи по посаді), а остання хороша справа про яку може похвалитись це служба лейтенантом в далекому до 1991 року...

Так що
Поменше відкривайте рот і гавкайте на державу , яка вас годує ( на мій погляд - не заслужено)
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2017 23:19

Современная ТЭС с электрическим кПд 55% (парогазовые турбины) мощностью в 1 Гвт обойдется максимум в 3,5 млрд. долларов, и будет тратить на производство 1 кВт/ч примерно 1/6 м3 газа, производя в год минимум 7,5 млрд кВт-ч, расходуя около 1,2 млрд. м3 газа. Т.е. при сроке окупаемости в 30 лет лет и цене газа в 230 долларов с НДС, полные годовые приведенные затраты составят около 450 млн. долларов - 6 центов за кВт-ч.
Люблю москаликів , особливо коли вони самі дають мені цифри.
Отже по порядку
В нас є кілька цифр для газу
Перша - вартість створення потужності 3,5 млрд на 1 Гвт=3500 доларів на 1 Квт
Друга вартість палива 1/6 м3 на квт годину=0,23долара/6=0,04 долара

Тепер перевіримо а що будемо мати по сонячній фотопанелі.
Тут розрахунок трошки інший , бо привязуватись потрібно не до потужності . а до річного обєму генерації
Отже
7,5 млрд квт годин / 8 годин / 365 днів= 2,6 ГВт = 2,6 млрд доларів
Вартість палива = 0

Москалику - а де фінансовий програш ?
На один і той самий обєм енергії сонячні панелі коштують при встановлення на 30% менше і при генерації не потребують додаткової закупки у вас газу на 0,04 долари за кожен квт годину, мають вищу пікову продуктивність у 2,6 рази
Тобто встановлення на 30% дешевше
І вартість генерації на 1,2грн Квт година дешевше, пікова продуктивність-вища

То як, сам лаханувся - тепер викручуйся, цифри твої.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2017 04:35

ceba
Вы пытаетесь что-то доказать советскому прапорщику, служившему в ГСВГ. Забыли, для чего вводились звания "прапорщик" в СССР и какие должности они занимали?

Логика. На:
41 год выслуги

ответ
В мене також 8 років

и
за 35 років

:mrgreen:

Хотя можно простить, ну запутался человек в цифрах. С кем не бывает?
yanyura
 
Повідомлень: 7052
З нами з: 09.01.09
Подякував: 2048 раз.
Подякували: 1536 раз.
 
Профіль
7
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2017 07:11

yanyura
Я бачу що внаслідок повної безпросвітності власного я . вам приємно бути затичкою в кожній чужій суперечці . головне щоб в ній фігурував будівельник.
Дерзайте . можете навіть поглибити пошуки . але навіть там де ви зараз ковиряєтесь нічого нового/цікавого не знайдете.
Так
Я бувший чемпіон України в команді по сучасному пятиборству серед молоді ,в мене одна четвірка в шкільному атестаті, бувший прапорщик старшина РДР який звільнився з м Шалі що під Грозним ,після розвалу СРСР, приватний підприємець 20 років , так за останні 4 роки (2013,2014,2015,2016) в моїх річних деклараціях про доходи в податкову стояли суми від 0,6 до 1 млн грн , в мене четверо дітей.....

І що з того всього ? Як ці мої досягнення погіршують чи покращують досягнення пана цеба , який 17 років служив в СРСР і 18 років В Україні, і після його служби ми вийшли беззахисними проти зелених чоловічків ?
Я розумію що це не тільки його вина , але чому він не розуміє , що повинен просто мовчати не поливаючи брудом державу . яка розвалена не в останню чергу і його руками ?
ПС
Що можете сказати по основному питанню гілки , де з цифр Волгарика видно що сонячна генерація в порівнянні з газовою
а - дешевша у встановленні на 30%
б - має в 2,6 рази більшу пікову потужність
г - не потребує викопного палива
д - економить Україні валюту
е - дозволяє кожному пересічному з 1000-10000 доларів в кишені стати місцевим григоришином чи ахметовим
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 1011121314 ... 16>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 287
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 11:21
volodimirkorogod
3 814
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 бер, 2024 11:39
dmitry_v_gura
4 1281
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 12:18
Investor_K
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама