Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 335336337338339 ... 1002>
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2019 13:22

О язиката Хвеська з'явилася в виді турецькопідданого . Удаляю свій попепедній пост,тому що давно вже продано і доказано,що Акурт -аферист. Бережіться люди таких лихварів,які вводять в оману вас і рекламують свої злидні.
Акурту після лікування в бусурманському шпиталі потребує дешевого вина з Анталії за 2 євро)).
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2019 14:45

Цікаві та кумедні хлопці.
Позитив:
- навчився - хоч один - робити фотокопії документів (поганенько та неякісно), але вже то таке.
- навчився вставляти те фото в текст форуму (незрозуміло навіщо, ми ж не податкова), але вже то таке.

Негатив:
- так і не може сформулювати те, чому пан Coder присвятив 67 рядків своїх аналітичних роздумів.
- хлоп не розуміє - що завдаток всього в 1000 доларів США за квартиру свідчить про незнання ринку нерухомості та правил звичайного продажу квартир/земельних ділянок. Нормальний завдаток, який забезпечує дійсні наміри покупця, ЗАВЖДИ скдадає 10% від суми, за яку домовилися продавати. І ніяк не 1000 доларів США (в Попередньому договорі вказано 27 000 гривень).
Ой діти, мої діти...

То вже просимо - то вже третій раз, пан Ethereum - і чесне слово - віримо, що ви навіть маєте на руках ПОПЕРДНІЙ договір купівлі-продажу квартири - розтлумачити не мені - мені не треба - я вже все зрозумів - ефективність та мету оборутки: купити рік назад та продати за 12 місяців переплативши 2 рази податок в 6,5 відсотка від суми оцінки нерухомості та вдвічі збагативши нотаріальну контору.
Просимо.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2019 18:56

Дурень чи як ,акурт?
Чесно думав клепки якісь є в цього балабола.
Думаю акурт з психлікарні на Кульпаркові втік і прикупив в Анталії для квартиру бомжатську,зробив ремонт на 5000$ і постійно ходить до лікаря там. Цитувати Маркса може тільки пацієнт палати N6!!
Розмова закінчена, з психами не спілкуюся.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2019 21:44

Пан Ethereum не нервуйтеся.
Втішайте себе тим, що благодійність - то дуже гарна справа.
Нотаріуси теж хочуть на Мальдівах відпочівати.
Тим більше, Qatar airways зараз по дуже помірних цінах доставляє туди на відпочинок.
Нотаріуси - теж люди. Хто, як не ви, підгодує?
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2019 23:48

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Ні, це якась муйня таки. То був ремонт за 5000, а тепер вже це просто вартість чи то обладнання чи то мінімізації витрат. Тут треба або хрестик зняти, або... Економити на декількох паралельних ремонтах реально, якщо однакове планування, однаковий дизайн і однакові матеріали. Але і то не сильно. Майстри від того швидше працювати не стануть і дешевше брати не будуть. Економія вийде лише на запасах матеріалу і, частково, доставці. А на два сральники знижку ніхто робити і не буде.

Я так і не зрозумів що за ремонт за 5к. Більше того, ремонт в однушці вийде дорожчим за квадрат ніж в двушці.

Як послухати тов. акурта, то всі мають бігти і влошуватись у термітники на відшибі. Цікаво, кому це здавати будуть потім. Ну але ж, як вірно каже, забудовники теж хочуть на мальдіві літати.

Наостанок, пан акурт переважно аплодує лише Долярчику. Але причина банальна. Долярчик дуже примітивний ще й підлизує. То чому б не похвалити зайвий раз, тільки чистіше стане, можна трухани навіть через день міняти ))
kozlodoev
 
Повідомлень: 92
З нами з: 25.08.18
Подякував: 20 раз.
Подякували: 25 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2019 02:19

  akurt написав:я завжди ОПЕРУЮ перевіреними фактичними цифрами і фактами із реальних дій та подій. Завжди.


Ложь, повторенная тысячу раз, становится правдой (с)

Вам би ця фраза більше пасувала в підписі. Лише я декілька разів ловив вас на брехні, маніпуляції і підтасовці фактів. Не маю часу і натхнення шукати всі ці повідомлення, просто візьму те, що лежить на поверхні:

  akurt написав:Припустимо - в це неможливо повірити - але все ж припустимо, що ви вдало купили однушку за 45 000 зелених, вклалися в бюджетний ремонт в 5 000 доларів (всі мої знайомі, крім одних, але там особлививй випадок, дизайну захотілося, вкладаються).
...
Тоді виручка від здачі оренду: (12-2)х14 000 гривень=140 000 гривень, або 140 000/27=5 185 БАКСІВ


Пройшов лише один день, і у відповідь на мій допис, де я вказую на Вашу маніпуляцію, отримуємо наступне:

  akurt написав:Це так само просто - запам"ятати - як і зрозуміти, що ремонт квартири під квартирантів може бути бюджетним - за 5 000 доларів (а виглядяє на 15 000 - і дві квартири пішли "аж бігом" квартирантам-іноземцям по 12 000 гривень кожна+комуналь), і не бюджетним - як в тому моєму прикладі на "Вікторія Гарденс" - де люде із любов"ю та задоволенням (там жінка так захотіла - проявити своє мистецтво - дійсно все зробили дуже круто) вклали в ремонт купленої за 45 000 доларів "двушки" 16 000 доларів - отримали "канхвєтку" - здали на протязі всього 7 (семи) днів очікування нормального клієнта за бажані 500 (п"ятсот) доларів США на місяць+комуналь.


Ось вже і квартира з ремонтом за $5000 здається в оренду не за 14000, а за 12000. Ось вже і "не всі знайомі, крім одних", а лише "дві квартири" і т. ін. То яка ж з наведених Вами цифр перевірена і реальна для квартири з ремонтом за $5000? 12000грн чи 14000грн?

В принципі, рівень правдивости (чи то брехливості) ваших дописів для мене вже давно не секрет. Зараз помітив іншу цікаву річ.

  akurt написав:Втішайте себе тим, що благодійність - то дуже гарна справа. Нотаріуси теж хочуть на Мальдівах відпочівати. Тим більше, Qatar airways зараз по дуже помірних цінах доставляє туди на відпочинок.
Нотаріуси - теж люди. Хто, як не ви, підгодує?


Ви якось занадато переймаєтеся, коли хтось комусь платить хороші гроші за добре виконану роботу. Спочатку майстри, що робили ремонт нам в двох квартирах. Тепер ось нотаріус(и) Ethereum'а. Ви за мене з Ethereum'ом хвилюєтесь, чи вас просто дратує ситуація, коли більша кількість людей в країні отримують хороші доходи, формуючи середній клас?

1917 год, октябрь. В собственном доме на Невском сидит барыня, внучка
декабриста. Услышав шум на улице просит своего дворника узнать, что там
происходит.
- Барыня, революция там! - возвращается дворник.
- О, как замечательно! - радуется барыня - Мой дед мечтал о революции!
А сходите, голубчик, и узнайте чего же хотят революционеры?!
- Барыня, они хотят чтобы не было богатых - говорит вернувшись дворник.
- Да? - разочарованно произносит барыня - А мой дед хотел чтобы не было
бедных...


Ви часом не з тих революціонерів? Шкода, якщо так. Але останній раз прошу Вас, не переживайте за мої статки, доходи, витрати - по-перше, ви не маєте жодного уявлення про це (жодних фактів, перевірених цифр і реальних подій), по-друге я собі сам з тим дам раду. І мені абсолютно не шкода витрачати кошти на якісні українські товари і послуги. Це мій свідомий вибір ("чтобы не было бедных"). Думаю, ви не раз зустрічали наступний вираз:

Жадность порождает бедность


але навряд чи зрозуміли його. Поміркуйте над ним трішки.
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2019 02:32

Та як він може поміркувати? В бусурманина явна шизофренія,хіба це не видно?
Неможливо вимагати незвичайного у пацієнта палати номер 6.
Нічкого чіткого розрахунку,помилки в іменах форумчан,цифри взяти з неба та беззвязна річ. А ця філософія?!
Явно людина потребує лікування. Акурт не пишіть сюди більше,це форум для нас і нашої нерухомості. У вас є форум по заграничній,ось тусуй туда.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2019 10:45

Ба, як хлопців понесло.
Класно!
Так, дивишся, одна звивина мозку черкнеться повз іншу - вискочить іскра і нарешті почнуть щось в цьому житті буремному робити/працювати.
Навіть не впевниний, що треба їх вчити.
Вумні, аж страшно.
Ще як би мали нерухомість під здачу у Львові - ціни б не було...
Без того - помітно - нервуються... Ну нехай...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2019 11:15

...дивуюсь, ненадивуюсь!

...ну іншим - не дивуюсь(типу козлодоєва, якийсь комусь лиже і думає, що і всі так роблять :) )
- але ж Ви, пане Кодер - чого, як і всі - "перемиваєте всі кісточки" пану Акурту???
- для чого Вам це? - ну пише людина так, чи іннакше, - цікаво - читаєте, а ні - то ні.... - а навіщо, по 100500 раз обговорбвати пана Акурта і його дописи?

- чомусь, по темі і питанню, яке я раніше запостив, тільки ДВОЄ дали коментарі, а всі решта де?
- навіть, якщо немає в цьому досвіду, то хоч прокоментуйте - своє бачення/ідеї що-до мого питання напишіть....
- так ні ж, - дописи п. Акурта розложувати і розжовувати по реченнях/словах цікавіше, правда?!

- а по темі - нема чого написати? (питання до всіх! ) ... хоч своє бачення того....

  Долярчик написав:
.....а як бути в такому випадку? - як розрулюєте?

.... от переглянув черговий ролик на ютубі, де радять "як грамотно інвестувати в нерухомість" :)
- і як завжди, радять для здачі в оренду, розбивати "однухи" на дві окремих студії, а "двухи" - розбивати на три.... - і так окремо здавати їх...

- так от, мене давно "муляє" питання: - як брати оплату за комуналь?
- розумію, що можна/треба ставити окремі лічильники на воду і ел., але що, потім щоразу бігати/дивитись перемножувати ті куби і кіловати окремих квартир?- бо ж рахунок то пртйде на один ЗАГАЛЬНИЙ лічильник?(як води, так і електрики)

.... за газовий лічильник мовчу, бо можна іншу квартиру зробити все сугубо на електрику!

- то як це працює на практиці?
Дякую!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2019 11:16

Щодо 12-14кк за оренду - це відповідає дійсності. Щоправда при чому тут бомж-ремонт за 5000у.о - я не знаю. Я би не вклався в таку суму ніяк. Але тут справа в іншому. Турку 50+ років. Я до цієї категорії людей не належу, але знаю таких. Їм життєво необхідно доводити свою крутизну. Вони здатні перебільшувати все, як в цифрах так і досягненнях. Вони хочуть бути в тренді, хочуть всіх повчати. Можливо у турка депресняк, і він пробує всіх переконати в чомусь. Але "всіх" - це в першу чергу себе самого. Тоді все просто...
kozlodoev
 
Повідомлень: 92
З нами з: 25.08.18
Подякував: 20 раз.
Подякували: 25 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 335336337338339 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Denik і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24798 16557601
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 19:50
ihorkyiv
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8877 6932533
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 19:38
stm
548 225288
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама