Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 147148149150151 ... 1129>
Повідомлення Додано: Суб 18 сер, 2018 23:38

Мне ваш опыт тоже совсем не нужен.
Тем более, что и опыта то НИКАКОГО нет.
Это первое.
Второе - я - честное слово - не знаю и не проверял - он одесский или нет.
Мне просто понравились ТРЕЗВЫЕ мысли.
Это в наше время - редкая вещь.
Вы же знаете по этой ветке... тут трезвые мысли редко мелькают...

По поводу вложения в испанскую недвигу или в Кипр: очень верные замечания от airmax.
Одесского товарища - если он из Одессы.
Не обижайтесь, Yuri_T - не ваши, конечно, мысли...

Мои знакомые и там, и там, и в Болгарии, и в Крыму, и в эмиратах ОЧЕНЬ ошиблись.
Ни уму - ни сердцу.
Про недвигу в Испании уже забыли - а так классно типа начиналось: долевое учатие в 50 000 евро в 2005 году и раз в году на неделю можешь приезжать пожить одну неделю.
Цирк.
Ну пару лет подряд ездили... Потом подсчитали - прослезились... Больше не ездят. 10 (ДЕСЯТЬ) лет уж прошло.

Болгария - ваще отстой. На лОха (в отличие от некоторых я был в Болгарии не раз): квартира всего 20 000 евро плюс 2000 евро в квартиру - типа диван-кровать - и все - тупик: ни уму ни сердцу - продать за 22 000 евро - просто чтобы вернуть вложенное не могут с весны 2014 года...
Туткто-то писал, что се жэк ужасно квартиру купил в Болгарии где-то вдали от цивилизации...
Ну, Болгария - страна большая, тут и спору нет... Я ее обычно пересекаю транзитом, зорко оглядываясь по сторонам: не бежит ли следом Тодор Живков и не просит ли "...копеечку на царство"... Редкая в наше время нищета в Болгарии...
Крым - ну, был момент для УМНЫХ людей - продать недвигу осенью 2014 по "генералке" или весной 2015 по российским законам по НОРМАЛЬНОЙ цене и свалить куда-то в Киев... Не у всех хватило ума. У кого хватило: сейчас ходит по Крещатику, отдыхает в Моршине.... У кого НЕ ХВАТИЛО: сидит сейчас в Крыму и пытается продать виллу на ЮБК при стартовой цене в 600 000 долларов (цена мая 2015 и реальные затраты в 500 000 долларов) за 200 000 (двести тысяч) долларов - НЕТ НИКТО... НЕТ НИКТО...
Эллинг в Симеизе при цене в 240 000 долларов в 2013 году сегодня пытаются продать россиянам за 70 000 - россияне шарахаются...
Так-то вот, мой друг Yuri_T...
Как говорил одесский еврей Жванецкий: "Щетильнее надо быть, ребята, щетильнее..."
И он бы прав...
Востаннє редагувалось akurt в Суб 18 сер, 2018 23:54, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 18 сер, 2018 23:41

  akurt написав:Вы же знаете по этой ветке... тут трезвые мысли редко мелькают...

скажу больше, их тут и не было
Yuri_T
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 15047
З нами з: 09.10.08
Подякував: 2079 раз.
Подякували: 4497 раз.
 
Профіль
5
2
Повідомлення Додано: Суб 18 сер, 2018 23:48

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

Че же это у Юры так подгорает от "одесского фантазера"?
airmax78
 
Повідомлень: 42896
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5287 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 18 сер, 2018 23:49

Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  akurt написав:Покупаем рыбку ... Смотрим цены... Справа - это Дорада стандарта 300-400 граммов...
Зображення
Хотите хорошую рыбку? Ой, Дорада стандарта 400-600 граммов подойдет? По 22 лиры или по 22х4,4=96,80 гривны кг...
Зображення

Эх, жаль, что "девочка" не дала мальчику рыбки...

Так приятно, что товарищи заботятся о моем кошельке...

"Если есть на свете дьявол, то он не козлоногий рогач, а он дракон о трёх головах, и головы эти — хитрость, жадность, предательство. И если одна прикусит человека, то две другие доедят его дотла." ("Место встречи изменить нельзя", Глеб Жеглов)


Сегодня скрин сделаете тех же продуктов ))) девочка все же была права )))

Ссылочку даю повторно https://www.sanalmarket.com.tr/balik-deniz-urunleri-c-6a

Продукты не подорожали (с) акурт )))
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4866
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 18 сер, 2018 23:56

Пять баллов!
Ссылочку давайте сколько душе угодно!
Прошу и просто умоляю stm дать ссылочку на рыбку в своем супермаркете.
Ну, если вообще что-то покупает приятная дама stm что-то съедобного...
На днях рассказали: звонит приятелям приятельница - работает уборщицей в "Сільпо": "Распродажа рыбы для сотрудников - срок годности истек - по 50 гривен кг, есть деньги? Вам взять?"

Поставил "плюс" и Yuri_T и airmax78!

Неужели мы научим парней пользоваться и калькулятором, и головой?
НЕ_ВЕ_РЮ!
Востаннє редагувалось akurt в Нед 19 сер, 2018 00:12, всього редагувалось 3 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 18 сер, 2018 23:57

Максим, у вас завышенная самооценка.
от вас и от подобных вам нарциссов ни у кого подгорать не может в принципе. имхо.
Yuri_T
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 15047
З нами з: 09.10.08
Подякував: 2079 раз.
Подякували: 4497 раз.
 
Профіль
5
2
Повідомлення Додано: Нед 19 сер, 2018 00:03

Сегодня во время похода в горы и кофе пили, и ноги растирали, и даже по 1 (одной) сигарете выкурили.
В компании - пара людей с ОЧЕНЬ крутыми бизнес-проектами, доходами, вложениями, многовекторными вложениями, многодневными днями борьбы с налоговой, СБУ, прокуратурой (все дела состояли в том, чтобы их развести на "бабки". Бабки не дали - дела на - по их словам - "10 лет отсидки" как-то сразу сами-собой закрылись).
Спрашиваю, глядя на водопад:
- А вот если бы сегодня Вас бы спросил 23-летний парень и неважно - выпускник какого университета - с чего начать личное прибыльное дело, где колотить бабло на жизнь?

Вы знаете, ответ прозвучал не сразу...

После паузы:
- никакое личное прибыльное дело не начинать....
- никакое...
- начать работать в крупной компании по найму...
- внимательно смотреть по сторонам и думать... и думать... и думать...

Так-то вот...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 19 сер, 2018 00:07

вот вы, дорогой друг, редактируете, редактируете...
наплывом мысли приходят, от своего, перечитанного?
представляю, сколько там не изданного :D
Yuri_T
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 15047
З нами з: 09.10.08
Подякував: 2079 раз.
Подякували: 4497 раз.
 
Профіль
5
2
Повідомлення Додано: Нед 19 сер, 2018 00:10

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  Долярчик написав:і поодинокі акції до уваги не беремо! - бо в нас, далеко не ті акції, які є за кордоном!


А що Ви знаєте про акції за кордоном? Скільки разів за останні, наприклад, п’ять років Ви були за кордоном? Де саме? На які акції натрапляли? На чому базуються Ваші висновки?

Просто частково мушу погодитись з Surfer’ом, щодо небажання аналізувати, ліні і інфантилізму. Від себе додам небажання вчитися і прогресувати (переважно через ту саму лінь). Не варто ліпити ікону з “закордону”. І тут і там є акції хороші, і не дуже. І якщо з розумом до цього підходити, то можна отримати неабияку користь від акцій в Україні. Окрім того, світ стає цифровий та глобальний, тому поділ Україна/закордон стає дуже умовним.

Я вже говорив про це раніше. В нас в країні дуже низький рівень фінансової грамотності. Нас ніколи не вчили управляти персональними фінансами. Самостійно вчаться... добре якщо 5% населення. Зараз тема персональних фінансів стає популярною, з’являється більше семінарів і лекцій. З’явилося поняття персональний фінансовий консультант. Хоча вся ця інформація була доступна і 10, і 20 років тому (література, Інтернет). Давно відомі типові помилки (до речі, перша з них - “в мене немає фінансів, щоб ними управляти”) і способи їх вирішення. Тому просто, беріть вчіться, і тоді будете розуміти, які акції хороші, які ні. Як використати їх на свою користь. Я лише наведу Вам пару прикладів для початку.

Одне з правил, яке покращує фінансовий стан - це планування витрат та відсутність (або принаймі мінімізація) спонтанних витрат. Там є купа прийомів. Один з них - це продумування меню на тиждень, складання списку продуктів, та походу з ним в супермаркет (це саме той жарт “Все мерчандайзеры мира бессильны перед мужчиной со списком.”). Меню можна складати, переглядаючи рекламний буклет супермаркету на наступний тиждень, що дозволить обрати дешевші продукти. Це ніби дріб’язок, можливо, звучить смішно, але в управлінні персональними фінансами багато таких речей. Взагалі в основі покращення фінансового стану лежить жорстка фінансова дисципліна. Саме лише знання правил не допоможе, більш важливо їх притримуватись (і це найважче :)). Також важливе знання типових помилок. В даному випадку, це прийти в супермаркет, побачити акцію, і купити побільше “тому що дешево”, без попереднього планування, через що частина купленого зіпсується і буде викинута.

Чесно скажу, що зараз я такий підхід не використовую (але бувало, що використовував при закупах за кордоном) через те, що в моєму випадку стаття продуктів харчування в сімейному бюджеті складає до 5% від регулярного місячного доходу. Витрачати 4 години на місяць на планування (1 година раз на тиждень) мені буде дорожче, ніж я виграю від скорочення витрат нехай на 20% (тобто зниження витрат по цій статті до 4%). Тому я закуповуюсь в супермаркеті, який ближче по дорозі, я не питаю ціни на ринку, просто починаю набирати фрукти/овочі, які сподобались, в торбинки. Але, для тих, в кого витрати на продукти харчування складають 50% і більше (та й від 20-25% матиме сенс), то економія може може стати дуже відчутною для сімейного бюджету. В цей ряд також дуже добре лягає косметика і побутова хімія (пральні порошки, шампуні, і т. ін.).

Не потрібно мені розповідати, що в нас всі акції починаються за день до закінчення терміну придатності товару. Так, трапляються і такі, але в нас є і багато хороших можливостей (наприклад, акції від виробника), треба лише вміти їх бачити. Ви можете бути “мухою”, і під час чергового візиту в супермаркет будете бачити “зморщені яблука” по 10 гривень, і думати “ну ось, дурять людей. В Європі (і в Туреччині) такий непотріб викидають, а не продають”. Або ви можете бути “бджолою”, і переглянути тижневі рекламні буклети (вони є в Інтернеті), знайти те, що вам дійсно зекономить гроші, і цілеспрямовано прийти за цими “квітками”. Вибір за Вами.

Інша стаття витрат, де вплив спонтанних покупок є значним, це - одяг та взуття (жінки, можливо краще розуміють про що це :)). Можу розповісти свій підхід до купівлі одягу і взуття.

В мене є список одягу, який мені потрібен, тобто набір, якого би мені вистачало, який має знаходитись в гардеробі (стільки-то пар джинсів, стільки-то футболок, стільки-то пар взуття літнього/демисезонного/зимового). В другій колонці - кількість наявного одягу. В третій колонці, різниця - це те, що потрібно докупити. Приблизно раз-два на рік я переглядаю свій гардероб, відкидаю речі які зносилися, застаріли, і оновлюю в списку кількості того, що потрібно докупити. Кожна позиція має свій бюджет, наприклад, футболка - $20, пара літнього взуття - $50 (окрім бігових кросівок) і т. д. Таким чином складається бюджет статті одяг/взуття на рік.

Цей список в мене завжди є під рукою (в телефоні). 90% відсотків взуття та одягу ми купуємо на сезонних розпродажах, в стокових магазинах/outlets (по типу Faktory в Кракові, коли повертаємось з відпусток), під час акцій по типу “чорної п’ятниці”. Також я підписаний на e-mail розсилки в Інтернет магазинах цікавих мені брендів. В момент отримання такого листа з інформацією про акцію, відкривається сайт і відкривається список. Якщо є щось потрібне по хорошій ціні, здійснюється покупка. 10%, що залишилися, більше пов’язані з дитиною. Діти ростуть швидко, тому заздалегідь і без примірки купувати не завжди виходить, хоча деколи купуємо і навиріст.

Мене з дитинства батьки привчили до правила “Ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі” (тобто кросівки за $50 це не китайська ANTA з Мегаспорту, це оригінальний Asics чи The North Face зі знижкою 40-50%). Мушу визнати, що ціни на хороші речі в Україні часто захмарні (в мене на цей випадок є спеціальна фраза “Без знижки 50% в цьому магазині немає що робити”). Знижки в 20-30-40% все ще не роблять товари привабливими. Наприклад, джинси Levi’s 501, в нас часто коштують $100+, і $60-80 під час розпродажу. В США їх ціна $60-80, і $40-50 під час розпродажу (а за додаткових умов, наприклад, якщо купити більше ніж на $125, дають додаткову знижку на все замовлення, то вони виходять ще дешевше). Тому дуже багато одягу ми купуємо в інтернет-магазинах США. Там навіть є поняття стокових інтернет-магазинів, наприклад, 6pm.com. Мій рекорд там - гірськолижна куртка Salomon, із знижкою 60%. Моя дружина, в Україні взагалі мало що може купити із взуття, тому що її розмір рідко завозять. Зате на 6pm вона часто натрапляє на останню пару зі знижками 75-85% відсотків. Загалом це нам дає економію (приблизно) $1500-2500 на рік на сім'ю.

Долярчик, Ви праві в тому, що в нас таких акцій не буває, але це не означає, що в сучасному світі вони нам недоступні. І тут вже правий Surfer, потрібно позбуватися інфантилізму, і чекати, що для Вас хтось щось має зробити. Не лінуйтеся, шукайте нові можливості, вивчайте як працює ринок. І замість того, щоб жалітися на високі ціни і низьку якість (в тому числі тут на форумі), краще витрачайте час на те, щоб знайти якісні товари і послуги за прийнятні ціни. Це допоможе вивільнити кошти хоча б на відпочинок в Одесі, а, може й на нерухомість в Туреччині :)
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 19 сер, 2018 00:13

  Yuri_T написав:Максим, у вас завышенная самооценка.
от вас и от подобных вам нарциссов ни у кого подгорать не может в принципе. имхо.

Второго человека с такой самоиронией как у меня, на этом форуме нет. О каком нарциссизме вы говорите?
airmax78
 
Повідомлень: 42896
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5287 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 147148149150151 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24798 16556644
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 19:50
ihorkyiv
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8877 6932256
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 19:38
stm
10012 6256969
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама