Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 777778779780781 ... 1129>
Повідомлення Додано: Суб 26 вер, 2020 14:32

Так, пан sinus вмів... Земля йому нехай буде м"якенька...
Але головну свою задачу на Землі виконав: дав старт активному працьовитому синові.
Це не всім вдається.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9628
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 26 вер, 2020 16:26

  akurt написав:
  change_pm написав:Його батько довгі роки розважав форумчан дівочим образом, і настільки вдало, що на тую Оксану багато форумчан віртуально запало.
Він спалился тільки, коли Чай через якісь дії пробив хто така Оксана-Онако.

А чи не помиляєтеся Ви: я знаю, що його батько писав під ніком sinus - і доречі доволі жорстко топтав мене ногами, але був цікавою людиною. З ним реально було інтересно сперечатися. Це вам не пара психічно хворих з цієї гілки...
На жаль, його вже немає...
І якщо говорити про "яблуко, яке впало недалеко від яблуні" то треба погодитися, що яблуко реально прекрасне: активне, розумне, вміюче...
А то позбираються тут плакси та незграби, і стогнуть, і стогнуть...

oxana-anaxo
Мизантроп досі в підписі тримає
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34863
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 26 вер, 2020 17:56

  flyman написав:
  akurt написав:
  change_pm написав:Його батько довгі роки розважав форумчан дівочим образом, і настільки вдало, що на тую Оксану багато форумчан віртуально запало.
Він спалился тільки, коли Чай через якісь дії пробив хто така Оксана-Онако.

А чи не помиляєтеся Ви: я знаю, що його батько писав під ніком sinus - і доречі доволі жорстко топтав мене ногами, але був цікавою людиною. З ним реально було інтересно сперечатися. Це вам не пара психічно хворих з цієї гілки...
На жаль, його вже немає...
І якщо говорити про "яблуко, яке впало недалеко від яблуні" то треба погодитися, що яблуко реально прекрасне: активне, розумне, вміюче...
А то позбираються тут плакси та незграби, і стогнуть, і стогнуть...

oxana-anaxo
Мизантроп досі в підписі тримає

Мені важко сказати....

Я читав цей форум з 2008 року, і в якомусь році під час вимушеного камінг ауту Оксани викладали "її" фото ....

Ну, що сказати про людину на фото ???

Якщо розлідування дало правильний результат, то всі розповіді Траста - це просто милі хфантазії психічно хворої людини, якій ця хвороба дісталась по сімейній лінії...

В підтвердження цього припущення говорить дуже емоційна, зухвала поведінка цього пана на гілках цього форуму...
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 26 вер, 2020 18:19

  akurt написав:Та ні, шановний, не поспішайте, Trast - хороша інтересна многовекторна людина з цікавими думками, а головне - реальними діями.
Таких людей зараз не так багато...

Дякую, пан Акурте, за добрі слова.Приємно це від вас чути.
Trast
 
Повідомлень: 645
З нами з: 10.03.18
Подякував: 14 раз.
Подякували: 230 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 26 вер, 2020 18:27

  akurt написав:Так, пан sinus вмів... Земля йому нехай буде м"якенька...
Але головну свою задачу на Землі виконав: дав старт активному працьовитому синові.
Це не всім вдається.

Вдячний вам за добрі слова, батька у мене був дуже гарною людиною, останній рік свого життя дуже хворів, може тому був злий, але, насправді, він дуже був добрий..
Дякую.
Trast
 
Повідомлень: 645
З нами з: 10.03.18
Подякував: 14 раз.
Подякували: 230 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 27 вер, 2020 09:47

"Знает кошка, чье мясо съела!"
Но нужно его поблагодарить за критерий выбора квартир в Киеве:
"Если в офисе продаж квартир вы встречаете вот такое чудо - бегите, даже если квартира будет продаваться даром".
P.S. Крепко держите детей за руки - может на ребенка плюнуть ядом, не оботретесь.
На меня лично плюет с сентября 2018 ежедневно и по 10-12 раз в день.
Я уже привык - а Ваши, форумчане, дети - еще нет.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9628
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 27 вер, 2020 10:46

О НЕДВИЖИМОСТИ, ИПОТЕКЕ, О ДЕНЬГАХ...

Можно по-разному относиться к Геннадию Балашову - выходцу из Днепра, который много лет носился с идеей другого налогообложения...
В свои 59 выглядит неважно, похоже перенёс микроинсульт.
Изменил свое мнение по многим вопросам - ударился в спокойную жизнь и "правильное питание"...
Рекомендую в воскресенье - от нечего делать - посмотреть и послушать: деньги, зарплата, как заработать, где заработать, как накопить, нужно ли думать о будущем, что такое и для чего Кипр, заработает ли ипотека, прийдут ли в Украину деньги, Коломойский, Ахметов, Фирташ, и самое главное: ЧТО ЖДАТЬ К КОНЦУ ГОДА 2020...
Чего бы не послушать человека, который по крайней мере ДЛЯ СЕБЯ ЗАРАБОТАЛ...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9628
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 27 вер, 2020 12:52

  akurt написав:Судя по повышенному вниманию и возвращению на эту ветку Yuri_T, он замыслился о приобретении недвиги за границей. Как бы и пора... Даже и Балашов - выше - об этом говорит...
Какие у Вас варианты? Где? Страна? Квартира/апартаменты/вилла? Какая арифметика по деньгам/вложениям? Поделитесь...

тут, по-моему, всё ясно.
сегодня воскресенье, делаю добрые дела.
1. добиваю количество просмотров до 1 миллиона.
2. держу ветку в топе.
всё, как ты любишь.
Yuri_T
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 15047
З нами з: 09.10.08
Подякував: 2079 раз.
Подякували: 4497 раз.
 
Профіль
5
2
Повідомлення Додано: Нед 27 вер, 2020 14:11

  Trast написав:Я вас не ображав, чому ж ви собі дозволяєте, кидати образи на мою адресу, звертатися на "ти", хоч ми не знайомі, і ще- нагадайте мені чому саме я винен вам шось тут доказувати?

При общении в интернете, в частности на форумах, обращение на "ты" считается естественным и нормальным. Вне зависимости от степени знакомства.
Damien
Аватар користувача
 
Повідомлень: 988
З нами з: 28.04.20
Подякував: 760 раз.
Подякували: 798 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 27 вер, 2020 14:31

  akurt написав:
  stryzhko написав:Як виглядає найдешевша квартира 2+1(85м² по зовнішнім стінам) в
https://youtu.be/IbbCj-BC-GU


........................................
Дама только ошибается в том, И ЭТО САМОЕ ГЛАВНОЕ ДЛЯ ЧИТАТЕЛЯ, что ей до моря добираться "10" минут, потом правда исправилась, и это важно:
- действительно есть автобус ЭКСПРЕСС маршрута "18" идет быстрее других и останавливается не на всех остановках.
- верю, что на нем она доезжает до торгового центра "Марк Анталия" за 20 минут. Но это очень не море.
- верю, что до торгового центра "Большой Мигрос" (MIGROS 5M) - это дальше еще в 2 раза - она доезжает за 35 минут. Но это совсем не море.
- верю, что она на "Большом Мигросе" садится на автобус 104 (ходит раз в час) и попадает на знаменитый пляж Коньяалты.

От себя: не покупайте квартиру в районе Кепез Анталии (исключая - может быть - его часть в районе "Оздилек парка" - там проложили новую трамвайную линию и все выглядит относительно неплохо.

Ничего подобного(из выделенного) дама и не говорит. Она говорит, что ей 10 минут от дома до остановки автобуса пешком. А дальше уже возможны варианты: от 20 минут на автобусе чтоб просто увидеть море через окно до 40 минут лиман Коньяалты
Damien
Аватар користувача
 
Повідомлень: 988
З нами з: 28.04.20
Подякував: 760 раз.
Подякували: 798 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 777778779780781 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8878 6932028
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 20:32
akurt
24798 16555981
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 19:50
ihorkyiv
10012 6256810
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама