Ринок ОВДП

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок цінних паперів, аналітика фондового ринку, покупка і продаж акцій, котирування і дивіденди, а також акції-неліквіди. Інтернет-трейдинг на фондовій біржі і брокерські послуги.
  #<1 ... 1168116911701171
Повідомлення Додано: П'ят 26 чер, 2026 10:37

  klug написав:Прихват сьогодні списав гроші за ОВДП о 06:55, це комусь не спалося і для нього НБУ спеціально відкрив депозитарій?

Це тільки гроші у вас забрали - ОВДП зарахують після обіду або навіть ввечері))) щоб забрати гроші депозитарій не потрібен
SAndriy1
 
Повідомлень: 1090
З нами з: 17.01.15
Подякував: 418 раз.
Подякували: 460 раз.
 
Профіль
 
2
1
Повідомлення Додано: П'ят 26 чер, 2026 11:09

Re: Ринок ОВДП

ICU бідний, такий перетружений, що мою операцію з продажу їм ОВДП, здійснену сьогодні о 7й годині ранку до сих пір не може обробити, а це значить в перший потяг на вивід коштів не встигну. Не те щоб кошти прям терміново на пару годин раніше потрібні, але все одно, їх повільність дивує, якщо не сказати жорсткіше...
1finanсier
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1186
З нами з: 02.09.19
Подякував: 395 раз.
Подякували: 77 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 26 чер, 2026 11:48

Колеги, а в ОТП дієвий КЛ? Є якісь нюанси?
la9
 
Повідомлень: 2812
З нами з: 02.07.09
Подякував: 564 раз.
Подякували: 103 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 26 чер, 2026 12:40

  andrey_spec написав:Варто з принципу, нехай розвозять готівку по банкоматам, це Привату буде коштувати приблизно 0,5 % суми зняття, в мене КДВ. Тому що є обгрунтований негатив до купівлі ОВДП через Приват, який полягає в тому, що надання детальних даних по рахункам по ЦП в Приваті вручну, а це довго і дорого. І те, що банк встановлює підвищену комісію, щоб заважати мені користуватися власними коштами, мене не влаштовує.

Як варіант можна оформити картку Універсальну, і чим більший буде КЛ тим менше звертатимете увагу на всі їхні комісії
angra
 
Повідомлень: 337
З нами з: 21.02.11
Подякував: 12 раз.
Подякували: 27 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 26 чер, 2026 13:17

  1finanсier написав:ICU бідний, такий перетружений, що мою операцію з продажу їм ОВДП, здійснену сьогодні о 7й годині ранку до сих пір не може обробити, а це значить в перший потяг на вивід коштів не встигну. Не те щоб кошти прям терміново на пару годин раніше потрібні, але все одно, їх повільність дивує, якщо не сказати жорсткіше...

В старому додатку все працювало автоматично, у новому - вручну вивантажують дані тричі на добу, щось проводять, щось гублять з першого разу. Я роблю операцію і пишу у підтримку - так досягаю результату :D
SAndriy1
 
Повідомлень: 1090
З нами з: 17.01.15
Подякував: 418 раз.
Подякували: 460 раз.
 
Профіль
 
2
1
Повідомлення Додано: П'ят 26 чер, 2026 14:42

andrey_spec написав:
Варто з принципу, нехай розвозять готівку по банкоматам, це Привату буде коштувати приблизно 0,5 % суми зняття.

Можна ще й знімати в неприватівських, приват їм за це теж якусь копійку має ж платити.
alibob
 
Повідомлень: 835
З нами з: 31.01.18
Подякував: 169 раз.
Подякували: 89 раз.
 
Профіль
 
1
  #<1 ... 1168116911701171
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: 1finanсier і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 56148
Переглянути останнє повідомлення
Нед 11 січ, 2026 15:05
moveton
Валютні ОВДП
dan74 » Пон 28 кві, 2025 22:38
0 53415
Переглянути останнє повідомлення
Пон 28 кві, 2025 22:38
dan74
Продаж ОВДП
кеннек » Нед 13 жов, 2024 12:40
3 60951
Переглянути останнє повідомлення
Нед 13 жов, 2024 18:19
prodigy
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама