|
Ринок ОВДП |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Ринок цінних паперів, аналітика фондового ринку, покупка і продаж акцій, котирування і дивіденди, а також акції-неліквіди. Інтернет-трейдинг на фондовій біржі і брокерські послуги.
Додано: П'ят 26 чер, 2026 10:37
klug написав:Прихват сьогодні списав гроші за ОВДП о 06:55, це комусь не спалося і для нього НБУ спеціально відкрив депозитарій?
Це тільки гроші у вас забрали - ОВДП зарахують після обіду або навіть ввечері))) щоб забрати гроші депозитарій не потрібен
-
SAndriy1
-
-
- Повідомлень: 1090
- З нами з: 17.01.15
- Подякував: 418 раз.
- Подякували: 460 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
1
Додано: П'ят 26 чер, 2026 11:09
ICU бідний, такий перетружений, що мою операцію з продажу їм ОВДП, здійснену сьогодні о 7й годині ранку до сих пір не може обробити, а це значить в перший потяг на вивід коштів не встигну. Не те щоб кошти прям терміново на пару годин раніше потрібні, але все одно, їх повільність дивує, якщо не сказати жорсткіше...
-
1finanсier
-
-
- Повідомлень: 1186
- З нами з: 02.09.19
- Подякував: 395 раз.
- Подякували: 77 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 чер, 2026 11:48
Колеги, а в ОТП дієвий КЛ? Є якісь нюанси?
-
la9
-
-
- Повідомлень: 2812
- З нами з: 02.07.09
- Подякував: 564 раз.
- Подякували: 103 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 чер, 2026 12:40
andrey_spec написав:Варто з принципу, нехай розвозять готівку по банкоматам, це Привату буде коштувати приблизно 0,5 % суми зняття, в мене КДВ. Тому що є обгрунтований негатив до купівлі ОВДП через Приват, який полягає в тому, що надання детальних даних по рахункам по ЦП в Приваті вручну, а це довго і дорого. І те, що банк встановлює підвищену комісію, щоб заважати мені користуватися власними коштами, мене не влаштовує.
Як варіант можна оформити картку Універсальну, і чим більший буде КЛ тим менше звертатимете увагу на всі їхні комісії
-
angra
-
-
- Повідомлень: 337
- З нами з: 21.02.11
- Подякував: 12 раз.
- Подякували: 27 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 чер, 2026 13:17
1finanсier написав:ICU бідний, такий перетружений, що мою операцію з продажу їм ОВДП, здійснену сьогодні о 7й годині ранку до сих пір не може обробити, а це значить в перший потяг на вивід коштів не встигну. Не те щоб кошти прям терміново на пару годин раніше потрібні, але все одно, їх повільність дивує, якщо не сказати жорсткіше...
В старому додатку все працювало автоматично, у новому - вручну вивантажують дані тричі на добу, щось проводять, щось гублять з першого разу. Я роблю операцію і пишу у підтримку - так досягаю результату 
-
SAndriy1
-
-
- Повідомлень: 1090
- З нами з: 17.01.15
- Подякував: 418 раз.
- Подякували: 460 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
1
Додано: П'ят 26 чер, 2026 14:42
andrey_spec написав: Варто з принципу, нехай розвозять готівку по банкоматам, це Привату буде коштувати приблизно 0,5 % суми зняття.
Можна ще й знімати в неприватівських, приват їм за це теж якусь копійку має ж платити.
-
alibob
-
-
- Повідомлень: 835
- З нами з: 31.01.18
- Подякував: 169 раз.
- Подякували: 89 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Схожі теми
|
|
|
3 |
56148 |
|
|
|
0 |
53415 |
Пон 28 кві, 2025 22:38 dan74
|
|
|
3 |
60951 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|