|
ВС узаконив авто на єврономерах, ввезені в країну в... |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 22 жов, 2018 14:26
Пропонуємо до обговорення: ВС узаконив безстрокове користування машин на єврономерах, ввезених в країну в режимі "транзит".
Дивися повний текст ВС узаконив авто на єврономерах, ввезені в країну в режимі \"транзит\".
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 22 жов, 2018 14:27
І пішли метати фейкове гімно по мережі((( ВС лише визнав незаконним притягнення особи до адмінвідповідальності за порушення ст. 469 МКУ. Фактично її мали притягнути за порушення ст 470 МКУ. Все!!!
-
Cris
-
-
- Повідомлень: 1126
- З нами з: 10.10.08
- Подякував: 355 раз.
- Подякували: 335 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 22 жов, 2018 18:45
Cris У нас просто большинство читает заголовки. А вот засранцы в ВРУ моги уже давно принять поправки в Кодекс об административных нарушениях и впаивать нормальные штрафы евробляхерам. 
-
serg2008
-
-
- Повідомлень: 292
- З нами з: 27.01.08
- Подякував: 40 раз.
- Подякували: 42 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 23 жов, 2018 09:08
Cris Чому 470 ст. кму? У статті йдеться про комерційне авто. Яшкшо я правильно зрозумів, то позивач у цій справі був власником приватного авто, яке використовував для своїх потреб.
-
barmalei
-
-
- Повідомлень: 58
- З нами з: 20.12.11
- Подякував: 28 раз.
- Подякували: 24 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
505 |
|
|
|
3 |
2093 |
|
|
|
1 |
1117 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|