Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 70097010701170127013 ... 7852>
Повідомлення Додано: Чет 21 січ, 2021 13:47

  Puente написав:detroytred
Так Корчинський просто по людськи гнусний тип . Незважаючи на його політичні позиції - він шкоди Україні робить набагато більше будь-якого "русскоязычного" ...
Не знаю реально - за чий рахунок він живе - але по-любому моральні якості у нього - просто на дні ...

Отож. Хитріший китайців))

Оцей хоч визиває повагу своєю ідейністю та відданістю справі.
Може й помиляюсь, так як особливо за ним не слідкую.
https://m.youtube.com/watch?v=rHC5QUb73yc
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 січ, 2021 13:56

  Вкладчик1234 написав:Зображення

:D А чим дача Путіна в Криму зашкодила б Україні в 2005 році? Шукаєш зраду на рівному місці.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 січ, 2021 14:18

  detroytred написав:Але світ складніший. Точніше до складнішого мова навіть не доходить.
Тут хоча б елементарне треба було зробити автору, якщо він взявся оцінювати результат виплат пенсій, -- показати всі причини та мету даної дії України.

Може виправите автора та покажете "всі причини та мету даної дії України"?

  andrijk777 написав::D А чим дача Путіна в Криму зашкодила б Україні в 2005 році? Шукаєш зраду на рівному місці.

Просто кремлівський лозунг «хто завгодно тільки не ПО» після всіх виборів продовжує бути актуальним. Та й не можуть же путінята до мертведчуків, рабіновічей та шаріїв примахуватись, навіть прорахунки зелених стараються обходити стороною у своїх коментарях.
Schmit
 
Повідомлень: 4295
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 січ, 2021 15:07

  Schmit написав:Але світ складніший. Точніше до складнішого мова навіть не доходить.
Тут хоча б елементарне треба було зробити автору, якщо він взявся оцінювати результат виплат пенсій, -- показати всі причини та мету даної дії України.

Може виправите автора та покажете "всі причини та мету даної дії України"?
[/quote]
Нема такого бажання.
В мене обгрунтування наявності цих причин і мети полягає - від зворотнього.
Що Україна ну уж ніяк не виплачує ці пенсії для озвученого автором.

Треба шукати відповідь на Ваше питання у тих можновладців, хто приймав і схвалював (не відмінив) дане рішення про виплату пенсій мешканцям ордло.
З яких причин вони це міркували.
Якщо не помиляюсь, виплати йдуть з часів влади Порошенко і Ко.

На мою думку -- мета втримати хоч якусь остаточну лояльність до України мешканців окупованих територій перевищила в балансі негативні явища, які були згадані автором.
Може ще є і юридичні обов'язки стосовно цієї території, яку сам окупант не визнає що окупував.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 січ, 2021 15:27

Re: Політичні дискусії

  detroytred написав:Треба шукати відповідь на Ваше питання у тих можновладців, хто приймав і схвалював (не відмінив) дане рішення про виплату пенсій мешканцям ордло.
З яких причин вони це міркували.
Якщо не помиляюсь, виплати йдуть з часів влади Порошенко і Ко.

Тому що вони є громадянами України і, периодично, проходять ідентифікацію на підконтрольній території. Теоретично, частину з них, можна було б позбавити громадянства, якщо вони отримали російські паспорти. Але, за звичай, громадянства позбаляють добровільно, примусово дуже рідко.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 січ, 2021 15:40

Re: Політичні дискусії

Голова ОБСЄ пояснила, чому не може назвати конфлікт на Донбасі «війною Росії проти України»
«Я не можу використовувати точно таку термінологію, як ви, бо я є головою в ОБСЄ, а це – консенсусна організація, яка потребує згоди 57 країн… Це також означає, що я, як очільник організації, не можу вийти за спільну позицію і маю використовувати спільну лексику. Це непросто, і часом виникають ситуації, коли мої заяви як голови ОБСЄ відрізняються від того, що я говорю, виступаючи як міністр закордонних справ Швеції, держави-члена ЄС. Але такою є реальність ОБСЄ – найбільшої безпекової організації у світі», – заявила Анн Лінде.

Вона також виступила проти відновлення українського контролю над окремими районами Донецької та Луганської областей за тим зразком, який восени 2020 року показав Азербайджан у Нагірному Карабасі.
--------------------------------------
Отакі вони гейропейці.
Я давно кажу, що треба гнати звідси всі ці ОБСЄ, це лише витрачання великих грошей та заморожування конфлікту.
Так само нічого Україні робити в ПАРЄ та ООН.
unicdima
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2781
З нами з: 10.06.19
Подякував: 106 раз.
Подякували: 187 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 січ, 2021 15:45

Schmit
* Просто кремлівський лозунг «хто завгодно тільки не ПО» після всіх виборів продовжує бути актуальним.*. (с)

Не згоден.
Даний лозунг від кремля втратив свою актуальність.
Тому що його суть була не в тому, що всі інші кандидати самі по собі влаштовують кремль, а в іншому.
Кремь сподівався, що при будь-якому іншому переможці в Україні почнеться хаос (см. як це пояснив своїм росіянам Венедиктов).

Але цього не відбулося навіть при переможці артисті!

Ви ж подаєте цей лозунг з позиції, що всі, зокрема Петра, лояльні до агресора.
Ще й прихильники цього лозунга тільки путінята, проросійські та тещо.
Нагадаю, що не за Порошенко проголосували майже половина ЗСУ в частинах зони АТО.
Путінята, проросійські?))

З.и.
Так не можна...
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 січ, 2021 15:57

  Kudrjavuy написав:
21.‎01.‎2021
https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_74.html
Из плана заявленных встреч с представителями стран по перспективным направлениям будущего главы Государственного департамента США Antony Blinken на февраль 2021 вычеркнуто пять позиций Иран, ЮАР, Бразилия, Мексика и Украина. Добавлено - Австралия, Тайвань, Дания,Германия, Великобритания. (Информация группы внешнего мониторинга tZE inform)

Группа Устенко (тот который советник) разрабатывает для Зеленского концепцию и мероприятия по отставке правительства Шмыгаля, утверждение нового состава КМ во главе с Витренко и роспуска Верховной Рады летом-осенью 2021).

Маккейн был прав. Трамп развалит республиканскую партию. Во всяком случае, попытается. Вместе со своими соратниками Дональд Трамп обсуждает проект создания новой партии в США - патриотической. Вряд ли это будет иметь какие то реальные результаты, но хаос в структуры республиканцев внесет.

Трамп улетел во Флориду вместе с "ядерным чемоданчиком". Пентагону пришлось активировать дубликат и деактивировать в 12-00 основной. ‎

20.‎01.‎2021

Тандем Козак-Сурков передавил мнение Дмитриева и РФ начинает кампанию публичного унижения Зеленского. Пункт первый - передача десятка "военнопленных" через посредничество Медведчука.

Министр внутренних дел Аваков продолжает усиленно лоббировать французские экономические интересы в Украине. После лодок и вертолетов он проталкивает закупку Украиной железнодорожных локомотивов фирмы Alstom. Все это подсовывается под будущий визит Макрона в Украину.

Вяло текущая схватка между группами Ахметова и Коломойского вышла из тени и перешла в публичную сферу. Полностью контролируемый Коломойским (вплоть о документального уровня см. сообщение от 01.06.2020 г.) ПАО "Центрэнерго" заявил, что энергохолдинг ДТЭК Ахметова сорвал поставки . Отпускающее предприятиям Коломойского электроэнергию по цене ниже себестоимости оказалось на грани краха. ДТЭК Ахметова просто аккуратно задержал поставку 50 000 т угля и протолкнул на рынок свою "зеленую" электроэнергию.

Украина стала токсичной.

Скоріше не токсичною, а все більш яскраво встановлюється зі своєю функцією (функціями) в глобалізованому світі.

Зерно та тещо.
А також підтримка від Штатів на оборону, якщо не помиляюсь, планується в 700 млн.
Гадаю, що ще щось нададуть по лініям співпраці.

Віконечко закрилося.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 січ, 2021 15:57

Re: Політичні дискусії

  unicdima написав:Отакі вони гейропейці.
Я давно кажу, що треба гнати звідси всі ці ОБСЄ, це лише витрачання великих грошей та заморожування конфлікту.
Так само нічого Україні робити в ПАРЄ та ООН.

Ватани тільки цього і хочуть, тому постійно триндять про східно-європейську Швейцарію. Тоді Раша, навіть без санкцій, зможе захапати всю територію, і ніхто нам не допоможе.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 січ, 2021 16:04

  lapay написав:
  unicdima написав:Отакі вони гейропейці.
Я давно кажу, що треба гнати звідси всі ці ОБСЄ, це лише витрачання великих грошей та заморожування конфлікту.
Так само нічого Україні робити в ПАРЄ та ООН.

Ватани тільки цього і хочуть, тому постійно триндять про східно-європейську Швейцарію. Тоді Раша, навіть без санкцій, зможе захапати всю територію, і ніхто нам не допоможе.

Да Ви що?!))
А як де Нова Армія, яка
Нова українська армія – це опора, гарант та надійний засіб захисту суверенітету нашої держави
https://mobile.twitter.com/poroshenko/s ... 41?lang=ru

Порошенко також зазначив, що за 7 місяців в Україні народилася нова сильна армія. «Я можу сказати, що по бойовому духу, оснащенню, це сьогодні одна з найсильніших армій Європи», - заявив Глава держави.
https://www.slovoidilo.ua/news/6711/201 ... vrope.html

оловнокомандувач Збройних сил України можу із впевненістю стверджувати: сьогодні в Україні є армія, яка здатна захистити нашу державу", - заявив П.Порошенко на полігоні в Хмельницькій області в середу.
https://ua.interfax.com.ua/news/election/армія/573964.html
https://m.facebook.com/president.gov.ua ... 814740180/
Востаннє редагувалось detroytred в Чет 21 січ, 2021 16:08, всього редагувалось 1 раз.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 70097010701170127013 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама