Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 56555656565756585659 ... 7852>
Повідомлення Додано: Нед 01 бер, 2020 00:55

  shapo написав:1) Титульная национальность - термин применявшийся в про-нацистских государствах до 1940г
2) То, что мое мнение не совпадает с твоим вовсе не означает что ты любишь Украину, а я на нее сру.
3) То, что твои герои Украины не относятся к моим не означает что ты прав, а я нет
4) То, что твоя история Украины отличается от той что знаю я не означает что она единственно верная и правильня

1. Титульна нація - це просто політологічний термін. Ми вже про це розмовляли. Не треба наповнювати цей термін ксенофобією. Назва країни походить від панівної етнічної групи. З часом, можливо й таке, що цей етнос може втратити свою більшість в своїй країни, по різним причинам: демографія, міграції, війни і т.п...Це те, що ми спостерігаємо в РФ, повільна ісламізація країни.

2. Погоджуюся. Але Україна - це не лише хата для проживання, але й люди в тій хаті. А більшість в цій хаті, складають саме етнічні українці, що мають право на самовизначення. І меншість не може диктувати волю більшості. Але всі громадяни України є рівними в правах. В свою чергу держава повинна забезпечити меншинам їх право на самоідентифікацію, вивчення рідної мови, культури. І навіть виділити певну представницьку квоту, що є показником демократії, а не дискримінації. А можливо деякі з тих меншин настільки вже асимілювалися, що не потребують цього і самоідентифікують себе українцями.

3. Ви не є етнічним українцем, то не можете знати, які постаті є для нас героями. Це лише українці можуть визначати. Так само, як я не можу визначати, хто є героями у євреїв.

4. Історію повинні професіонально вивчати історики. Всі інші є аматорами. А от держава повинна мати свою ідеологію і міфологію, в позитивному розумінні цього слова. А визначає стратегічний курс державної політики саме більшість. І меншості треба коритися більшості. Якщо вже є такий крайній антагонізм і несприйняття політики більшості, то треба міняти громадянство, щоб там бути більшістю. Світ є відкритим. Свобода пересування не обмежена державою, як було при СРСР. Вольному - воля! А так виходить, що їжачки плакали - кололися, але смакували кактуса... :)

  shapo написав: Десятки тысяч твоих земляков - перекати-поле покинувших страну вместо того чтобы ее разбудовывать.
А я живу в Украине 30 лет и никуда не собираюсь выезжать

Ось в цьому і різниця між нами. Для Вас ці люди є чужими. Українець сказав би "наших земляків", а Ви протиставляєте себе українцям. Бо в душі Ви плекаєте інтереси свого єврейського народу, що є природнім, а не українців. Але Ви є громадянином України. Але чи можете Ви тоді за українців визначати їх героїв? Їх історію? Мову? Зрозумійте, що кожний народ має право на самовизначення, що закріплено в міжнародних документах. А Ви хочете, щоб меншість диктувала правила більшості. Так не буває...І справа тут не у ксенофобії, антисемітизмі, якого насправді немає в такій чисельності, щоб роздмухувати з цього істерію, а в елементарній історичній справедливості. Кожний народ має право жити у власній хаті, про що й писав Тарас Григорович. Це віковічна мрія українців - мати власну державу, власну хату, в якій і СВОЯ воля, і сила, і правда...
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Нед 01 бер, 2020 01:17, всього редагувалось 1 раз.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 01 бер, 2020 01:14

  Козак-характерник написав:
  ЛАД написав:Renee
Вы мало того, что ... не шибко грамотная, так ещё и антисептика?
"Патриоты" регулярно доказывают, что "у нас нет ксенофобии". А те, кто пишет, что она всё же есть, - путинские наймиты.

Знову диявол маніпулює. Я писав, що не вважаю себе патріотом. Я люблю свою країну і свій народ. Взагалі до усіляких високопарних слів ставлюся обережно. Справжній християнин повинен бути смиренним.

Христос - герой? Ні. Він є Любов. Себе в жертву Він приніс, щоб прославити себе, із за геройства? Ні. Лише, щоб врятувати людей від гріха, бо любив їх.

Тобто самопожертва, це не акт героїзму, а природній спосіб життя християнина. Жертвувати - не означає лише вмирати, а різні прояви: приділити увагу ближньому, посміхнутися йому і привітатися! :) Ми багато чим жертвуємо: своїм часом, силами, грошимаі т.п.

Жертва фізичною смертю - це лише найвищий прояв самопожертви. І така жертва є певною аномалією в мирний час. Лише під час війни, що є Злом, такі жертви частішають.

Що потрібно для Спасіння? Полюби себе і досить з тебе! А через Любов до себе зможеш полюбити ближнього, краще його зрозуміти. Чому люди злі на інших людей? Бо не можуть полюбити себе. Як можна любити ближнього, якщо себе не любити? Але любити себе, це не означає бути егоїстом. Любити себе, це плекати в собі той образ, який в нас заклав наш Творець, Небесний батько. І почитати Його заповіді. Всі ми створені за образом і подобою Божою.

Тому треба почати з малого. Краще робити маленьку справу, але з Любов'ю. :)

Какая связь Вашего поста с моим?
Или Renee это Ваша вторая кличка?
Там, правда, ошибка - писал с телефона, авторедактор заменил "антисемитка" на "антисептика".

Те, що тут повно маніпуляторів, я вже бачу.

Сказал главный демагог и манипулятор. :)


P.s. Между прочим, интересно, модераторы призывают не ругаться на форуме, а писать жалобы. Я написал жалобу на пост Renee viewtopic.php?p=4883993#p4883993.
Ну и?
Ни ответа, ни привета.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Нед 01 бер, 2020 01:23

  ЛАД написав:Какая связь Вашего поста с моим?
Или Renee это Ваша вторая кличка?
Там, правда, ошибка - писал с телефона, авторедактор заменил "антисемитка" на "антисептика".

Те, що тут повно маніпуляторів, я вже бачу.

Сказал главный демагог и манипулятор. :)


Маніпулятор, це диявол, що Вас полонив. Я молюся за Вас. :P Я вас не кину напризволяще, обіцяв, хоч Ви вже перейшли всі рамки гідної поведінки. Але тут немає Вашої вини, диявол все робить. Ви є його полоненим. І я не ображаюся. А взаємозв'язок такий, що Ви мене записали в групу "патріотів", але патріотів у лапках, тобто, як патріотів несправжніх. Тому я і поточнив свій статус, так би мовити... :) Ніколи себе в патріоти не записував: не в справжніх, не в липових.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 01 бер, 2020 01:48

  Козак-характерник написав:1. Титульна нація - це просто політологічний термін. Ми вже про це розмовляли.

2. І меншість не може диктувати волю більшості. Але всі громадяни України є рівними в правах. В свою чергу держава повинна забезпечити меншинам їх право на самоідентифікацію, вивчення рідної мови, культури. І навіть виділити певну представницьку квоту, що є показником демократії, а не дискримінації.

3. Ви не є етнічним українцем, то не можете знати, які постаті є для нас героями. Це лише українці можуть визначати. Так само, як я не можу визначати, хто є героями у євреїв.

4. Історію повинні професіонально вивчати історики. Всі інші є аматорами. А от держава повинна мати свою ідеологію і міфологію, в позитивному розумінні цього слова. А визначає стратегічний курс державної політики саме більшість. І меншості треба коритися більшості. Якщо вже є такий крайній антагонізм і несприйняття політики більшості, то треба міняти громадянство, щоб там бути більшістю. Світ є відкритим. Свобода пересування не обмежена державою, як було при СРСР. Вольному - воля! А так виходить, що їжачки плакали - кололися, але смакували кактуса... :)

  shapo написав: Десятки тысяч твоих земляков - перекати-поле покинувших страну вместо того чтобы ее разбудовывать.
А я живу в Украине 30 лет и никуда не собираюсь выезжать

Ось в цьому і різниця між нами. Для Вас ці люди є чужими. Українець сказав би "наших земляків", а Ви протиставляєте себе українцям. Бо в душі Ви плекаєте інтереси свого єврейського народу, що є природнім, а не українців. Але Ви є громадянином України. Але чи можете Ви тоді за українців визначати їх героїв? Їх історію? Мову? Зрозумійте, що кожний народ має право на самовизначення, що закріплено в міжнародних документах. А Ви хочете, щоб меншість диктувала правила більшості. Так не буває...І справа тут не у ксенофобії, антисемітизмі, якого насправді немає в такій чисельності, щоб роздмухувати з цього істерію, а в елементарній історичній справедливості. Кожний народ має право жити у власній хаті, про що й писав Тарас Григорович. Це віковічна мрія українців - мати власну державу, власну хату, в якій і СВОЯ воля, і сила, і правда...


1)В каком курсе политологии есть "титульная национальность" и где обучают такой политологии?
Неужели в МАУП?
На мой вопрос ранее вы ничего не ответили и сейчас врете что мы это обговорили
2) Опять квоты и процентные нормы как в Российской империи, нацистской Германии, Польше Пилсудского и Конституции от Свободы
3),4) Оказывается,права граждан и историческая истина зависит от национальности её исследователя.
И вы после такой расисткой науки будете рассказывать что вы не последователи нацистов
Называя "твои земляки" я имел в виду жителей Галичины которые давно занимают первое место среди трудовых и просто мигрантов.
И что тебе в твоей хате мешает быть счастливым?
То, что есть люди с другими взглядами на героев, историю и пр. ?
А то что прежнюю индустриальную страну с наукой, медициной, образованием за 30 лет превратили в самую бедную страну Европы с разрушенной промышленностью, медициной, образованием тебя не смущает, этнический украинец?
Востаннє редагувалось shapo в Нед 01 бер, 2020 01:50, всього редагувалось 1 раз.
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 01 бер, 2020 01:49

  andrijk777 написав:Козак-характерник
Прочитав одним оком вашу простинь про Сталіна. Більш-менш правдиво. Але хто читав Суворова це не буде для нього відкриттям.

1. Это не его "простинь".
Просто он как настоящий "историк" занимается плагиатом - привёл текст Латыниной как свой. Ссылку давать это же предрассудки. Выбрал себе за пример для подражания хорошие образцы - Вятровича как образец мифотворчества и лжи и Петю Ющенко как образец плагиата.
2. Советовал бы Вам изучать историю не только по Суворову и К-х. Или хотя бы не воспринимать их обоих как истину в последней инстанции.


Ще - війна виграна завдяки заградотрядам - це явна нісенітниця.
Заградотряди зіграли велику роль, але явно не ключову.

Нісенітниць там багато. Це не єдина.

Багато і інших неточностей(натяжок).

Согласен.
Правда, неточности это очень мягко сказано.
Зачем такое понадобилось написать Юлии Латыниной 10 лет назад к 65-летию Победы, не знаю.
Какие-то внутриполитические причины? Борьба с "победобесием"? Возможно.
Но в любом случае, это её не оправдывает и не красит.
Востаннє редагувалось ЛАД в Нед 01 бер, 2020 02:20, всього редагувалось 2 разів.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Нед 01 бер, 2020 02:18

  Козак-характерник написав:
  ЛАД написав:Какая связь Вашего поста с моим?
Или Renee это Ваша вторая кличка?
Там, правда, ошибка - писал с телефона, авторедактор заменил "антисемитка" на "антисептика".

Те, що тут повно маніпуляторів, я вже бачу.

Сказал главный демагог и манипулятор. :)


Маніпулятор, це диявол, що Вас полонив. Я молюся за Вас. :P Я вас не кину напризволяще, обіцяв, хоч Ви вже перейшли всі рамки гідної поведінки. Але тут немає Вашої вини, диявол все робить. Ви є його полоненим. І я не ображаюся. А взаємозв'язок такий, що Ви мене записали в групу "патріотів", але патріотів у лапках, тобто, як патріотів несправжніх. Тому я і поточнив свій статус, так би мовити... :) Ніколи себе в патріоти не записував: не в справжніх, не в липових.

Мальчик, молись за кого угодно, только не надо приплетать меня к своим бредням.
Дьявол - отец лжи. Столько лжи, сколько здесь на форуме было от Вас ...
Доза галоперидола Вам явно не помешала бы.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Нед 01 бер, 2020 02:44

  ЛАД написав:Renee
Вы мало того, что ... не шибко грамотная, так ещё и антисептика?
"Патриоты" регулярно доказывают, что "у нас нет ксенофобии". А те, кто пишет, что она всё же есть, - путинские наймиты.


Эй шибко невнимательный , не говорю уж шибко грамотный.

А это кто написал?

На бойнях есть козел-провокатор который ведет стадо на смерть, а сам выбегает в последний момент из очереди на убой.
Вот это вы, христианин

Это корректно? Вот и получил! Не вижу ксенофобии, украинцев давно то чубами , то шароварами подкаловали. А пейсам и лапсердаком низзя? А лаптями?
За собой следите! У меня язычок острый - попадетесь, не пожалею! :mrgreen:
Renee
 
Повідомлень: 246
З нами з: 22.10.19
Подякував: 61 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 01 бер, 2020 03:19

  shapo написав:почему этническая украинка родившаяся в Украине в должности Председатель Совета Федерации Федерального Собрания Российской Федерации В.Матвиенко не только не ратует за введение украинского языка в некоторых российских школах, но и дала карт-бланш Путину на военную компанию в Украине?

Це краще спитати у самої доньки Тютіна Івана... :D
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Нед 01 бер, 2020 03:28

  Renee написав:
  ЛАД написав:Renee
Вы мало того, что ... не шибко грамотная, так ещё и антисептика?
"Патриоты" регулярно доказывают, что "у нас нет ксенофобии". А те, кто пишет, что она всё же есть, - путинские наймиты.


Эй шибко невнимательный , не говорю уж шибко грамотный.

А это кто написал?

На бойнях есть козел-провокатор который ведет стадо на смерть, а сам выбегает в последний момент из очереди на убой.
Вот это вы, христианин

Это корректно? Вот и получил! Не вижу ксенофобии, украинцев давно то чубами , то шароварами подкаловали. А пейсам и лапсердаком низзя? А лаптями?
За собой следите! У меня язычок острый - попадетесь, не пожалею! :mrgreen:

Язычок, может, и острый, да вот ум ... ограниченный (это чтоб помягче).
shapo 100 раз писал, что он атеист, а К-х через предложение бьёт себя пяткой в грудь и доказывает какой он истинно (и истово) веруюший.
И к Вашему сведению, религия это не национальность. Так что "христианин" - не равно "украинец".
Тем более, что христианство К-х больше смахивает на католицизм, а не на православие. Он, вроде, склоняется к экзорцизму (надеюсь, Вы такое слово знаете?), а это характерно для католической ветви христианства.
Просвещайтесь, растите. Может, когда-то поймёте, что гордиться можно знаниями и острым умом, а не "острым язычком".
Хотя, когда будет больше знаний, поймёте ещё одну старую истину: "Я знаю, что я ничего не знаю".
Для начала можете прочитать статью "Эффект Даннинга — Крюгера" в Вики.
Востаннє редагувалось ЛАД в Нед 01 бер, 2020 03:45, всього редагувалось 1 раз.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Нед 01 бер, 2020 03:37

Вот просто интересно, почему вопросы shapo о Крыме, о Гиркине, о "титульной нации" сразу переводят на евреев и Израиль, вместо того, чтобы обсуждать вопросы, заданные им об Украине.
Просто потому, что он написал, что он еврей?
Если бы он был русским, так же переводили на Россию? Немцем - на Германию времён нацизма?
А если бы он был англичанином или, страшно сказать, американцем? :)
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
  #<1 ... 56555656565756585659 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама