Інвестуємо в нерухомість закордоном

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 703704705706707 ... 888>
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 18:46

akurt Як вам Калгарі?
Grand Touring
 
Заблокований
Повідомлень: 1107
З нами з: 23.03.20
Подякував: 363 раз.
Подякували: 352 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 18:47

Як заробити гроші на квиток на Таїті

Куди дівають гроші заможні люди?
Якщо не дуже заможні - купують нерухомість у Відні. Вже декілька моїх приятелів мають квартир у столиці Австрії, а одні можуть слугувати взірцем: років 8 тому батько та мати дівчини, затягнувши паски, купили доні квартиру на краю Відня - біля Віленського лісу. Саму дешеву. Доня закінчила університет у Відні я як раз тоді виконав обіцяну женитися один легінь із Жовкви - як чесна людина після всього, що було у Брюховецькому лісі - оженився. Досить вдало: вже та доня народила трьох дітей. Звісно взяли нову квартиру - 4 кімнатну, а ту першу здають в оренду. Цікава арифметика: а) орендна плата = виплаті за кредитом за нову квартиру; б) нова квартира куплена 3 роки тому в кредит - виросла в ціні вже в 3 (три) рази. Самі лякаються: їх квартира вже оцінюється в 1 000 000 євро. Без жартів.
- люди багаті, як відомо купують собі нерухомість у Ніцці. Вдень відпочивають у Казіно, споглядаючи у вікно за своїми авто української реєстрації. Гадаю дивилися відео на YouTube.
- люди дуже багаті - як емір Катара - вкладають гроші в нерухомість Туреччини. Його високість Тамим ибн Хамад Аль Тани купили за 15 000 000$ - копійки для деяких українців - старовинний будинок, який свого часу належав і султану Османської імперії - на березі Босфору, та вже закінчує його реставрацію. В будинку буде жити друга жінка молодого еміра, а емір буде її відвідувати щовечора після морської прогулянки Босфором: саме цей будинок має найдовшу приватну набережну: цілих 60 м!

Інвестиція еміра є зрозумілою: іноземець, який інвестує в нерухомість Туреччини більше 400 000$, отримує громадянство на всю родину.

До мене вчора звернувся простий легінь 30 років (жонатий та має дитину) з проханням порадити юриста в Анталії для можливості безпроблемного та швидкого оформлення громадянства для тестя, тещі та сина тестя. Купили квартиру у того Забудовника, якого я часто рекомендував для інвестицій тут, і де в передостанньому ЖЕ дві квартири купили учасники цього форуму - досить вдало - інвестиція в 60000€ принесла на сьогодні 180 000€.
Сьогодні вже відбулася зустріч юриста та замовників.
Юрист оголосив таксу: 5 000$.
Ну ось бачите: нерухомість допомагає людям жити.
Головне думати головОМ, а не ногОМ.
Це важко - для декого і не є можливим - але ж треба… треба ж.,.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 19:10

  Grand Touring написав:akurt Як вам Калгарі?


Ну, можна багато писати.
Я в Канаді перший раз. Взагалі прилетів із Сан Францисько, де був тиждень у справах. В Калгарі відвідував University of Calgary. Ой, обманув: торгував серед лохІв квартирами в Анталії.

Тому мені зараз легше порівнювати із США:
- мені Канада сподобалася більше, ніж США. Тут значно чистіше і менше напружують всілякі обмеження, які є безкінечними в США: «Ты туда не ходи, ты туди ходи - секир башка будет..». Я би сказав, що Канада більш є близькою до досить вільної Європи.
- неймовірна всюди стерильна чистота. В мене зʼявилася крамольна думка: наші люди, які попадуть в Канаду - я не знаю, що може їх змусити поїхати заідси. Всі всі всі та всюди посміхаються та всі всюди одне одному кланяються та звільняють дорогу. Це дуже дивує...
- відвідували хмарочос з купою фірм - дивився на «офісний планктон», сподобалося: всі чоловіки років 30-40 дуже охайно одягнені в костюми класичні чоловічі, в США всі ходять як бомжі. Дуже привітні.
- в пʼятницю я із співробітниками університету відвідав те, що раніше називалося «прерія» - близько 59-150 км від Калгарі - було дуже цікаво: землі було роздано безкоштовно даром або за 1 цент всім бажаючим - зараз це розпахані всюди неймовірно горизонтальні поля - ділянка - я не знаю, може по 20-30 га - це живуть справжні фермери. У кожного не дуже «жирний» будинок, садочок, власний комбайн і що особливо здивувало: власні елеватори, точніше металеві ємкості для зберігання зерна. Зібрав врожай: зерно є, чекає на вигідний продаж - з того живе. Було шкода, що наших селян всіх пограбували та зробили майже жебраками. А тут прямо стандарт: величезні приватні поля, посередині будинок із садочком, комбайн, автівки, діти граються біля батьківського будинка. Хороші дороги. І величезні поля належать НЕ АГРОФІРМІ, а реальному власнику - фермеру.
У порівнянні із США здивувала відсутність стовбурів із електричними дротами: все в кабелях під землею.
В мене в прокаті авто Ford Edge - майже новий - пробіг 56000 км. Бензин ціна від 1,4 до 1,7 CAD за 1 літр.
До речі змішана система одиниць вимірювання: літри, метри, кілометри, але в магазинах - фунти (дрібними цифрами ціна за 1 кг).
Відвідати кафе - значно дешевше, ніж в США: добре поїсти можна за 12 CAD - в США це вдвічі дорожче.
Я навіть подумав, що при мінімальній оплаті праці в Канаді в 15,5 CAD за годину (а реально наші отримувати можуть десь 20), людина заробляє собі на поїсти в день за 2…2,5 години роботи. Так це ж найменш оплачувана робота.
Цікаві дрібнички, які не всім потрібні, але трохи дивує:
- в супермаркетах зовсім немає в продажу ні пива, ні вина, ні віскі. ВЗАГАЛІ!!!!
- пиво можете купити в невеликих магазинах з назвою Liquor. Вибір значно менший, ніж в США. В такому магазині ви на 99% будете єдиним покупцем.
- саме цікаве з цигарками. В США цигарки продають на АЗС і ви можете купити будь-які звичних брендів - дорого - від 7$, але це буде Мальборо або Вінстон, звичайний в звичних пачках, правда, зроблені з табака, а не із фарбованої тирси. В Канаді цікавіше: теоретично цигарки продаються тільки на АЗС, але знайти їх там важко: вони заховані в шафі так, щоби їх НІХТО НЕ БАЧИВ!!! Треба попросити працівника відкрити секретну шафу з непрозорими дверцятами Коли він її відкриє, то ви ще більше будете здивовані: немає ніяких Мальборо або Вінстон. Є тільки один один! вид «Цигарки» і розрізняються тільки довжиною: короткі чи довгі. Пачки зовні нагадують пачки з деревним вугіллям. Ну і ціна бʼє по кишені: 17 CAD!!!!!!! За 17 доларів отримуєте майже обман: там справжній табак, який "скурюється" самостійно дуже швидко. Стимул для людини кинути палити: даремна трата грошей...

Взагалі турбота про здоровʼя нації помітна.
Точніше суміші націй: тут і європейці, і чорношкірі, і азіати, і українці.
Ну ось так.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 04 чер, 2023 13:04

akurt удивлён, что Канада местами больше понравилась, чем США, тем более Калифорния.
Grand Touring
 
Заблокований
Повідомлень: 1107
З нами з: 23.03.20
Подякував: 363 раз.
Подякували: 352 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 04 чер, 2023 18:23

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

  akurt написав:Я в Канаді перший раз. Взагалі прилетів із Сан Францисько, де був тиждень у справах. В Калгарі відвідував University of Calgary. Ой, обманув: торгував серед лохІв квартирами в Анталії.

Весело буде до мешканців Калгарі долетіти до хатинки в Туреччині, коли будуть картки на авіапальне))))
Бо кількість бурових у Світі падає і падає https://neftegaz.ru/news/dobycha/781970 ... a-podryad/
А при цьому ОПЕК хоче прибрати з ринку ще 1 млн. баррелей на добу.

  akurt написав:це живуть справжні фермери. У кожного не дуже «жирний» будинок, садочок, власний комбайн і що особливо здивувало: власні елеватори, точніше металеві ємкості для зберігання зерна. Зібрав врожай: зерно є, чекає на вигідний продаж - з того живе.

Зерно з Канади так само як і з України можна продати лише на Світовий ринок. Вікно в Світ, то порт Ванкувера за 1000 км. На 1000 км зерно рентабельно везти лише по залізниці. Так от я не розумію в чому кайф мати елеватор в себе, а не користуватися елеватором на залізничній станцій, хай і в оренду, але не сплачувати за ще одне плече автотранспорту розвантаження та навантаження...
Denik
 
Повідомлень: 3120
З нами з: 23.02.09
Подякував: 638 раз.
Подякували: 1119 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 05 чер, 2023 02:39

  Grand Touring написав:akurt удивлён, что Канада местами больше понравилась, чем США, тем более Калифорния.


Ну вообще то да.
Я сегодня проехал 600 км из Калгари в курортную местность городок Kelowna. Тут живет приятель - переехал из Анталии с семьей (3 детей) 20 апреля.
Курорт тут однако, озера.
Калифорния по природе выглядит прямо бедненько.
Заезжали в очень богемное место смотрели недвигу для миллионеров - сплошные гольф-поля.
В двух местах был «Open day» - это значит продаётся дом и свободно именно сегодня можно посмотреть.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 05 чер, 2023 03:21

  Denik написав:Весело буде до мешканців Калгарі долетіти до хатинки в Туреччині, коли будуть картки на авіапальне))))
Бо кількість бурових у Світі падає і падає https://neftegaz.ru/news/dobycha/781970 ... a-podryad/
А при цьому ОПЕК хоче прибрати з ринку ще 1 млн. баррелей на добу.

Пан Denik у нас відмінний теоретик. Це не страшно. Судячи з першого його речення Україна перекриє нафтовий «краник» Туреччині. А все для того, щоби akurt’y було погано. Це не дивно. Це нормально: «У сусіда хата горить!»
Про нафту: було цікаво дивитися в провінції Альберта (Канада) на величезні поля фермерів, а серед них - невеличка «качалка» нафти. Інколи поруч стоїть нафтовоз (тонн на 10).
Я так подумав, що то прямо «комплексне обслуговування» або варіант «пасивного доходу».
Фактично у кожного фермера своя «качалка» нафти.
Бажання пана Денікʼа підказати канадському фермеру, як тому краще зберігати пшеницю, є зрозумілим.
Тиждень тому він вдало підказував виборцям Туреччини, за кого треба голосувати. Не послухали…
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 05 чер, 2023 11:39

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

  akurt написав:Пан Denik у нас відмінний теоретик. Це не страшно. Судячи з першого його речення Україна перекриє нафтовий «краник» Туреччині. А все для того, щоби akurt’y було погано. Це не дивно. Це нормально: «У сусіда хата горить!»

Мені все одно, що буде пану Курту. Мені не все одно не фінансування російського режиму з силовиками та фсбшниками, яке відсотків на 90 здійснюється з російського нафтогазу. І гібридна війна для мене почалася не у 2014, а у 2006 році. Тут багато хто жаліється на низькі зарплати в Україні та інше, не розуміючи, що економічна війна з рашкою йде з 2006 року.
  akurt написав:Про нафту: було цікаво дивитися в провінції Альберта (Канада) на величезні поля фермерів, а серед них - невеличка «качалка» нафти. Інколи поруч стоїть нафтовоз (тонн на 10).
Я так подумав, що то прямо «комплексне обслуговування» або варіант «пасивного доходу».
Фактично у кожного фермера своя «качалка» нафти.

Ці качалки нафти - скоріше історія. Традиційна нафта в Канаді дуже близька до вичерпання. Зараз основний видобуток нафти в тій самій Альберті - це видобуток бітумних пісків в кар'єрах, обробка їх парою для виділення бітуму, причому пара отримується з поки дешевого американського сланцевого газу, потім розчинення бітуму конденсатом, знову ж таки з американського сланцевого видобутку і на останок - крекінг воднем, знову таки отриманим з американського сланцевого газу. І це все лише для того, щоб цю нафту можна було качати на НПЗ для крекінгу та перегонки...
Так що це все аж ніяк не пасивний дохід.
  akurt написав:Тиждень тому він вдало підказував виборцям Туреччини, за кого треба голосувати. Не послухали…

Я натякав на те, що курс ліри кудись полетить - і впевнено пробили 21.
Ну і нафта додала майже 3% на результатах переговорів ОПЕК+, маємо майже 3% зростання і рівень ціни 79+ за барель...
Тобто для Туреччини маємо 7% подорожання нафтопродуктів за тиждень.
І ніхто з ОПЕК не представяє, що буде, якщо ракетна установка Нептунів або Гарпунів з'явиться на березі Азовського моря....
Denik
 
Повідомлень: 3120
З нами з: 23.02.09
Подякував: 638 раз.
Подякували: 1119 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 05 чер, 2023 18:01

Цікавий теоретик.
Ех, якби такі теорії та до власного міста, та власного району, та власної області, та власної країни… Тут проблема…
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 05 чер, 2023 18:22

Поки пан Denik нас проінформував про курс «ліра/долар» (я раніше писав, що влітку курс становитиме 24 ліри за долар, сьогодні курс - ЩО ДУЖЕ ДУЖЕ ПРИЄМНО ДЛЯ ІНОЗЕМЦЯ - ІНВЕСТОРА встановився на відмітці 21,25 ліри за долар), варто подумати про дві прості речі.

1. Курс турецької ліри ще місяць тому був на відмітці 18,5 ліри за 1 $, а сьогодні - на відмітці 21,25 ліри за 1$. Це означає, що якщо ціни на квартири не змінилися (я не дивився, вхід із закордонних ІР-адрес на сайт sahibinden (основний по оголошенням про продаж) обмежено), то калькулятор підкаже, що сьогодні квартиру на березі Середземного моря можна купити для себе, коханого, для родини, коханої, дітей, коханих, дешевше в 21,25/18,5=1,14 рази.
Дрібничка, а приємно.
Можна і так порахувати: пристойну квартиру 1+1 в дуже пристойному ЖК на моїй вулиці продають за 3 200 000 лір.
Місяць тому це було 3200000/18,5=172 972$.
А сьогодні 3200000/21,25=150 588$.
Ось така арифметика.

2. Я хоч и проводжу час в Канаді, але «тримаю руку на пульсі».
У понеділок наші люди, хоч і не з першої спроби, а з другої, але здали документи на отримання громадянства Туреччини за інвестиції.
Моя допомога була мінімальною: я взяв їм час рандеву на прийом чиновниками на понеділок на 10-40, на 13-30 і на вівторок на 10-00.
Як завжди в справах нерухомості, вгадав: на 10-40 чиновник вигадав нестачу якогось папірця та «відфутболив». Цей папірець ми швидко організували та родина скористалася другим рандеву: на 13-30. Тут реально повезло: на прийомі після обіду була чиновниця із знанням англійської мови і все пройшло напрочуд класно та швидко: прийняли у родини з трьох осіб документи на отримання громадянства як інвесторів (купівля нерухомості на суму, вищу за 400 000$, за Актами незалежної експертизи.
Мені це особливо приємно знати, лежачі на канапі в готелі в курортному містечку Kelowna (Британська Колумбія), тому що я точно знаю, що турецькі адвокати за підготовку документів і супровід беруть 5000$.
А тут получилося те, що я так люблю: без посередників, без адвокатів, без рієлторів і без всіляких «присосок».
Квартиру купили напряму (!!!) у того Забудовника, якого я рекомендував учасникам форуму ще пару років тому…

P.S. Приклад звичайної корисної для іноземця, арифметики.
Сьогодні ціна на бензин марки А95 в Анталії складає 22,13 TL або 22,13/21.25=1,04$ за 1 літр.
Через пару годин я вирушаю мандрувати далі та буду заправлятися бензином А91 за 1,75CAD/1,30=1,346$.
Дрібничка, а приємно, що в Анталії український інвестор купує бензин значно дешевше.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 703704705706707 ... 888>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Кочевник і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24797 16555484
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 13:10
cherchiltank
10012 6256641
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
6 379254
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 сер, 2022 14:45
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама