Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве? - 2018

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 20912092209320942095 ... 3168>
Повідомлення Додано: П'ят 21 вер, 2018 12:29

  X-Fresh написав:
  trololo написав:
  nikita370 написав:приветствую,
посоветуйте куда инвестировать сумму в районе USD 35-40k. Хочу купить однушку под аренду. Готов инвестировать в воздух с ожиданием 1-2 года (если застройщик репутабельный и объект без мега проблем)

какие приходят на вскидку топ 3 ЖК ?


а почему не в готовое с ремонтом? кеш флоу тут же а не через 3 года. имхо, следует разделять заработок на стройке и на аренке


А что можно взять готовое с ремонтом за 35к возле метро?


шлачек. но речи о метро не было
trololo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6008
З нами з: 16.10.14
Подякував: 2656 раз.
Подякували: 1405 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 21 вер, 2018 12:34

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

.. от чого це терти, як пів поста про НЕРУХОМІСТЬ!!!!

Доброго дня, шановне товариство!

... читаючи сторінки за вчорашній день, виникло дві думки, що-до прочитаного:
1)...що це у вас там з тими розтермінуваннями?! - можете більш детально "розжувати"? - бо з прив'язкою до долярчика - це зрозуміло і майже всі забудовники так підв'язують! - а от як це: "без фіксованої ціни"???!
- це типу як? - вам кажуть просто платити певну суму в місяць на протязі декількох років, але в будь-який час, сума місячного внеску може змінитись на "погляд" забудовника? - серйозно? - скільки схочуть, стільки й підвищуть?
- і що знайдуться лохи на таке???!(ну так, напевео ті, що можуть собі дозволили оту "коханку", яка витрачає 1,5кує на "косметику" в місяць! :mrgreen: )

2)...тут один пише, як ЛЕГКО заробити 1тисячку долярчиків/міс. - "не особо напружуючись"!
- хмммм, може щось Я не те роблю, що СПЛАЧУЮ податки, оренду, і працюю 8-9год/день ~ 340днів на рік(з 365днів року - то 10-14днів - це літня відпустка! - а 3-4дні на квартал вихідних - це удар по всіх стогнучим мордам, які мають, як не кожну суботу і неділю, то КОЖНУ ТВЕРДУ неділю - ВИХІДНУ!!! )
- так от, щось таки не так, якщо, наразі/покищо не можу перестрибнути 700дол/міс.(по сьогоднішньому курсу), хоч клієнти, які заходять в мій магазин, "охають", який класний і великий вибір товару відносно інших/аналогічних магазинів..... і ціни нормальні кажуть(а деколи і задоволені, що знайшли у мене дешевше! )
- так от, щось таки "не так"?
Хоч, Я за собою помічаю, що як-не-як, але знаходжусь у "своїй зоні комфорту"...... - то може в цьому вся справа? :shock:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 21 вер, 2018 12:45

trololo

стоимость объекта после трансформации воздух -> законная недвига превышает кешло фло за тот же период (да, понимаю, что риски при 2х опциях разные).

на примере одного ЖК в 5 мин пешком от ст м Нивки - квартира-студия 36м2 с ремонтом от застройщика (ИГБ) - стоит +- 44 тыс в готовом. эта же квартира но через 1,5 года - 34 тыс. Дельта 10 тыс дол. Доходность квартиры за 1,5 года = 350 дол/мес * 18 = 6300. Профит 3700
nikita370
 
Повідомлень: 14
З нами з: 25.05.17
Подякував: 5 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 21 вер, 2018 12:49

  moldashavanin написав:Хороший частный дом ,люди живут не бедно
около дома куча дров .
Кто по умнее утепляет свои дома
дурачки покупают квартиры ( в малых городах )

за домом тре дивитися,
а за квартиру заплатив кварплату - та спи спокійно.
так що ще питання, хто є дурачком.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35097
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1582 раз.
Подякували: 2774 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 21 вер, 2018 12:58

  Долярчик написав:.. от чого це терти, як пів поста про НЕРУХОМІСТЬ!!!!

Доброго дня, шановне товариство!

... читаючи сторінки за вчорашній день, виникло дві думки, що-до прочитаного:
1)...що це у вас там з тими розтермінуваннями?! - можете більш детально "розжувати"? - бо з прив'язкою до долярчика - це зрозуміло і майже всі забудовники так підв'язують! - а от як це: "без фіксованої ціни"???!
- це типу як? - вам кажуть просто платити певну суму в місяць на протязі декількох років, але в будь-який час, сума місячного внеску може змінитись на "погляд" забудовника? - серйозно? - скільки схочуть, стільки й підвищуть?
- і що знайдуться лохи на таке???!(ну так, напевео ті, що можуть собі дозволили оту "коханку", яка витрачає 1,5кує на "косметику" в місяць! :mrgreen: )

2)...тут один пише, як ЛЕГКО заробити 1тисячку долярчиків/міс. - "не особо напружуючись"!
- хмммм, може щось Я не те роблю, що СПЛАЧУЮ податки, оренду, і працюю 8-9год/день ~ 340днів на рік(з 365днів року - то 10-14днів - це літня відпустка! - а 3-4дні на квартал вихідних - це удар по всіх стогнучим мордам, які мають, як не кожну суботу і неділю, то КОЖНУ ТВЕРДУ неділю - ВИХІДНУ!!! )
- так от, щось таки не так, якщо, наразі/покищо не можу перестрибнути 700дол/міс.(по сьогоднішньому курсу), хоч клієнти, які заходять в мій магазин, "охають", який класний і великий вибір товару відносно інших/аналогічних магазинів..... і ціни нормальні кажуть(а деколи і задоволені, що знайшли у мене дешевше! )
- так от, щось таки "не так"?
Хоч, Я за собою помічаю, що як-не-як, але знаходжусь у "своїй зоні комфорту"...... - то може в цьому вся справа? :shock:

піднімай ціну та покращуй якість обслуговування,
викинь\розпродай не ходовий мотлох,
зсилку я тобі давав на книжчку...дочитай... а не ролики дивися
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35097
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1582 раз.
Подякували: 2774 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 21 вер, 2018 13:07

Флай. тобто за квартирою в маленькому місті не потрібен догляд???
без центрального опалення та гарячої води :)
Васенька
 
Заблокований
Повідомлень: 669
З нами з: 20.10.16
Подякував: 14 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 21 вер, 2018 13:22

  nikita370 написав:trololo

стоимость объекта после трансформации воздух -> законная недвига превышает кешло фло за тот же период (да, понимаю, что риски при 2х опциях разные).

на примере одного ЖК в 5 мин пешком от ст м Нивки - квартира-студия 36м2 с ремонтом от застройщика (ИГБ) - стоит +- 44 тыс в готовом. эта же квартира но через 1,5 года - 34 тыс. Дельта 10 тыс дол. Доходность квартиры за 1,5 года = 350 дол/мес * 18 = 6300. Профит 3700

Это плата за риск, а не заработок (кстати, вы забыли посчитать, сколько бы принесла аналогичная в аренде). Сейчас вкладываться в новострой не то, что пару лет назад. Только если очень хороший объект и деньги, которые не жалко потерять.
Топ застройщиков известен, только у них нет почти ничего интересного, и то, что сейчас застройщик выглядит надежным, ничего не гарантирует через 2-3 года.
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 21 вер, 2018 13:23

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  flyman написав:піднімай ціну та покращуй якість обслуговування,
викинь\розпродай не ходовий мотлох,
зсилку я тобі давав на книжчку...дочитай... а не ролики дивися

1)...ціну дуже "нез@лупиш", бо конкуренти обсіли довкола!
2)..."якість обслуговування"- стараюсь покращувати!
3)...викинув/розпродав "непотрібний мотлох" вже пару років тому! - хоч процес "звуження" ще триває! (тобто, слабо-ходовий товар перетворюється на дууууже слабо-ходовий.... - то Я його вже й не добираю! - відповідно, трохи зменшується асортимент)
4)...Я там писав, що цікавих(відносно) було лише перших три сторінки, а далі йде "вода" - стало НЕ ЦІКАВО читати і тому Я "застряг" на 12-тій сторінці! - хоч НОВОГО там нічого не почерпнув, бо все це вже ДАВНО знав!!!
- а в роликах - все цікавішше - стисло і по-суті! (хоч теж, нового чогось почерпнути з цього вдається лише "дуже дрібні крихти"! )
- так і з тої книжки, можна витягнути тих 12(чи скільки там) правил і розглянути їх всі у 10-15хвилинному ролику!
... отаке :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 21 вер, 2018 13:26

  nikita370 написав:приветствую,
посоветуйте куда инвестировать сумму в районе USD 35-40k. Хочу купить однушку под аренду. Готов инвестировать в воздух с ожиданием 1-2 года (если застройщик репутабельный и объект без мега проблем)

какие приходят на вскидку топ 3 ЖК ?

Сейчас в ближайшие месяц-два будут сдаваться 12-13 дома в Эврике. Однушки с частичным ремонтом по переуступке стоят до 40-ка, сдача гарантирована. Сдаются за 10-12 в зависимости от наполнения.
Только не бери в поздних домах, что бы не говорили риелторы. Там если что-то и будет, то в следующем году.
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 21 вер, 2018 13:38

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

nikita370 написав:приветствую,
посоветуйте куда инвестировать сумму в районе USD 35-40k. Хочу купить однушку под аренду. Готов инвестировать в воздух с ожиданием 1-2 года (если застройщик репутабельный и объект без мега проблем)

какие приходят на вскидку топ 3 ЖК ?
Бери рыбальский. Сам скоро уже психану, как только увижу работы по каналу
CRUSADER
Аватар користувача
 
Повідомлень: 237
З нами з: 24.10.06
Подякував: 150 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 20912092209320942095 ... 3168>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
117956 29694327
Переглянути останнє повідомлення
Вів 21 тра, 2024 21:29
Бетон
0 4659
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 11 сер, 2023 10:46
dert35
16 43781
Переглянути останнє повідомлення
Нед 21 лют, 2021 23:28
vitaliiangel
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама