Житлово-комунальне господарство в контексті

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення галузей: промисловість, сільське і лісове господарство, будівництво, транспорт і зв'язок, торгівля і громадське харчування, матеріально-технічне забезпечення (логістика), культура, освіта, охорона здоров'я, соціальне забезпечення, наука, управління, житлово-комунальне господарство, побутове обслуговування населення.
  #<1 ... 38394041>
Повідомлення Додано: Вів 09 січ, 2024 21:43

  sens написав:
  Shaman написав:
  demichh написав:Shaman
Можете не гадать, есть такие.

звісно є - от у них й проблема, як пояснити, звідки вони на каруселі заносять сотні тис гривень :D

Є відповідь - взяли в борг у судів які зараз під слідством - Князєв,Тандир...

нехай тільки спробують так сказати - ці ж хлопи потім ці борги назад заберуть з відсотками :lol:
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5969
З нами з: 29.09.19
Подякував: 575 раз.
Подякували: 1398 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Вів 09 січ, 2024 21:47

  барабашов написав:
  bamper написав:
  sens написав:спочатку відмовились від стабільного курсу,далі вирішили що за два роки повинні повернутися... Відтепер чекаємо ще на непопулярні шляхи вирішення наповнення бюджету.

платити податки, оплачувати надані послуги - це адекватні шляхи вирішення наповнення бюджету.
не платять за комуналку зазвичай маргінали або власники 700 м2 квартир....

Кроме маргиналов можно просто дать неправильные данные ахметке по свету(перепутать день и ночь, день и обшие, я вместо дня дал обшие перед подорожанием и вместо ночи - день, хотел успеть скроить) и попробовать от них отбиться от начислений по новому среднему потреблению и вообще чтоб они скорректировали данные как то в правильную сторону.
А так они аж пищат угрозами чтоб им 20кгрн долга срочно отдали. И заплатили вперёд.

оце дуже показово. нам потрібен поганий олігарх щоб виправдати власну хитродупість. це ще при тому, що електроенергію продають вдвічі-втричі дешевше. а знаєте скільки ще є способів вкрасти електроенергію?

я пропоную перед тим, як щось вимагати, перестати красти самому. а то виходіть що частіше за справедливість волають саме крадії...

вибачте за оффтоп, але це дуже наявно показує поточний рівень суспільства взагалі й зокрема деяких форумчан...
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5969
З нами з: 29.09.19
Подякував: 575 раз.
Подякували: 1398 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2024 10:18

Феодал ,

у мене в Укриїні залишилось кілька об*єктів, і по кожному якийсь цікавий борг від 1-2 к грн, одна з моїх історій:


По історії з лічильником нічого не скажу, треба розбиратись, а борг 1-2 тисячі зараз звична справа в квартирах, де не живуть. Ніхто не подає дані, рахують по середньому.
Hotab
 
Повідомлень: 12101
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2217 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2024 10:31

  Hotab написав:Феодал ,

у мене в Укриїні залишилось кілька об*єктів, і по кожному якийсь цікавий борг від 1-2 к грн, одна з моїх історій:


По історії з лічильником нічого не скажу, треба розбиратись, а борг 1-2 тисячі зараз звична справа в квартирах, де не живуть. Ніхто не подає дані, рахують по середньому.

данні подавались регулярно, все як в аптеці з 2017, і це дуже обурює
Феодал
 
Повідомлень: 474
З нами з: 18.08.21
Подякував: 26 раз.
Подякували: 87 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2024 10:36

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

  cherchiltank написав:Доречі жодного разу не мав боргу за комунальні послуги і жодного разу нічого зайвого мені не нараховували - дивно, правда?)

Все буває вперше. От в мене якраз 1 січня намалювався борг з водоканалу ~3 к. грн. по загально будинковому лічильнику. До цього в жодній квитанції не було боргу, а тепер за кожен місяць заднім числом 300 грн перетворилось в 600...
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2963
З нами з: 29.07.22
Подякував: 530 раз.
Подякували: 384 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2024 10:55

  cherchiltank написав:Доречі жодного разу не мав боргу за комунальні послуги і жодного разу нічого зайвого мені не нараховували - дивно, правда?)


Після того як почали нараховувати якись борги за опалення влітку, я перестав платити зовсім. Чому цифри на місяць гуляють від 60 грн до 300 грн незрозуміло.
Це в них останніх пару років зветься за "існуання системи опалення"... :evil:
До речі опалення увімкнув 25 листопада, в квартирі температура була 21-22, але жінці холодно. За грудень використав 0,6 гкал на палювальну площу: 82.2м2, +-1000 грн, ще +-500 мабуть накинули за мопи, або знову десь дуркують.
Поки що починати сплачувани нараховане бажання немає.


Зображення
Востаннє редагувалось Slon_Nosov в Суб 13 січ, 2024 11:09, всього редагувалось 3 разів.
Slon_Nosov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2483
З нами з: 13.07.09
Подякував: 1050 раз.
Подякували: 702 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2024 10:58

  Slon_Nosov написав:Після того як почали нараховувати якись борги за опалення влітку, я перестав платити зовсім.
мне за доставку газа круглый год 70 грн считают помимо объема на отопление.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23153
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2024 11:18

  Slon_Nosov написав:
  cherchiltank написав:Доречі жодного разу не мав боргу за комунальні послуги і жодного разу нічого зайвого мені не нараховували - дивно, правда?)


Після того як почали нараховувати якись борги за опалення влітку, я перестав платити зовсім. Чому цифри на місяць гуляють від 60 грн до 300 грн незрозуміло.
Це в них останніх пару років зветься за "існуання системи опалення"... :evil:
До речі опалення увімкнув 25 листопада, в квартирі температура була 21-22, але жінці холодно. За грудень використав 0,6 гкал на палювальну площу: 82.2м2, +-1000 грн, ще +-500 мабуть накинули за мопи, або знову десь дуркують.
Поки що починати сплачувани нараховане бажання немає.


Зображення

Саме тому борги і нараховують по влітку підбивають загальне споживання будинку - так як половина покази не подає або подає невчасно - не баланс розкидається на всіх)
cherchiltank
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1414
З нами з: 31.05.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 208 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2024 11:19

  vitaliiangel написав:
  Slon_Nosov написав:Після того як почали нараховувати якись борги за опалення влітку, я перестав платити зовсім.
мне за доставку газа круглый год 70 грн считают помимо объема на отопление.

Ну так доставка сплачується щомісяця та залежить від минулорічного споживання - типу замовлена потужність
cherchiltank
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1414
З нами з: 31.05.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 208 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2024 11:31

  cherchiltank написав:
  vitaliiangel написав:
  Slon_Nosov написав:Після того як почали нараховувати якись борги за опалення влітку, я перестав платити зовсім.
мне за доставку газа круглый год 70 грн считают помимо объема на отопление.

Ну так доставка сплачується щомісяця та залежить від минулорічного споживання - типу замовлена потужність

абонку разрешили вводить всем. По водоканалу тоже есть. Вероятно у Slon_Nosov тоже абонка за тепло летом. Ну типа летом же работникам теплосетей платятся зарплаты.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23153
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 38394041>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2261 596051
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 18:52
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама