Ех людоньки, людоньки... Позажирались ви всі. Не цінуєте 140$
ждав Вас бо ми правда позажирась. Підрахуєте бюджет песіонера на 3 тисячі грн в місяць? Грубими мазками. ) Допустим йому 72р. І норму кабаносів можно врізати.
Ех людоньки, людоньки... Позажирались ви всі. Не цінуєте 140$
ждав Вас бо ми правда позажирась. Підрахуєте бюджет песіонера на 3 тисячі грн в місяць? Грубими мазками. ) Допустим йому 72р. І норму кабаносів можно врізати.
Далєкі ви від похилих))))
Це яке здоров'я треба мати, щоб у 72 ковбаски да ще й свинячі їсти...
є країни, де ти лежиш, а банани тобі просто падають
Нажаль ні(( Навіть в селі все комусь належить. Банани - це все «чиїсь».
Взагалі от десь як у нас з яблуками: начебто в селі вони під ногами на городі біля хати лежать, гниють. . Але якщо це город не ваш, то у вас нема безкоштовних яблук навіть в селі)) А в місті вони взагалі по 40 грн))
Ех людоньки, людоньки... Позажирались ви всі. Не цінуєте 140$
А 140$ -- це дуже й дуже...
Кабаноси польськ “maestro” 0,120кг = 68,31грв = 569,25грв/кг = 529,0ккал/100грам = 6 564 грв на 61тис.ккал (місячна норма) А ще це 27,00грам білку на 100грам = 5 659 грв на місяць (30 і 1/2 доби), аби щодня мати 88грам білку...
Навіть якщо здасте доляри по 41.5 -- цілий місяць можете жерти самі кабаноси. І трошечки дорогого хлібу, аби по калоріях догнати...
Чи вже й кабаноси в горло не лізуть? Ікру заморську баклажанну вам всім подавай? 😂
Нічо, нічо Трамп вам цього всього не терпітиме. Обібрали його коханих реднеків і хільобілєй на пів трюлика доларів, а тепер кабаносами перебираєте? Не бувати такому... 😂
чужой башка потемки . Мова про вміст білку в 100 грамах продукти по ціні 570 грн за кг ? За 570 грн за 1 кг продукту в якому 270 грам білку https://waysport.ua/12597-myprotein-imp ... html#12605 Давайте тут порахуємо В 1 кг 730 грам білку , 1825 грам білку за 2450 грн За 1 грам = 2450/ 1825 = 1,34 грн У ковабсках 570/270 = 2,1 грн за 1 грам білку. Користуйтесь Забули про клітковину, вітаміни, жири, макро та мікро елементи. Тут я вже вам задурно( безкоштовно) підказувати і рахувати не буду.
Ех людоньки, людоньки... Позажирались ви всі. Не цінуєте 140$
ждав Вас бо ми правда позажирась. Підрахуєте бюджет песіонера на 3 тисячі грн в місяць? Грубими мазками. ) Допустим йому 72р. І норму кабаносів можно врізати.
Ех, по тонкому льодові ходите. Богів гнівите...
Та за три тисячі ціла невеличка родина прожила би взимку 1932-33рр, до свіжої трави. Якби мали змогу потратити ті 3тис. Жалюгідний грам золота? Якби купували не в падлючних “торгсінах”, а у наші зажерті часи...
Влітку будемо спостерігати, хто кого переможе в ціні: банани, чи помідори?))
Цікаво, чи хтось пам'ятає/зафіксував ціну помідорів минулого липня-серпня, коли їх "сезон" ?
дешевих томатів у липні не було-40-45грн мін перший сорт другий 20-30грн, коли почалися осінні томати на прикінці серпня -"сливка"-бачив по 12 один день, наступний 15грн і далі вгору 20-25,
чому так? тому що зі свого городу навіть бабуся продасть 2-3кг по 50грн (тому що меньше собівартості), решта на ринку "перекупщикі з оптового, Привоз", а порахуйте базарний збір 100грн на день і ціну бегзину з Привозу(300грн), тому якщо там купив по 25 то продаєш по 50, іншакше бізнес в мінус
Востаннє редагувалось prodigy в Нед 16 лют, 2025 16:47, всього редагувалось 1 раз.