КРИЗИС 2020

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Розділ для авторських текстів еспертів різних галузей економіки, фінансів, нерухомості та інше
  #<123456 ... 9>
Повідомлення Додано: Пон 16 бер, 2020 22:36

  Долярчик написав:А що вже настала криза, що так гілку назвали? :mrgreen:
Епідемія пройде і життя знову заграє яскравими барвами!!! :!: :D


Ну так коронавирус, как та спичка... спровоцировал панику, которая вызвала обвал на всех мировых рынках. С энергоносителями возможно будет крупнейший за последних 50 лет.


Глядя в глубины истории, месяц-два и решение с вирусом конечно будет... но, для некоторых отраслей, жизнь уже "играет" красками, особенно для тур.компаний и авиакомпаний, которые к тому времени могут начать массово банкротится :|

Так что, лето будет еще то :?
EKO
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6880
З нами з: 10.04.09
Подякував: 3273 раз.
Подякували: 2089 раз.
 
Профіль
1
3
3
Повідомлення Додано: Вів 17 бер, 2020 00:37

скоріш за все вірус корони дуже вдале прикриття більш вагоних справ..
greenozon
 
Повідомлень: 16257
З нами з: 01.06.14
Подякував: 435 раз.
Подякували: 1603 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Вів 17 бер, 2020 01:06

  greenozon написав:скоріш за все вірус корони дуже вдале прикриття більш вагоних справ..

Вы правы. В турборежиме ...
Президент Украины Владимир Зеленский собирал на Банковой парламентскую фракцию "Слуга народа" из-за голосования за земельную реформу во втором чтении, принципиальная позиция Офиса президента – чтобы законопроект рассмотрели завтра-послезавтра, сообщили источники LB.ua.
Больше читайте тут: https://gordonua.com/news/worldnews/ofi ... 91328.html
Renee
 
Повідомлень: 246
З нами з: 22.10.19
Подякував: 61 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 17 бер, 2020 16:01

Re: КРИЗИС 2020

Коронавірус тільки виступив "чорним лебедем" (скорше всього)цієї кризи.
Вона безумовно зріла, пухирі надувалися.
Я вже 2 -3 роки людям пояснював (особливо по нерухомості не в нас(в нас ще не встигла вирости)), що буде обвал.
Ще місяць тому коли продав квартирку спадкову (більшість акцій правда в родини була) дуже переживав, що продав нижчк "ринковоі" ціни на 15 %.
Але бачу чуйка вчергове не підвела.
по вірусу. Дуже тяжко передбачити терміни подалання пандеміі. Думаю, вони будуть відрізнятися (вже відрізняються) у різних державах.
В нас ситуація буде можливо трохи кращою,аніж у РФ. Бо є відчуття (виходячи з озвучених цифр), що нас сильно дурять, або ситуацію не контролюють.
Цікавим є досвід Швеціі, керівники якоі вирішили, що потрібно дати усім перехворіти. Як з вітрянкою в ЕС дітей водять спеціально в гості. Але це не дуже гуманно, особливо якщо є 1 аппарат з вентиляціі легень на 1-20 потребуючих. Як це буде у нас.
athena1
 
Повідомлень: 2207
З нами з: 18.12.08
Подякував: 91 раз.
Подякували: 279 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 17 бер, 2020 16:06

  EKO написав:
  Долярчик написав:А що вже настала криза, що так гілку назвали? :mrgreen:
Епідемія пройде і життя знову заграє яскравими барвами!!! :!: :D


Ну так коронавирус, как та спичка... спровоцировал панику, которая вызвала обвал на всех мировых рынках. С энергоносителями возможно будет крупнейший за последних 50 лет.


Глядя в глубины истории, месяц-два и решение с вирусом конечно будет... но, для некоторых отраслей, жизнь уже "играет" красками, особенно для тур.компаний и авиакомпаний, которые к тому времени могут начать массово банкротится :|

Так что, лето будет еще то :?

Ну якщо Іспанія за 2 місяці почне пускати туристів на територію, з мене хороший "могорич" на ваш вибір.
Як раз тургалузь в такому випадку відживе, бо буде відкладений попит і на маржі собі відіб'ють майже усі. Не усе відіб'ють беземовно, але велику частину.
От чи розвернуться ринки?
athena1
 
Повідомлень: 2207
З нами з: 18.12.08
Подякував: 91 раз.
Подякували: 279 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 17 бер, 2020 19:51

Взагалі-то вірус- це тільки інформаційний шум для маскування реального процесу. Йде зупинка цілих галузей економіки: пасажирські перевезення, туризм. Тільки зупинка метро в Києві на 1 день принесе набагато більших втрат, чим весь вірус в Україні. Очікуємо дефолт України до кінця року (можливо швидше) і все, що з цим повязано.
xpen_vam
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1009
З нами з: 05.05.11
Подякував: 388 раз.
Подякували: 521 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 17 бер, 2020 20:01

Re: КРИЗИС 2020

Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34877
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1445 раз.
Подякували: 7981 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Вів 17 бер, 2020 21:50

  Долярчик написав:А що вже настала криза, що так гілку назвали? :mrgreen:
Епідемія пройде і життя знову заграє яскравими барвами!!! :!: :D

Не для всех. Как там Б2Б? Кэшбэки выплачуе?
airmax78
 
Повідомлень: 42907
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5291 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 17 бер, 2020 23:52

  athena1 написав:
  EKO написав:
  Долярчик написав:А що вже настала криза, що так гілку назвали? :mrgreen:
Епідемія пройде і життя знову заграє яскравими барвами!!! :!: :D


месяц-два и решение с вирусом конечно будет... но, для некоторых отраслей, жизнь уже "играет" красками, особенно для тур.компаний и авиакомпаний, которые к тому времени могут начать массово банкротится :|

Так что, лето будет еще то :?

Ну якщо Іспанія за 2 місяці почне пускати туристів на територію, з мене хороший "могорич" на ваш вибір.


Под "решением", я имел ввиду, что по моему мнению скорее всего уже к лету будет пройден пик (в Китае он был пройден через 2 месяца от начала эпидемии) и созданы вакцины (уже в США и Китае начали тесты на добровольцах минимум 8 разных их вариантов).
Не думаю, что это лето будет туристическое.

Пока вижу только один вариант на ближайшую перспективу - это требование для всех туристов обязательной сдачи теста и вакцинацию(когда будет вакцина). Ну, или если уже переболел и получил природный иммунитет то просто тест.

Мы теперь уже живем в совсем другом мире.
EKO
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6880
З нами з: 10.04.09
Подякував: 3273 раз.
Подякували: 2089 раз.
 
Профіль
1
3
3
Повідомлення Додано: Сер 18 бер, 2020 00:13

  EKO написав:
  EKO написав:
  Долярчик написав:А що вже настала криза, що так гілку назвали? :mrgreen:
Епідемія пройде і життя знову заграє яскравими барвами!!! :!: :D

месяц-два и решение с вирусом конечно будет... но, для некоторых отраслей, жизнь уже "играет" красками, особенно для тур.компаний и авиакомпаний, которые к тому времени могут начать массово банкротится :|

Так что, лето будет еще то :?

Ну якщо Іспанія за 2 місяці почне пускати туристів на територію, з мене хороший "могорич" на ваш вибір.


Под "решением", я имел ввиду, что по моему мнению скорее всего уже к лету будет пройден пик (в Китае он был пройден через 2 месяца от начала эпидемии) и созданы вакцины (уже в США и Китае начали тесты на добровольцах минимум 8 разных их вариантов).
Не думаю, что это лето будет туристическое.

Пока вижу только один вариант на ближайшую перспективу - это требование для всех туристов обязательной сдачи теста и вакцинацию(когда будет вакцина). Ну, или если уже переболел и получил природный иммунитет то просто тест.

Мы теперь уже живем в совсем другом мире.

Згідний! Ален навіть якщо можна буде здати тест і в'їхати через 2 місяці, я готовий виконати (якщо тільки з Украіни взагалі будуть випускати і не забуду) обіцянку по могоричу.
насправді більш менш молодим немає дуже чого боятися і вони поідуть...Якщо будуть гроші.
От з останнім - питання може бути
athena1
 
Повідомлень: 2207
З нами з: 18.12.08
Подякував: 91 раз.
Подякували: 279 раз.
 
Профіль
  #<123456 ... 9>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама