Пенсії в Україні

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань про пенсії і питань пенсійної реформи 2011, пенсійний вік та інші питання на фінансовому форумі Finance.UA.
  #<1 ... 4445464748 ... 51>
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 19:47

  pesikot написав:
  Дюрі-бачі написав:З нашою демографією я можу взагалі не очікувати не пенсію.

20 років тому казали теж саме ...

Але якось всі ті отримали пенсії

Роби висновки, а не керуйся ємоціями ....

але пенсія 3-4 т грн - таке собі. й ситуація зараз й через 20 років з точки зору демографія стане ще гірше... може трохи підвищать рівень сплати податків - там ще є чималі резерви. але перспективи з пенсією сумні для солідарної системи.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6211
З нами з: 29.09.19
Подякував: 599 раз.
Подякували: 1426 раз.
 
Профіль
2
4
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 22:14

Re: Пенсії в Україні

ankarasvan написав:lel а як здоровя зберіг до такого віку- шо все сам робить і на ліки не тратиться?
Не курить вже 20 років. Курив з 7ми. Не вживає горілку років 3. Пляшка на 5-6 міс. Але, щоб була. З 60 років жили весна-осінь на батьківщині, в родовому маєтку ( мазанка). Правда, з капітальним ремонтом. Город, кури. Весь день в якійсь роботі. Вечором - рибалка, в кінці городу. В роду всі прожили 90+. Вже немає дачі.
Ліки в більшості звичайні- нітрогліцерин, корвалол, цитрамон, аллохол, но-шпа, баралгін, вітаміни, проносне.
Специфічні і коштовні- 2 коробки, заздалегідь закуповуються, іноді і в інших містах. Знає ціну, пропускає іноді, але не проконтролюєш всі прийоми ліків. Завжди є запас.
Переніс короновірус. В лікарню відмовився. Дружина померла у лікарні- ускладнення після короновірусу. Лікували самостійно самі. І кисень і уколи в живіт, інгаляції, крапельниці. Тоді гроші ніхто не рахував.
Дуже сумує один. В шлюбі був 55 років. Під виглядом лікаря привозив психолога- його краще слухає.
Сам все робить, щоб зайняти себе. Велика кількість необроблених продуктів- теж, щоб зайняти.
Здоров'я ще є, але психологічний стан поганий.
lel
 
Повідомлень: 3493
З нами з: 10.12.13
Подякував: 1099 раз.
Подякували: 402 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 22:44

  Дюрі-бачі написав:А щодо накопичувальної пенсії, то я в прихильників завжди питаю одне: як з такою девальвацією гривні її вводити? Тут або накопичення перетворяться в фантики, або державний бюджет лопне від компенсації. Держава ніколи ж не дозволить виводити та інвестувати пенсійні накопичення закордон.

А какая связь накопительной пенсии, девальвации гривны и инвестирования за рубеж? Копится же не в гривнах, а именно в инвестициях, которые приносят доход. Инвестиции можно и не только за рубеж делать. Причём страны, которые хотят выбраться из бедности, как раз стремятся к тому, чтобы инвестировали внутрь страны (в том числе и зарубежные инвесторы), а не наоборот.

С накоплением на старость инвестиций за рубежом у нас и так всё хорошо. Любому физику разрешено. Проблема разве что в том, что это не называется накопительной пенсией и на этом не кормится ещё один украинский фонд, который вначале деньги распределяет себе, а вкладчикам то, что останется.
moveton
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4576
З нами з: 23.03.18
Подякував: 30 раз.
Подякували: 511 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 00:18

moveton ви говорите про фінансову подушку, а не пенсію. Не вірю я, що в нас буде можливість мати нормальну накопичувальну пенсію і своїми податками наповнити фонд закордоном. А фонд в гривні, це як радянські книжки - гроші на вітер
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3275
З нами з: 29.07.22
Подякував: 576 раз.
Подякували: 419 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 06:52

  Дюрі-бачі написав:moveton ви говорите про фінансову подушку, а не пенсію. Не вірю я, що в нас буде можливість мати нормальну накопичувальну пенсію і своїми податками наповнити фонд закордоном. А фонд в гривні, це як радянські книжки - гроші на вітер

Шановні пенсіонери ,тримаю за Вас кулачки, одна дієва порада - працюй в Україні скільки вистачає зусиль, заощадження краще у валюті або золото, пенсія від держави буде виключно щоб сплатити за комунальні послуги нашим бідним олігархам ,про їжу і відпочинок - хіба що вода з бювету і прогулянка до старобазарного скверу ( м.Одеса ).
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16940
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 927 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 08:39

  sens написав:
  Дюрі-бачі написав:moveton ви говорите про фінансову подушку, а не пенсію. Не вірю я, що в нас буде можливість мати нормальну накопичувальну пенсію і своїми податками наповнити фонд закордоном. А фонд в гривні, це як радянські книжки - гроші на вітер

Шановні пенсіонери ,тримаю за Вас кулачки, одна дієва порада - працюй в Україні скільки вистачає зусиль, заощадження краще у валюті або золото, пенсія від держави буде виключно щоб сплатити за комунальні послуги нашим бідним олігархам ,про їжу і відпочинок - хіба що вода з бювету і прогулянка до старобазарного скверу ( м.Одеса ).

Та Ви вроді самі з пенсіонерів?
З пенсіями сумні перспективи. Зараз ще завдяки вливанням та запозиченням якось наповнюють фонд, а далі при будь-якому розкладі ця схема не потягне. Хіба ШІ пожаліє і щось виділить тим, хто зараз дбає про електроніку.
Джеффрі Хінтон розповів, що «дуже стурбований тим, що штучний інтелект займатиметься багатьма простими роботами».
«Зі мною консультувалися люди з Даунінг-стріт. Я порадив їм, що універсальний базовий дохід — це гарна ідея», — сказав він.
Під універсальним базовим доходом розуміють регулярні однакові виплати всім громадянам країни, незалежно від їхнього доходу, соціального статусу, віку чи роботи без будь-яких зустрічних зобов’язань з їхнього боку. https://news.finance.ua/ua/vidbere-robo ... a-problemy
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6770
З нами з: 19.04.12
Подякував: 103 раз.
Подякували: 1046 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 08:48

Re: Пенсії в Україні

  pesikot написав:20 років тому казали теж саме ...

Але якось всі ті отримали пенсії

Роби висновки, а не керуйся ємоціями ....

Я так і роблю висновки: наша влада робить все, зокрема піднімають податки і штрафують емігрантів, щоб через 25 років в Україні було по 5 пенсіонерів на 1 працюючого легально.
Та і дивився я пенсійний калькулятор: навіть за поточною формулою, яку безсумнівно погіршать, мені світить пенсія в районі 120-150$
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3275
З нами з: 29.07.22
Подякував: 576 раз.
Подякували: 419 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 14:02

  moveton написав:
  Дюрі-бачі написав:А щодо накопичувальної пенсії, то я в прихильників завжди питаю одне: як з такою девальвацією гривні її вводити? Тут або накопичення перетворяться в фантики, або державний бюджет лопне від компенсації. Держава ніколи ж не дозволить виводити та інвестувати пенсійні накопичення закордон.

А какая связь накопительной пенсии, девальвации гривны и инвестирования за рубеж? Копится же не в гривнах, а именно в инвестициях, которые приносят доход. Инвестиции можно и не только за рубеж делать. Причём страны, которые хотят выбраться из бедности, как раз стремятся к тому, чтобы инвестировали внутрь страны (в том числе и зарубежные инвесторы), а не наоборот.

С накоплением на старость инвестиций за рубежом у нас и так всё хорошо. Любому физику разрешено. Проблема разве что в том, что это не называется накопительной пенсией и на этом не кормится ещё один украинский фонд, который вначале деньги распределяет себе, а вкладчикам то, что останется.

проблема накопичувального пенсійного забезпечення в тому, що в Україні на поточний момент немає інструменту інвестування, а саме ринку акцій.

цікавінка в тому, що схоже на Заході накопичувальна система теж потроху перетворюється на солідарну, але це ніхто не бачить :lol:
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6211
З нами з: 29.09.19
Подякував: 599 раз.
Подякували: 1426 раз.
 
Профіль
2
4
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2024 15:00

ЗП росте тільки за рахунок військових

sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16940
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 927 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2024 20:57

ПФУ дав нарешті сер.зарпл. за Ікв. 2024.
https://www.pfu.gov.ua/2165179-pokaznyk ... -2024-rik/
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2268
З нами з: 24.08.10
Подякував: 112 раз.
Подякували: 145 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 4445464748 ... 51>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
11 37885
Переглянути останнє повідомлення
Нед 23 сер, 2020 10:36
Игорь12
43 49935
Переглянути останнє повідомлення
Чет 01 лис, 2018 14:36
nalim
10 15929
Переглянути останнє повідомлення
Суб 26 сер, 2017 00:52
maxser
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама