Кличко назвав дату початку опалювального сезону в Києві

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Чет 15 жов, 2020 13:01

Кличко назвав дату початку опалювального сезону в Києві

Пропонуємо до обговорення:
У п’ятницю, 16 жовтня, Київ розпочинає опалювальний сезон.

Дивися повний текст Кличко назвав дату початку опалювального сезону в Києві.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 15 жов, 2020 13:02

Відкриваємо сезон фантанів в Києві
pogorelets
Аватар користувача
 
Повідомлень: 495
З нами з: 16.07.14
Подякував: 5 раз.
Подякували: 58 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 15 жов, 2020 14:59

Они там, походу, молились на погоду))) А то октябрь, а люди в футболках ходят. А газ-то надо сжигать. Та и от горячей воды денег фигня заходит. То ли дело отопление, можно подать в батареи, и рубить бабло) И погода их услышала - четко на 15 октября похолодание. Правда со следующей недели уже до 13 тепла, но то такое, главное процесс отопления запустить, а дальше кияни форточками отрегулируют))
ALexxxS
 
Повідомлень: 891
З нами з: 23.04.10
Подякував: 140 раз.
Подякували: 277 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 15 жов, 2020 15:56

Re: Кличко назвав дату початку опалювального сезону в Києві

Вот что выборы животворящие делают.
А по дорогам за последние несколько месяцев переложили больше чем за все пять лет.
Надо выборы хоть раз в пару лет проводить.
unicdima
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3065
З нами з: 10.06.19
Подякував: 107 раз.
Подякували: 195 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 15 жов, 2020 23:20

С такими тарифами я так понимаю, за 8 градусов в течении 3 дней забыли?
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23468
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: П'ят 16 жов, 2020 08:47

Все як завжди. Кожного року одне й те саме. Зараз увімкнуть опалення, через тиждень потеплішає і нарід буде відкривати вікна, а потім кричати, що платіжки дуже великі.
Але цього року ще й на нормативку поклали - середньодобова температура протягом 3 діб має бути нижча за 8(?) градусів, а сьогодні 12, але ж дуже хочеться опалення до виборів увімкнути.
alt402
 
Повідомлень: 285
З нами з: 10.12.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 79 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 16 жов, 2020 09:10

  alt402 написав:Все як завжди. Кожного року одне й те саме. Зараз увімкнуть опалення, через тиждень потеплішає і нарід буде відкривати вікна, а потім кричати, що платіжки дуже великі.
Але цього року ще й на нормативку поклали - середньодобова температура протягом 3 діб має бути нижча за 8(?) градусів, а сьогодні 12, але ж дуже хочеться опалення до виборів увімкнути.


Справедливости ради стоит сказать, что с воскресенья по среду действительно средняя температура по Синоптику - 8градусов. Но дальше - ночью +10, днем +16. Я реально лучше бы 3 дня подряд включал обогреватель или кондиционер на обогрев и потратил лишних 20-30грн на электрику, чем отапливал весь октябрь улицу и заплатить 300-400 грн за отопление
ALexxxS
 
Повідомлень: 891
З нами з: 23.04.10
Подякував: 140 раз.
Подякували: 277 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 16 жов, 2020 09:32

  hxbbgaf написав:С такими тарифами я так понимаю, за 8 градусов в течении 3 дней забыли?

Для домового погодного регулятора эти совковские нормативы уже давно не актуальны.
Я себе, если что, отопление уже недели с две как запустил...
_hunter
 
Повідомлень: 12193
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 496 раз.
 
Профіль
 
2
Повідомлення Додано: П'ят 16 жов, 2020 09:33

ALexxxS три недели ещё тепло https://www.gismeteo.ua/weather-kyiv-4944/month/
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7490
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1618 раз.
Подякували: 1433 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: П'ят 16 жов, 2020 09:41

  Мизантрóп написав:ALexxxS три недели ещё тепло https://www.gismeteo.ua/weather-kyiv-4944/month/

Гисметео больше чем на неделю толком считать не умеет -- тот прогноз -- лаптем по воде писано...
_hunter
 
Повідомлень: 12193
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 496 раз.
 
Профіль
 
2
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 694
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 13:50
using1968
2 1298
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 тра, 2026 17:37
eko_safety_center
2 1540
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 тра, 2026 11:03
Дюрі-бачі
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама