Глобализация дарит нам много возможностей. Где в мире комфор

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 36373839>
Повідомлення Додано: Нед 23 кві, 2023 13:58

  Striker написав:
  Shaman написав:для еміграції вдала спеціальність.
але досвід бажано мати - для цього й треба працювати :)

Більше 5 років досвіду, профільна вища освіта в одному з кращих технічних ВУЗів. Працював на стратегічних державних підприємствах, але усюди все не так солодко, якщо ти не начальник) Була цікава пропозиція ще в одному держ. підприємстві, брали мене на майбутнього майстра, але я витримав тільки 4 місяці того трешака і побажав їм удачі) ЗП у майстра тоді була в районі 15-16к, зараз десь біля 20к. Потім знайомий запропонував вакансію енергетика в ТЦ, яку ж він сам і обіймав, але як раз сам звільнявся через одну ситуацію. Я навіть пройшов співбесіду і мене взяли, але сам потім відмовився, коли таки знайомого випитав чого звільняється, плюс в цей же момент підвело здоров'я. ЗП мінімум 15к тоді пропонували.

  Bolt написав:В структурах ДТЕКу не можливо прилаштуватись? Чи в них теж малі ЗП?

Ви були хоч раз в тому ДТЕК? В мене 2 одногрупниці працюють у відділах балансу, одна взагалі старший спеціаліст відділу, тому я знаю багато чого цікавого, наприклад, як вони працюють на вихідних без оплати, бо треба зробити все. І на купі підстанцій я був саме ДТЕК, і з їхніми черговими електриками я також спілкувався і все бачив. Нічого там ловити, якщо ти не начальник) Взагалі не бачу зараз сенсу працювати в цій сфері, перспектив в плані ЗП небагато, а знати і робити ти повинен дуже багато, плюс на держ. підприємствах тебе постійно змушують порушувати норми безпеки, також часто понаднормова робота. Єдиний нормальний варіант - працювати на себе, але також є нюанси.

З Вашими вводними я б вже півроку працював би в країні, котру оспівує пан Микола)
gonchik74
Аватар користувача
 
Повідомлень: 723
З нами з: 28.01.15
Подякував: 14 раз.
Подякували: 119 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 23 кві, 2023 14:04

  rjkz написав:
  Striker написав:
  BIGor написав:Це взагалі не пізно для ІТ, але майте на увазі, що з кожним роком вимоги до ІТ ростуть. Коли я світчився - було біля 70-80 людей на вакансію для початківців. Зараз по слухам до 300... Те саме з англійською - коли я йшов - навіть з пре-інтермедіат брали. Зараз вимоги такі що треба аппер + хороші розмовні скіли. На рахунок англійської - якщо чесно - я її ненавидів і мені вона давалася дуже складно (легше java вивчити)...але зараз коли вже норм знаю і вона мене реально кормить - дуже її люблю і вчу постійно.

От і я надивився, що значно зменшилася кількість вакансій з початком війни. Якщо притримуватися теми гілки, то професія не має глобального значення, можна емігрувати і працювати хоч продавцем в місцевому маркеті, головне знати мову. Я взагалі електрик/енергетик, але не бачу сенсу працювати в цій сфері навіть за 15к, в мене дружина без будь-якої вищої освіти отримує близько 14-15к продавцем-консультантом, при цьому працює всього половину місяця і по 10 годин в день особливо не напружуючись.

Не знаю, що там можна не любити в англійській. Хіба що різні акценти/вимову та коли вони дуууже швидко розмовляють і не встигаєш нічого зрозуміти)


У Вас прекрасный возраст как для перемены профессии так и для эмиграции, если такое желание появится.
Я себя считал не способным выучить иностранный язык, но когда появилась мощная мотивация - справился.
Ай-ти сейчас ждут трудные времена. ПЕреизбыток айтишников на фоне ожиданий от ИИ.

Кого замінить ШІ то ІТників хіба в останню чергу.
Спочатку інші професії, які легко підпадають під формальні алгоритми роботи, роботизацію та автоматизацію.
В ютубі повно відео з переліком професій на вихід.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34861
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 23 кві, 2023 15:00

  flyman написав:
  rjkz написав:
  Striker написав:

От і я надивився, що значно зменшилася кількість вакансій з початком війни. Якщо притримуватися теми гілки, то професія не має глобального значення, можна емігрувати і працювати хоч продавцем в місцевому маркеті, головне знати мову. Я взагалі електрик/енергетик, але не бачу сенсу працювати в цій сфері навіть за 15к, в мене дружина без будь-якої вищої освіти отримує близько 14-15к продавцем-консультантом, при цьому працює всього половину місяця і по 10 годин в день особливо не напружуючись.

Не знаю, що там можна не любити в англійській. Хіба що різні акценти/вимову та коли вони дуууже швидко розмовляють і не встигаєш нічого зрозуміти)


У Вас прекрасный возраст как для перемены профессии так и для эмиграции, если такое желание появится.
Я себя считал не способным выучить иностранный язык, но когда появилась мощная мотивация - справился.
Ай-ти сейчас ждут трудные времена. ПЕреизбыток айтишников на фоне ожиданий от ИИ.

Кого замінить ШІ то ІТників хіба в останню чергу.
Спочатку інші професії, які легко підпадають під формальні алгоритми роботи, роботизацію та автоматизацію.
В ютубі повно відео з переліком професій на вихід.[/quote]
Короче на пламбера тре вчитись. Ніякий ШІ товчок не прочистить, наразі...
Bolt
 
Повідомлень: 2874
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 23 кві, 2023 15:56

Re: Глобализация дарит нам много возможностей. Где в мире ко

  Bolt написав:Короче на пламбера тре вчитись. Ніякий ШІ товчок не прочистить, наразі...

ШІ звільнить сотні тисяч людей які підуть....на пламбера :D Тому дійте вже зараз.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8891
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1332 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 23 кві, 2023 16:47

  BIGor написав:
  Bolt написав:Короче на пламбера тре вчитись. Ніякий ШІ товчок не прочистить, наразі...

ШІ звільнить сотні тисяч людей які підуть....на пламбера :D Тому дійте вже зараз.

Тут вже немає, що ловити. Чекаю покі Маск доробить BFR, і першим рейсом на Марс тре тікати...
Bolt
 
Повідомлень: 2874
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 23 кві, 2023 16:51

Re: Глобализация дарит нам много возможностей. Где в мире ко

Bolt написав:
  BIGor написав:
  Bolt написав:Короче на пламбера тре вчитись. Ніякий ШІ товчок не прочистить, наразі...

ШІ звільнить сотні тисяч людей які підуть....на пламбера :D Тому дійте вже зараз.

Тут вже немає, що ловити. Чекаю покі Маск доробить BFR, і першим рейсом на Марс тре тікати...
На Марсі точно не буде вакансій щоб три години посидіти і звалити а потім на біржу
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34801
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Нед 23 кві, 2023 17:01

  Faceless написав:
Bolt написав:
  BIGor написав:ШІ звільнить сотні тисяч людей які підуть....на пламбера :D Тому дійте вже зараз.

Тут вже немає, що ловити. Чекаю покі Маск доробить BFR, і першим рейсом на Марс тре тікати...
На Марсі точно не буде вакансій щоб три години посидіти і звалити а потім на біржу

Зато наявність тільки одного балона з киснем значно підвищує мотивацію... 😎
Bolt
 
Повідомлень: 2874
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 23 кві, 2023 17:31

  BIGor написав:Зараз Вам накидають, що всі можуть в Україні заробляти 2-3 кує, у будь-якій сфері якщо не лінуватися. :D
Щодо ДТЕК - маю пораду - в Україні обходьте дуже далеко монополії, держкомпанії, за приватні - дивіться відгуки, наприклад о работе, внутрі, от наприклад https://www.vnutri.org/ernst-young/

Лол, я цей сайт досить довго читав, навіть після звільнення. Ось моя тема) 4 тис. коментарів, оцінка 1.4 із 5. :)
https://www.vnutri.org/kb-yuzhnoe/
Я все життя працював на держкомпанії. :lol:
СхідГЗК, КБ Південне, навіть Дніпроводоканал якось був на 4 місяці. :lol:
Striker
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 3042
З нами з: 15.02.20
Подякував: 3618 раз.
Подякували: 5875 раз.
 
Профіль
38
19
38
Повідомлення Додано: Нед 23 кві, 2023 17:35

  Striker написав:
  BIGor написав:Зараз Вам накидають, що всі можуть в Україні заробляти 2-3 кує, у будь-якій сфері якщо не лінуватися. :D
Щодо ДТЕК - маю пораду - в Україні обходьте дуже далеко монополії, держкомпанії, за приватні - дивіться відгуки, наприклад о работе, внутрі, от наприклад https://www.vnutri.org/ernst-young/

Лол, я цей сайт досить довго читав, навіть після звільнення. Ось моя тема) 4 тис. коментарів, оцінка 1.4 із 5. :)
https://www.vnutri.org/kb-yuzhnoe/
Я все життя працював на держкомпанії. :lol: СхідГЗК, КБ Південне, навіть Дніпроводоканал якось був на 4 місяці. :lol:

Наоборот у великих компаніях краще по працювати. Між тобою і дирекцією,є декілька поверхів начальства, деяке, оскільки находиться на ножах з адміністрацією, буде дивитись на твої вибрики крізь пальці. Працював в декілька конторах де дир буквально сидів за стіною, ну нафіг.
Bolt
 
Повідомлень: 2874
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 23 кві, 2023 19:20

Striker, у тебя хорошие вводные, чтобы достичь многого
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 36373839>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама