Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 42154216421742184219 ... 7233>
Повідомлення Додано: Нед 28 тра, 2023 16:44

budivelnik
я где то сказал что это связанные вещи? не нужно приписывать мне то что я не говорил.

про нераспространение я написал в ключе что не все так легко как вы пытаетесь убедить что если рашабоеголовки накрывать могут весь мир то пофик куда они передают оружие.

а вот передача оружия - это уже не размещение. тут если кто пальнот то раша скажет - это не мы.

ЗЫ
можете не отвечать. пофик что вы там себе фантазируете.
mephala
 
Повідомлень: 9048
З нами з: 07.04.14
Подякував: 331 раз.
Подякували: 1024 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 тра, 2023 16:49

Думка самої Європи. Борель:
"«Розміщення Білоруссю російської ядерної зброї означало б безвідповідальну ескалацію і загрозу європейській безпеці. Білорусь все ще може зупинити це, це їхній вибір. ЄС готовий відповісти подальшими санкціями», – написав він у твіттері.
https://www.radiosvoboda.org/a/news-yad ... 35030.html

Загроза європейській безпеці каже.
detroytred
 
Повідомлень: 27846
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3241 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 тра, 2023 16:51

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Вибрация, которую чувствовали киевляне этой ночью, связана с транспортировкой очень мощного оружия к фронту, – мэр Виталий Кличко.
GALeon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1298
З нами з: 13.02.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 50 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 тра, 2023 16:53

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  mephala написав:а вот передача оружия
Де написано що росіяни ПЕРЕДАЛИ ядерну зброю?
Всюди
Росія на прохання бульбофюрера ПОГОДИЛИСЬ РОЗМІСТИТИ СВОЮ Ядерну, під своїм контролем...і ніякий білорус доступу до запустити -немає...
Ви різницю між
Передати з правом використання
І
Розмістити на іншій території
Розумієте?

Якщо не розумієте - то спочатку спробуйте розібратись..
а пофіг вам чи ні - це ваша справа.
Люди читають і я надіюсь після прочитаного розуміють хто тут вкидує і хто льє воду на млин страхопудів рашенпропоганди...

ПС
а висловлювати занепокоєння - це обовязок любого бюрократа....
Востаннє редагувалось budivelnik в Нед 28 тра, 2023 16:54, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27233
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 28 тра, 2023 16:54

  GALeon написав:Вибрация, которую чувствовали киевляне этой ночью, связана с транспортировкой очень мощного оружия к фронту, – мэр Виталий Кличко.

Рука-лицо ...

И я не про Кличко, а про вас ...
"Это оружие идет к фронту. Довольно мощное. И может быть вибрация связана с этим", - объяснил городской глава в эфире национального телемарафона.
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9324
З нами з: 31.08.09
Подякував: 532 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Нед 28 тра, 2023 17:56

скителы бульбофурера

https://news.zerkalo.io/life/40009.html

думаю, у каждого руководителя "бывших союзных республик" есть подобное
prodigy
 
Повідомлень: 10979
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3230 раз.
Подякували: 3291 раз.
 
Профіль
1
3
1
Повідомлення Додано: Нед 28 тра, 2023 18:47

А що зміниться для союзників, якщо рашкостан розташує ТЯЗ в Білорусі.
Сенсу реагувати немає.
Партнери лише виразять чергове занепокоєння, в бюрократів такий обов'язок, погрозять санкціями.

Саме отака політика нестримання дій рашкостану й призвела до того, що за віконцем.
Ну в партнерів-то, зрозуміло, мало, що від цього змінюється.
А от в Україні...

Саме тому українські чиновники вбачають сенс реагувати й реагують:
- Звертаємося до держав Групи Семи та Європейського Союзу попередити білоруську владу про далекосяжні наслідки для Білорусі, у разі її згоди прийняти на своїй території тактичну ядерну зброю від Росії.
- Україна очікує на ефективні дії щодо протидії ядерномушантажу Кремля з боку Великої Британії, Китаю, США та Франції, зокрема й як постійних членів Ради Безпеки ООН, які несуть особливу відповідальність за недопущення погроз агресії з використанням ядерної зброї. Вимагаємо негайно скликати з цією метою позачергове засідання Ради Безпеки ООН.
- Україна закликає всіх членів світового співтовариства довести до злочинного путінського режиму категоричну неприйнятність його чергових ядерних провокацій та вжити рішучі заходи з метою ефективного стримування та запобігання будь-якій можливості застосування державою-агресором ядерної зброї.
https://mfa.gov.ua/news/zayava-mzs-ukra ... rnu-zbroyu

Як на мене, то дурня виходить саме в партнерів. Заявляти про "виклик європейській безпеці", "безвідповідальну ескалацію і загрозу європейській безпеці" і при цьому ... нічого не робити.
Тобто звернути увагу (не ігнорувати) і ... нічого не робити.
Труси-хрестик.
До того ж їх нічого не робити виходить потім нам боком.

З.и. тобто вимагати від партнерів реакції -- це уж точно ніяк не може бути лити воду на млин рашопропаганди.

Україна (див. МЗС України), не дивлячись, що рашкостан вже попередили про наслідки застосування ТЯЗ, все рівно чомусь позавчора " закликає всіх членів світового співтовариства ...вжитирішучі заходи з метою ефективного стримування та запобігання будь-якій можливості застосування державою-агресором ядерної зброї.".
Мабуть рашоахенти))
Або хфорумчан-знавців деяких не читають))
Це просто повний капець -- вони продовжують і продовжують...
Без приліпити ахентів, корисних ідіотів, рашопропаганду ну ніяк.
Мабуть без цього підсилення своєї аргументації відчувають невпевненість))
Хоча скоріше це і є метою - приліпити.
Бо їм по полицях, з посиланням на фахівців, на посадовців, а вони свою "думку" бо схотілося.
Ну б дописували свої "думки" до схочу, але навіщо на інших-то кидатися з голослівними звинуваченнями?

Імхо. Рецепт тільки, як Успіх ото.
Все інше не має сенсу.
detroytred
 
Повідомлень: 27846
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3241 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 тра, 2023 20:48

Завзято про НАТО...

...багато чиновників і аналітиків підтримують думку Каї Каллас, прем'єр-міністрки Естонії, яка сказала в недавньому інтерв'ю:
"єдиною гарантією безпеки для України є членство в НАТО. У нас немає війни, тому що ми є членами НАТО".
Ще однією перевагою, за її словами, є те, що мати Україну в НАТО буде "набагато дешевше", ніж перетворювати її на «мілітаризованого їжака» протягом наступних 50 років.
Проте, йдеться у публікації, якщо війна врешті-решт не призведе до широкомасштабного відходу росії і її поразки, то переконливим для президента Володимира Зеленського й українців — і таким, що надасть будь-яким мирним переговорам найбільше важелів впливу, — могло б стати членство в НАТО за усталеною лінією припинення вогню. Цю лінію, можливо, патрулюватиме коаліція миротворчих сил НАТО та інших країн, таких як Індія чи навіть Китай, вважають автори статті.
Це було б поєднано з обіцянкою, як у Німеччині, що повне возз'єднання України залишиться актуальним питанням на майбутнє. Членство в НАТО зміцнило б мир і уможливило б відбудову, приватні інвестиції і повернення багатьох біженців.
"Але весь сенс прийняття України до НАТО полягав би в тому, щоб переконатися, що росія не нападе на Україну знову. Тому що ми бачили в цій війні, що НАТО — це єдина форма стримування, яка досі працювала проти Росії", — йдеться у статті.
https://tsn.ua/ukrayina/do-nato-mozhe-u ... 38510.html

Шось у мене побоювання щодо виділеного тексту :roll: Які є думки?
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4742
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1185 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 тра, 2023 21:02

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  fler написав:Шось у мене побоювання щодо виділеного тексту Які є думки?


цей шлях має право на життя, якщо обирати наприклад між війною до 2035 року і вищенаведеним варіантом (коли всі просто зачекають коли в рф здохне цей режим)
Letusrock
 
Повідомлень: 1196
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 тра, 2023 21:06

  fler написав:Шось у мене побоювання щодо виділеного тексту :roll: Які є думки?

Можу дати купу думок:
- страхопуди рашопропаганди (ахенти лякають);
- без України ні слова про Україну (тільки влада України вирішить);
- українці самі вирішать;

І моя -- все буде, як є...
Всіх все влаштовує. Окрім Успіха.
А точніше -- без контрнаступу апріорі не може проглядатися майбутнє.

Ми-то маємо надію.
Найгірший варіант, що оті чиновники, аналітики (які підтримують думку Каллас), знають більше.
Але ж оті знавці вже помилялись на початку війни.

Тобто поки тільки контраступ...
detroytred
 
Повідомлень: 27846
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3241 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 42154216421742184219 ... 7233>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1493 175907
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 19:24
trololo
9 12416
Переглянути останнє повідомлення
Нед 25 лют, 2024 01:01
19professor69
6076 583731
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 12:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама