Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 42244225422642274228 ... 7894>
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2023 16:25

trololo , я скажу більше:
1. Ніколи літаючі машини з початку війни не стоять в ряд. Я був на майже всіх аеродромах країни за останній рік. Якщо щось було в ряд, то ви розумієте що.
2. Завжди розкидані по всьому льотному полю, часто в таких місцях, що і в голову не прийде.
3. Якби дійсно щось (а тим більше 5) було втрачено, цього б не повідомили або зовсім ніколи, або дуже нескоро.

Мета цієї інфо в СМІ - можемо поспекулювати, варіантів чимало.


які фотки, це ж кримінал!!!


Кримінал - це використовувати слово «клянчити» (про допомогу Заходу зброєю. Або рашиські наративи. Там це люблять казати.Оьери сам собі хто ти: злочинець чи рашист.
Hotab
 
Заблокований
Повідомлень: 12089
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2216 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2023 16:30

  hume написав:
Поверьте, сегодня в укрытие спустилось около 150-200 человек из близлежащих домов, тк когда над вами ПВО сбивает баллистические ракеты немного сжимается даже у самых брутальных..

Спускаться ли в укрытие дело каждого, многое зависит от того где вы живёт, в каком доме вы живёте и тд. Но есть один факт, если вас предупредили о возможном ракетном обстреле, а вы прогнорировали это предупреждение, тогда вы полностью несёте ответственность за себя и за свою семью


Хьюм, ви ж досвідчена людина-які нах укриття коли повітряні тривоги по 2-3 рази на добу?
Тоді вже краще звідти не вилазити-якось взимку знайомий порахував: середній час повітряних тривог+час дороги в укриття/звідти=мінімум 6 годин кожного дня. Накуя таке життя в нервах і постійній метушні? В мене сьогодні приблизно в 03-30 добряче гупнуло(потім виявилося впали уламки за 300 метрів), перевернувся на інший бік та й заснув а дружина пів ночі в підвалі просиділа. Який я і яка вона були на ранок думаю не треба пояснювати. І таких ночей вже було ойойой. :evil:
п.с. Вже колись писав тут: як в березні 2022 знайома загинула-сиділа у сусідки, почався обстріл, вони вирішили бігти в погріб і коли вискочили з будинку, в цей момент розрив десь за 15 метрів, сусідку поранило осколком а її на смерть. Так що моя тактика-сидіти на місці(в будівлі) і не рипатися. По дорозі(на вулиці) значно більше шансів отримати якийсь уламок ніж вдома/на роботі. Звісно якщо ви не працюєте на обьєкті по котрому конкретно пуляють.
Востаннє редагувалось drevlyanin в Пон 29 тра, 2023 16:33, всього редагувалось 1 раз.
drevlyanin
 
Повідомлень: 1692
З нами з: 01.04.20
Подякував: 514 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2023 16:32

Як так?!©)))

  flyman написав:навіть запустити повітряну кулю (гелієву) на 4км в атмосферу і з неї випускати феєверки по цілям
Флай - це напевно, потрібно тобі цим зайнятись))
А то настільки сучасний світ/технології - літаємо в космос і роботи танцюють брейк-денс)) - а якусь дешеву і ефективну зброю проти дронів, так і не можемо зробити??? :oops:

Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2023 16:46

  hume написав:Потерять пять летательных аппаратов от одной атаки это эпик фэйл. То есть мы, чтоб сбить орковские самолёты проделываем колоссальную работу. А они просто одним ударом могут вывести из строя то, что у нас на вес золота, а возможно и дороже



Навіть не знаю як таке коментувати-це або звіздеж або кацапський кріт так міг наказати розмістити техніку. Я у 80-х служив у авіачастині-літаки позміщувалися на стоянках вздовж рульожних доріжок на відстані мінімум 40-50 метрів один від одного та ще й кожне місце стоянки було огороджено земляним валом вищим за літак. В такому випадку більше ніж два літаки однією ракетою не пошкодиш, а п'ять??? Це їх потрібно було стягти до купи і передати геомітку того місця!
drevlyanin
 
Повідомлень: 1692
З нами з: 01.04.20
Подякував: 514 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2023 16:56

  flyman написав:
  ЛАД написав:
  Успіх написав:Я давно казав - що для БПЛА потрібна така зброя типу "стінгера", але значно дешевша!
Тобто, щоб дешевий "аналог стінгера" - ставиш собі на плече, водиш прицілом в напрямку неба... і коли БПЛА попадає на екран(чи по теплу його приціл ловить, чи ще в якийсь спосіб фіксує об'єкт) - випускається самонавідна маленька рекета(розміром з качан кукурудзи) і влучає в БПЛА на відстані 4км!👍
Тож, поставивши вздовж берега річки по воїну в кущах з такою дешевшою зброєю з розрахунком 1 на 1км - то думаю, велика рідкість була б, щоб до нас залетіло хоч щось... (а не літали б, наприклад, ланцети - "як в себе вдома"!)

Наче все просто... - наче це не щось дорогуще, як літаки ф-16))...
Але чомусь - маємо те, що маємо...

п.с.
До прикладу, то позавчора, щось в один момент в небі кружляло 7(сім) шт.!!! ворожих БПЛА в радіусі/квадраті 25-30км

По всей вероятности такого оружия пока просто нет.
До нашей войны роль дронов явно недооценивалась.
Не знаю, можно ли сделать ракету "розміром з качан кукурудзи".

новорічні феєрверки розміром в що, ранню моркву?

"новорічні феєрверки" = управляемые ракеты :?: :shock:

Успіх
якусь дешеву і ефективну зброю проти дронів, так і не можемо зробити???

А чем Вас "Стрела", к примеру, не устраивает? Высота поражения, правда, небольшая - 1500 или 2300 м. Стоимость не знаю. Но мы производили сами.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2023 17:13

  drevlyanin написав:
  hume написав:Потерять пять летательных аппаратов от одной атаки это эпик фэйл. То есть мы, чтоб сбить орковские самолёты проделываем колоссальную работу. А они просто одним ударом могут вывести из строя то, что у нас на вес золота, а возможно и дороже



Навіть не знаю як таке коментувати-це або звіздеж або кацапський кріт так міг наказати розмістити техніку. Я у 80-х служив у авіачастині-літаки позміщувалися на стоянках вздовж рульожних доріжок на відстані мінімум 40-50 метрів один від одного та ще й кожне місце стоянки було огороджено земляним валом вищим за літак. В такому випадку більше ніж два літаки однією ракетою не пошкодиш, а п'ять??? Це їх потрібно було стягти до купи і передати геомітку того місця!

Вообще-то, говорилось о 5 летательных аппаратах. Это не обязательно самолёты.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2023 17:19

  Успіх написав:якусь дешеву і ефективну зброю проти дронів, так і не можемо зробити???

У Поляків є таке:
https://www.youtube.com/watch?v=EF36Wo6-7R4
Water
 
Повідомлень: 2279
З нами з: 06.03.12
Подякував: 60 раз.
Подякували: 210 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2023 17:21

  trololo написав:є більш просте пояснення, ніякої втрати 5 літаків від однієї ракети не було, це туфта така сама, як і про знищення сторм шедоу після великого бадабуму в хмельницькому (коли рознесли непотрібний склад бомб які із початку війни кацапам цікаві не були). для чого голова ОВА поширив таку інфу - питання інше. може наша іпсоха, так само як наші намагались приховати успішне враження першого кінжалу.
туди на аеродром прилітало з початку війни багато разів, сумнівно що наші могли так розслабитись. фоток нема

С самого утра разносить эту новость начали, что странно. Очень надеюсь на вброс. Кстати, с аэродромом Канатове тоже сначала просто написали, но потом было фото подтверждение.

Вообще какая то нетипичная ракетная активность, что-то они задумали. Или продолжают охоту за патриотом, походу у фюрера к пэтриоту личная неприязнь
hume
 
Повідомлень: 9719
З нами з: 27.12.12
Подякував: 944 раз.
Подякували: 1891 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2023 17:22

интересно

успели перезарядиться 3й раз за день?
Прохожий
 
Повідомлень: 13622
З нами з: 05.06.13
Подякував: 912 раз.
Подякували: 1441 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2023 17:26

  Hotab написав:самонавідна, це коли у неї щось є, щоб навестись і супроводжувати ціль до моменту влучання. А отже це:
- головка самонаведення. Очевидно теплова, яка ж іще?
- якщо головка теплова, то очевидно охолодження для неї (рідкий азот?)
- обчислювальний блок
- рульові поверхні (рулі) , які приводяться в рух від електричних моторчиків, які отримують команди з обчислювального блоку
- якщо є моторчики, то має бути живлення (акумулятор)
- реактивний двигун, який рухає ракету
- бойова частина (вибухівка і вражаючі елементи)

А тепер починаємо це все запихувати в качан капусти.

І це добре, якщо там є достатній тепловий слід у БПЛА, а не електричний він і тому теплова ГСН його не побачить.
Можна продовжувати поки що фантазувати про рл-помітність невеликого бпла з композитних матеріалів.


интересно можно ли сделать вместо ракеты дрон-камикадзе. догнал и уничтожил.
такому аппарату по факту не нужен большой запас хода - главно летать быстрее цели.
маневренность обмеспечивается не блоком логики а оператором. да и наведение не нужно - оператор через камеру смотрит куда летит.
Востаннє редагувалось mephala в Пон 29 тра, 2023 17:38, всього редагувалось 1 раз.
mephala
 
Повідомлень: 9181
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 42244225422642274228 ... 7894>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Ana, pesikot і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 27579
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 188541
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 621377
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама