Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 1821018211182121821318214 ... 18217>
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 16:18

  budivelnik написав:...
То як дідок
Що можеш сказати про описану мною перспективу... Адже в найближчих 30 років масової еміграції ОСВІЧЕНИХ( як це було з совка) вже не передбачається
станом на сьогодні-це зоряна вершина Ізраїлю, далі або розчинетесь в арабах , або деградуєте.

до речі так, резерви для еміграції (не лише освіченої) - дійсно закінчились, більше не буде. знаю сім'ю, де донька поїхала в Ізраіль, але після 2023 - переїхала до Німеччини - бо там програми для євреїв теж діють. й до речі люди з постсрср вважають, що євреї надто жорстко ставляться до арабів, які там мешкають. такий собі сіонізм - це ж теж є.

тому так, питання треба вирішувати. незрозуміло лише як... Газу треба віддавати - а Західний берег - інтегрувати? допомагати створювати державу?
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13394
З нами з: 29.09.19
Подякував: 844 раз.
Подякували: 1798 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 16:20

  shapo написав:
  pesikot написав:
  shapo написав:---=== pesikot ===---
Но ведь, ты бы сам не захотел быть в числе тех, кого он отдал ?

Чи не так ? )
---=== ===---

Также как и ты,патриот сраный,не хочешь сейчас быть на фронте

Ты такой смелый, потому что из Австралии гавкаешь ? )
Или по жизни такой жлоб невоспитанный ? )


Нет,не люблю тупорылых козлов по жизни.

Я так и сказал, что ты - жлоб невоспитанный
Который умеет гавкать только издалека )

  shapo написав: А бояться мне нечего нигде,в т.ч.в Украине где бывал в 2023 и 2025 г - в отличие от тебя,ухилянта, я 10 лет назад вышел из призывного возраста


Боятся тебе нечего ?

Так это же ты в 2022 бежал, роняя тапки, из Украины, а не я )

Хотя, ты всегда дрочишь на советский союз и на современную россию

Но как только рассиюшка попробовала подойти к Киеву, то ты от страха сбежал в Израиль.
А потом, в Австралию из Израиля, когда партнеры рассиюшки начали кошмарить Израиль

Так что, жлоб сцыкливый, заткни свой рот ))
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 14373
З нами з: 31.08.09
Подякував: 551 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 16:57

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Shaman написав:й до речі люди з постсрср вважають, що євреї надто жорстко ставляться до арабів, які там мешкають. такий собі сіонізм - це ж теж є.

І чого б це - дивина...
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37897
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8333 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 16:58

  Water написав:..........
Антисемітизм був, є, й буде, як і будь-які інші прояви
"Оптимистичный" взгляд.

он наприклад ЛАД постійно негрів лінчує.
Вы ясновидящий?
Или разведка хорошо работает?
Естественно, заснуть не могу, если с вечера хоть одного негра не линчую.
А вы как?
ЛАД
2
 
Повідомлень: 40940
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5386 раз.
Подякували: 4877 раз.
 
Профіль
 
2
2
6
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 17:07

  Banderlog написав:........
А якшо попадеться поганий ?
То можно бити?
Чи тож нізя?
Бо це антисемітизм?
надо понять простіть і відпустити міндічєй на історичну родіну :lol:

Миндича отпускать не надо.
Только не надо обобщать - Миндич один. Каждый человек отвечает за себя, а не за город, страну, народ.
Чтобы не было как в том анекдоте:
Бабка на базаре торгує яйцями. Петро випадково зачепив лоток яєць і розбив пару яєць.
- Ой, Петро мені 2 яйця розбив!
Потім пройшов Абрам. Той же самий випадок.
- Караул! Жиди мені яйця побили!
ЛАД
2
 
Повідомлень: 40940
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5386 раз.
Подякували: 4877 раз.
 
Профіль
 
2
2
6
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 17:12

  ЛАД написав:
  Water написав:..........
Антисемітизм був, є, й буде, як і будь-які інші прояви
"Оптимистичный" взгляд.

он наприклад ЛАД постійно негрів лінчує.
Вы ясновидящий?
Или разведка хорошо работает?
Естественно, заснуть не могу, если с вечера хоть одного негра не линчую.
А вы как?

  ЛАД написав:"у вас негров линчуют". Да, антисемитизм в СССР существовал.

  ЛАД написав:Да, співпрацювали и русские, и французы, и многие другие.
Но это аргумент из разряда: "А у вас негров линчуют". С русскими и французами пусть разбираются Россия и Франция. И РОА в РФ никто героями не делает.

  ЛАД написав:А какая связь с переводом курса теорфизики?
Или это по принципу: "А у вас негров линчуют!"

  ЛАД написав:А ваши отсылки к "зятьям" напоминает: "А у вас негров линчуют".
Water
 
Повідомлень: 4401
З нами з: 06.03.12
Подякував: 76 раз.
Подякували: 302 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 17:13

  Faceless написав:
Hotab написав:Щось схоже на те, що поки дід Шапо не почав качати тему антисемізму на форумі, так нікому діла до євреїв і не було. Принаймні я точно ніколи негативно до них не ставився. Але діду вдається потроху всіх залюбити))
Якщо що, на рахунок імпотенції ООН і малої ефективності в розрахунку освоєних організацією коштів - сперечатись не буду. Хоча рух в позитивний бік в цьому питанні є. Коли США зрізали фінансування
А мені цікавий його погляд. Бо на "палестинодрочерство" я як би не дивився до того як саме на антисемітизм.

В чому цікавий погляд ?

як на мене, то погляд - "я розумний, бо я єврей, а ви всі тупі, бо гої необрізані" дорівнює "free palestine"

І ці крайні прояви виходять з невігластва, пихатості, зарозумілості, а не розуму ...
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 14373
З нами з: 31.08.09
Подякував: 551 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 17:21

  Shaman написав:
  ЛАД написав:
  Shaman написав:........
де жив я - це була більшість. в обласних центрах - меншість. саме так - після роботи на город. мен івистачило шкільних років...

Вы же, вроде, представлялись харьковчанином?
Или Харьков уже давно не областной город?
А в Харькове жителю многоквартирного дома просто негде было взять огород.

не шукайте зраду, там де її немає 8) особливо в наш глобальний час. я вже колись писав, що виріс в райцентрі, а харків'янином став вже після універу. й то багато часу працював не в Харкові ;) а тепер можете розповідати про понаїхів - бо я так розумію, що ви все життя прожили в Харкові 8)
Зраду не шукаю.
Просто сниманию обвинение в том, что вы не захотели защищать родной город - он для вас не родной.
Прошу прощения.
Надо было сразу так и писать, а не представляться харьковчанином.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 40940
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5386 раз.
Подякували: 4877 раз.
 
Профіль
 
2
2
6
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 17:26

  ЛАД написав:
  Shaman написав:не шукайте зраду, там де її немає 8) особливо в наш глобальний час. я вже колись писав, що виріс в райцентрі, а харків'янином став вже після універу. й то багато часу працював не в Харкові ;) а тепер можете розповідати про понаїхів - бо я так розумію, що ви все життя прожили в Харкові 8)
Зраду не шукаю.
Просто сниманию обвинение в том, что вы не захотели защищать родной город - он для вас не родной.
Прошу прощения.
Надо было сразу так и писать, а не представляться харьковчанином.

А ты в каком году понаехал в Харьков ? )
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 14373
З нами з: 31.08.09
Подякував: 551 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 17:56

  pesikot написав:
  ЛАД написав:
  Shaman написав:не шукайте зраду, там де її немає особливо в наш глобальний час. я вже колись писав, що виріс в райцентрі, а харків'янином став вже після універу. й то багато часу працював не в Харкові а тепер можете розповідати про понаїхів - бо я так розумію, що ви все життя прожили в Харкові
Зраду не шукаю.
Просто сниманию обвинение в том, что вы не захотели защищать родной город - он для вас не родной.
Прошу прощения.
Надо было сразу так и писать, а не представляться харьковчанином.

А ты в каком году понаехал в Харьков ? )

він корінний. напевне :lol: й неважливо з якого Мухосранську приїхали батьки :oops:

тому якби реактор вибухнув в П'ятихатках - то він би там був - може бути. а так де ЛАД, а де Чорнобиль :lol:
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13394
З нами з: 29.09.19
Подякував: 844 раз.
Подякували: 1798 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
  #<1 ... 1821018211182121821318214 ... 18217>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: ЛАД і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 40453
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 тра, 2026 05:16
shapo
0 41142
Переглянути останнє повідомлення
Пон 30 бер, 2026 21:42
buratinyo
36 346335
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 січ, 2026 09:53
Letusrock
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама