Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 20632064206520662067 ... 7896>
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 15:32

  andrijk777 написав:
  detroytred написав:Тобі треба вчитися думати та не брехати.
Нема мені подібних, є конкретні мої зауваження до Порошенка.
І якщо там нема жодних претензій до мови та віри, то про яке несприйняття проукраїнства ти несеш???
Май хоч трохи порядності...

Стосовно ж занадто проукраїнства можна говорити лише відносно українських радикалів. У яких повна самостійність і т.д.
Порошенко в данному ракурсі занадттого проукраїнства -- це сміх або твої хфантазії зі стелі.

Стосовно твоєї логіки (хто проти Порошенка) -- поглянь на результати голосування у військових частинах, а також не тільки у східних регіонах.

Навіщо ти ОПЗЖ притулив?
Бо схотілося. Просто так. Для більшого очорніння опонента.

Я згодатувався на твій рахунок, але не гадав, що ти настільки ...


А якісь факти нє? Тільки бла-бла-бла і загальні фрази!

Я ОПЗЖ "не притуляв". Це факт голосування "народів" Сходу України.
Ок. Візьмемо Бойка(+ Вілкул). За абсолютно проросійських політиків проголосувало 16% населення. А Україна і втратила приблизно 16% території. Маємо повну аналогію.
А перед тим "хтось" голосував за Якуковича. А потім так щиро дивувались "шото случилось з Донєцьком", "шото жизнь в Донецке уже не та". Та це все українські радикали винні.

Між іншим цікавий факт - путін на Україну наїжджав за відносно проросійських президентів - Кучма(Тузла), Яник, Зеленський.
А за відносно проукраїнських чомусь нічого такого не було - Ющенко, Порох.
Совпадєниє? Не думаю.
Хоч це дуже дивно. Путін ж мав по логіці "наїжджали" на антиросійську владу в Україні.

Від мене факти???
Повторюю: лікуй голову або не бреши -- "вони проти Порошенка.
Тому що Порошенко над-то проукраїнський".

Мої зауваження до Порошенка ніяким боком до його проукраїнства. Ні до просто проукраїнства, ні до вигаданого тобою занадтого проукраїнства.

Ти негативно стверджуєш в мій бік, демагогічно узагальнивши з якимись то подібними мені.
То й надай факти, які ти побачив (знайшов) у мене.

Я запитав тебе яким боком оті оці твої басні про "народи" Сходу та голосування за ОПЗЖ, кучмів, овочів до мене???
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 15:39

  andrijk777 написав:
  detroytred написав:+1000500
Рішення приймає посадова особа.
На підставі Законів, інструкцій та висновків фахівців.
Якщо б посадова особа спиралася на "думки" народу, то референдуми, опитування треба постійно проводити.
Або притягувати до відповідальності обраного, коли він повністю ігнорує виконання хоча б одного пункту своєї програми. Бо саме за ці обіцянки, програму (тобто те, що хотіли виборці і за що його обрали -- так кажуть опоненти) він був обраний.

Ця маячня вже набридла.
Одночасне:
- зробив пагане, бо так хотів народ;
- не зробив того, що хотів народ, бо сам приймає рішення.

В усіх нормальних країнах влада спирається на "думку" народу. І референдуми проводить(Брексіт) і опитування.
Для 90% рішень думка народу очевидна, тому не потрібно через кожен пшик проводити референдум/опитування.

Да-да)) очевидна по всім питання, по яким приймаються рішення.
Особливо там, де обраний (від окремого обранця до партії) перемагає 51% на 49%, або багато партій і розподіл близький.
Вже не кажучи про те, що питань багато і розподіл поглядів по ним дуже різний навіть в одній політсилі.

Жгі ісчо))
Аналогічно тому, як ти приписав в своїй логіці конкретне рішення Зе.
Коли сам Зе пояснив його інакше, до того ж обгрунтовуючи явно проти себе самого.

Добре, пиши що хоч. Кожен має своє бачення.
Тільки явну антиукраїнську маячню мені не приписуй ("проти Порошенка.
Тому що Порошенко над-то проукраїнський").

З.и. до того ж
Коли мова йде про конкретне рішення (влади, посадовця), спиратися на узагальнення аля 90% ... -- це демагогія.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 15:49

  detroytred написав:Від мене факти???
Повторюю: лікуй голову або не бреши -- "вони проти Порошенка.
Тому що Порошенко над-то проукраїнський".

Мої зауваження до Порошенка ніяким боком до його проукраїнства. Ні до просто проукраїнства, ні до вигаданого тобою занадтого проукраїнства.

Ти негативно стверджуєш в мій бік, демагогічно узагальнивши з якимись то подібними мені.
То й надай факти, які ти побачив (знайшов) у мене.

Я запитав тебе яким боком оті оці твої басні про "народи" Сходу та голосування за ОПЗЖ, кучмів, овочів до мене???

До чого тут твої чи мої зауваження до По чи Зе.
Я маю на увазі народ(його частину) в цілому, а не тебе чи мене особисто.
Тут на форумі достатнього освічені і обізнані люди.
Але прості люди в своїй масі нічого не аналізують!!! Вони не мають ніяких "зауважень". Вони голосують "серцем". Для них проукраїнськість чи проросійськість є ключовою ознакою! Саме тому вони і голосували за Януковича/ОПЗЖ(я так думаю).
Якщо ти не згідний - пояснення в студію! Пряме питання - чого ОПЗЖ(проросійські політики) набрали 15% (а на деяких територіях до 50%)??? Адже всі прекрасно бачать що стало з Донецьком.
Востаннє редагувалось andrijk777 в Чет 18 сер, 2022 15:52, всього редагувалось 1 раз.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 15:54

  detroytred написав:
  BIGor написав:
  andrijk777 написав:Зе прийняв таке рішення саме тому, що дивився на думку суспільства!!!

Це не царь поганий, а народ. Зебобики усіляко виправдовують президента.
Президент має працювати по посадовим інструкціям - у випадку докладу від СБУ/розвідки - має скликати РНБО. Яке в *** суспільство? Суспільство може хоче 0% податків, кожному по дві квартири і безкоштовних жінок - то що - президент має виконувати?

+1000500
Рішення приймає посадова особа.
На підставі Законів, інструкцій та висновків фахівців.
Якщо б посадова особа спиралася на "думки" народу, то референдуми, опитування треба постійно проводити.

Не можете визначитись, хто ж винний у "про**бах" - 73% чи їх обранці з ефектом Даннінга-Крюгера? Вчора приводив відео на цю тему від Нудного Пенса. Правда, яка "неначасі", тому і потерли.
Schmit
 
Повідомлень: 4296
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 15:58

detroytred
Я ніколи на особистості не переходжу(перший).
Я сприймаю тебе(і ЛАДа, наприклад) як представника Сходу, але з більшими інтелектуальними здібностями.
Мене бісить що вони продовжують голосувати "за своїх", хоча очевидно що "свої" постійно лажають і ведуть Україну не туди. Ось і все.
*Ти так і не відповів на моє питання.
Востаннє редагувалось andrijk777 в Чет 18 сер, 2022 16:08, всього редагувалось 5 разів.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 16:00

  BIGor написав:
  ЛАД написав:Если Вам чем-то не нравится "10-10-10", так выскажитесь

Ты реально инфальтильный как ребенок, что "выскажется"? Против человека ОПЖЗ, Ахметова и Зеленского? Ты вообще понимаешь, какую практически "абсолютную" влась (притом не зависящую от народа) получили в ОП?

Реально полная власть, была делегирована Народом Украины для противостояния внешним и внутренним вызовам.
Натомість отримали те, що маємо.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 16:10

  Schmit написав:Не можете визначитись, хто ж винний у "про**бах" - 73% чи їх обранці з ефектом Даннінга-Крюгера? Вчора приводив відео на цю тему від Нудного Пенса. Правда, яка "неначасі", тому і потерли.

В сенсі не можемо?!)))
Це Ви чомусь ігноруєте відповідь -- рішення приймає посадова особа. Й несе за нього відповідальність.

Навіть часткову моральну відповідальність стосовно рішення (більше дорогам, ніж обороні; або низька реалізація Плану Оборони України) на народ перекласти не можна.
Бо по першому не було навіть опитування.
А друге -- повністю в руках влади.

Коли влада поділиться з народом інструментами влади, тоді й про відповідальність народу поговоримо.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 16:18

  detroytred написав:
  Schmit написав:Не можете визначитись, хто ж винний у "про**бах" - 73% чи їх обранці з ефектом Даннінга-Крюгера? Вчора приводив відео на цю тему від Нудного Пенса. Правда, яка "неначасі", тому і потерли.

В сенсі не можемо?!)))
Це Ви чомусь ігноруєте відповідь -- рішення приймає посадова особа. Й несе за нього відповідальність.

Навіть часткову моральну відповідальність стосовно рішення (більше дорогам, ніж обороні; або низька реалізація Плану Оборони України) на народ перекласти не можна.
Бо по першому не було навіть опитування.
А друге -- повністю в руках влади.

Коли влада поділиться з народом інструментами влади, тоді й про відповідальність народу поговоримо.

Відповідальність посадових осіб? Виїдуть в Монако, от і вся їх відповідальність.
А життя, майно, житло втрачають прості виборці.
На жаль правда життя така, що рішення приймає виборна посадова особа, а відповідальність несе весь народ.
Востаннє редагувалось Schmit в Чет 18 сер, 2022 16:26, всього редагувалось 1 раз.
Schmit
 
Повідомлень: 4296
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 16:23

  Игорь Алексеевич написав:Здесь многие рассказывают про Европейские ценности жизни.
Я Вам скажу из последнего личного опыта.
Болгария программа для беженцев - оформлял выезды людям, так у 85% населения нет загр. паспортов. В автобусе из 55 чел, только 8 чел выезжали по з.паспортам, остальные по внутренним. Поэтому откуда им знать как живут люди в Европе???.
Англия - наши удивляются, как тщательно жители перебирают отходы и у них для этого в каждом доме стоят спец. емкости.
На улицах стоят нерж. миски с водой для собак. Все ходят с пакетами и убирают за своми любимцами. У нас.....
И таких примеров масса. Мы обсуждаем рашу, но ведь не далеко мы от них отстали по культуре.

Поймите, каждый закладывает в озвученное, свой наратив совершенства.
С Вашей стороны много погрешностей:
1. Не у "Нас", а у Вас!
2. Не "Мы", а Вы!
Теперь введите поправки и получите желаемое.
Только его необходимо взрастить ещё в голове и Ваших окружающих.

Ибо вся Ваша тирада напоминает в аналоге стон пьяного кацапа из лужи дерьма.
"- Я хороший, А вы меня бросили" :mrgreen:
Востаннє редагувалось Kudrjavuy в Чет 18 сер, 2022 16:25, всього редагувалось 1 раз.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 16:25

  detroytred написав:Це Ви чомусь ігноруєте відповідь -- рішення приймає посадова особа. Й несе за нього відповідальність.

Уже ж приняли закон, снимающий ответственность с должностных лиц, в случае "если что-то пошло не так"
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
  #<1 ... 20632064206520662067 ... 7896>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: pesikot і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 27581
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 188547
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 621418
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама