Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 74097410741174127413 ... 7908>
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 19:56

  hume написав:Проблема то в чём. Если бы деньги чемоданами носил это понятно, а то, что он с кем то там поцеловался ну и флаг ему, нужно порадоваться за любвеобильного военкома.
на правах юмора, пока подчиненные не жалуются (а может быть вообще довольны) проблем особых нет.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23153
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 19:57

  vitaliiangel написав:
  hume написав:Проблема то в чём. Если бы деньги чемоданами носил это понятно, а то, что он с кем то там поцеловался ну и флаг ему, нужно порадоваться за любвеобильного военкома.
на правах юмора, пока подчиненные не жалуются (а может быть вообще довольны) проблем особых нет.

Военком доказал, что женщины любят мужчин в форме))
hume
 
Повідомлень: 9719
З нами з: 27.12.12
Подякував: 944 раз.
Подякували: 1891 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 19:58

Это что же выходит? -- зеля не читает местные агитки? -- ведь только сегодня же ЦПДшники убедительно доказали, что никакого наступления не будет :roll:
he said, stressing that while his troops have managed to keep the Russians largely at bay up to now, they're not prepared to defend against another major Russian offensive expected in the coming months.

That, he said, was expected around the end of May or in June he said.

https://www.cbsnews.com/news/ukraine-ru ... t-stopped/
_hunter
 
Повідомлень: 7843
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 20:00

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Не бачу кримінала в діях воєнкома
unicdima
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2779
З нами з: 10.06.19
Подякував: 106 раз.
Подякували: 188 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 20:04

  fler написав:Ти коли відвоюєш 9 років, як Хотаб, тоді зможеш рота відкрити та вказувати таким як він.


он вообще то как воевал? по своей рабочей специальности которую еще в ВУЗе выбрал?
а пилот это как раз его рабочая специпльность которую он себе изначально выбрал.
так давайте тогда все будут по специальности воевать которую в ВУЗе выбрали.
а не нужен по специальности - значит все сидят как хотаб дома.
а то выходит одних можна значит переучивать с программиста на штурмовика а других нельзя?
Востаннє редагувалось mephala в Чет 28 бер, 2024 20:07, всього редагувалось 1 раз.
mephala
 
Повідомлень: 9182
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 20:08

  Shaman написав:
  _hunter написав:Ну а хоть какое-то подтверждение, что они именно с прибыли хоть что-то донатят -- есть? :roll:

взагалі то навпаки - а є підтвердження, що вони НЕ донатять з прибутку?

Вообще то нет: азы логики -- всгда нужно доказывать действие. Для примера: попробуй докажи, что те внезапные +пол ляма снарядов, что Павел нашел -- не целиком моя заслуга :lol:
_hunter
 
Повідомлень: 7843
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 20:08

  Banderlog написав:
  Ukrainian написав:
За словами керівника Центру протидії дезінформації Андрія Коваленка, у противника абсолютно немає ресурсів на те, щоб узяти під свій контроль обласний центр на сході. Харкову зараз загрожують виключно обстріли.

https://zn.ua/war/ukraina-i-rossija-ost ... -welt.html

Цього року може відбутися зупинка чи повне припинення російсько-української війни, яку дехто оцінює як початок нового глобального конфлікту за участю найбільших країн світу. “Війна може перейти в оборонну позицію, не в останню чергу внаслідок безвідповідальних дій канцлера Шольца та інших західних політиків. З’являється все більше ознак того, що конфлікт може бути припинений на певний час”, – починає публікацію автор Welt.
Є альтернативна думка, щодо розвитку подій, про яку пишуть аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW). Вони вказують, що Росія запустила свідому інформаційну операцію із поширення думки, що війну в Україні неможливо виграти через домінування Росії на полі бою. Ця операція є справжньою стратегією Кремля, спрямованою на досягнення цілі в Україні. Аналітики зазначають, що Кремль прагне спонукати США до бездіяльності і прийняти помилкову неминучість того, що Росія переможе в Україні. Тобто основна стратегія Москви полягає не у веденні війни для перемоги, а у примушуванні інших побачити світ так, як це вигідно Росії, та стимулювати інших приймати рішення відносно створеної Кремлем альтернативної реальності.
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11897
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 776 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 20:09

Успіх
просто задав ПРОСТЕ ЧІТКЕ питання, а ти ЗАБУДЬ на хвилину про свою професію і дай чітку відповідь


Ти можеш вищати свої істерики скільки завгодно, але питання «уяви на хвилинку , що ти не маєш професії», я уявити не можу. Тобто давай спробуємо, мене зупинили біля метро, просять документи, я говорю «я не знаю кто я, я не знаю свої ВОс».
Тоді вони мені «а хочеш віддати 70% зарплати або ми тебе повеземо кудись?»
А я «а яка в мене зарплата, я не знаю хто я!»
Все так?
Я розумію, що ти по своїй недалекості можеш як ємеля дурак придумати будь що. . Я так не вмію.
Тепер конкретно. Якщо хтось боїться невідомості, щоб його везли туди не знаю куди, то він готує себе по якійсь спеціальності. Включно з цивільним курсами дрона.,
Тоді він телефонує в бригаду (13-ту наприклад) і каже, хто він і ким хоче. І його беруть.
Якщо він не хоче бути ніким, то він лежить на ірпінському дивані, Дані в ТЦК у нього не поновлені, він боїться, ТЦК не знає де він живе, і він розказує про невідому свою долю. Все тобі зрозуміло??

що ти напрягаєш інших,


Бо я маю і ВЛС, і поновлені дані в ТЦК. І фінансую ЗСУ на порядок більше , ніж ти ФОПом збираючи на квартири фінансував.
Бо ці «інші» (твій Віталік з мухою, та інші мефали) ховаються від ТЦК, і не бажають мати жодної ВОС. І не бажають при цьому фінансувати ЗСУ. Ще є питання??

так давайте тогда все будут по специальности воевать которую в ВУЗе выбрали.


Пан Мефала, для вас робочу спеціальність для війни ЗСУ організують за 2 місяці. Жодної проблеми.Виберете яка подобається. Як вибрав собі я.
Востаннє редагувалось Hotab в Чет 28 бер, 2024 20:19, всього редагувалось 3 разів.
Hotab
 
Повідомлень: 12108
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2219 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 20:16

  mephala написав:
  fler написав:Ти коли відвоюєш 9 років, як Хотаб, тоді зможеш рота відкрити та вказувати таким як він.


он вообще то как воевал? по своей рабочей специальности которую еще в ВУЗе выбрал?
а пилот это как раз его рабочая специпльность которую он себе изначально выбрал.
так давайте тогда все будут по специальности воевать которую в ВУЗе выбрали.
а не нужен по специальности - значит все сидят как хотаб дома.
а то выходит одних можна значит переучивать с программиста на штурмовика а других нельзя?

По-вашому, виходить хитродупо - відвоював 9 років і ще всім винний. Нє, звиняйте, тепер ваша черга. Хто тут волає, що по закону треба 24 (макс.36) місяців і не більше? Отож.
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4890
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1186 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 20:19

  Hotab написав:Успіх
просто задав ПРОСТЕ ЧІТКЕ питання, а ти ЗАБУДЬ на хвилину про свою професію і дай чітку відповідь


Ти можеш вищати свої істерики скільки завгодно, але питання «уяви на хвилинку , що ти не маєш професії», я уявити не можу. Тобто давай спробуємо, мене зупинили біля метро, просять документи, я говорю «я не знаю кто я, я не знаю свої ВОс».
Тоді вони мені «а хочеш віддати 70% зарплати або ми тебе повеземо кудись?»
А я «а яка в мене зарплата, я не знаю хто я!»
Все так?
Я розумію, що ти по своїй недалекості можеш як ємеля дурак придумати будь що. . Я так не вмію.
Тепер конкретно. Якщо хтось боїться невідомості, щоб його везли туди не знаю куди, то він готує себе по якійсь спеціальності. Включно з цивільним курсами дрона.,
Тоді він телефонує в бригаду (13-ту наприклад) і каже, хто він і ким хоче. І його беруть.
Якщо він не хоче бути ніким, то він лежить на ірпінському дивані, Дані в ТЦК у нього не поновлені, він боїться, ТЦК не знає де він живе, і він розказує про невідому свою долю. Все тобі зрозуміло??

що ти напрягаєш інших,


Бо я маю і ВЛС, і поновлені дані в ТЦК. І фінансую ЗСУ на порядок більше , ніж ти ФОПом збираючи на квартири фінансував.
Бо ці «інші» (твій Віталік з мухою, та інші мефали) ховаються від ТЦК, і не бажають мати жодної ВОС. І не бажають при цьому фінансувати ЗСУ. Ще є питання??

Раніше був код 999000 - до якого його прирівняли , актуальним на 2022 рік наприклад
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16603
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 911 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 74097410741174127413 ... 7908>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Бетон, candle645, stm і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 27853
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 188936
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 622666
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама