Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 21172118211921202121 ... 2220>
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2024 22:44

Дійсно було таке: в більшості країн Європи можна було оселитися в готель на термін до 3-х днів - безкоштовно. Навіть на сайті Booking була окрема вкладка для пошуку готелів за ціною в нуль або в 1 євро.

Але це було досить короткий проміжок часу.
Працювали державі програми підтримки українців - але інколи пропозиції були дивні - наприклад по 1 євро були готелі на віддалених грецьких островах. Як туди можна було попасти - мабуть і греки не розуміли.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9848
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3643 раз.
Подякували: 1287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2024 18:36

Re: Еміграція, заробітчанство

rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16836
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8391 раз.
Подякували: 5283 раз.
 
Профіль
7
3
6
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2024 18:46

  rjkz написав:https://www.liga.net/all/opinion/kakie-strany-seychas-zainteresovany-v-zatyagivanii-voyny-v-ukraine

Підтримуєте думку чергового експерта? Не важко користуватися прихистком країни, якій вигідна війна на вашій Батьківщині?
kyk
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 24.01.12
Подякував: 178 раз.
Подякували: 174 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2024 21:10

  kyk написав:
  rjkz написав:https://www.liga.net/all/opinion/kakie-strany-seychas-zainteresovany-v-zatyagivanii-voyny-v-ukraine

Підтримуєте думку чергового експерта? Не важко користуватися прихистком країни, якій вигідна війна на вашій Батьківщині?


1. Я неоднократно тут писал, что Западом помощь выделяется именно в том количестве, чтобы Украина оказывала сопротивление, но не могла восстановить в полном объеме свою территориальную целостность. По моему мнению, даже если это случится, это не будет автоматически окончанием войны. Рашке ничего не будет мешать фигачить ракетами по Украине со своей территории. Так что в первую очередь - это МОЕ мнение. И не настолько оно хитроумное, чтобы его не разделял "черговий иксперд".
Я-же писал тут, на этой ветке, пока хищник терзает одну жертву - остальные в относительной безопасности.
2. Мое нынешнее положение во времени и пространстве обусловлено решением, принятым в результате сопоставления фактов и умозаключений 9 лет назад. Имея на руках на тот момент 2-х детей дошкольного возраста, я не имел морального права подвергать их жизнь и будущее рпасности ввиду неотвратимой войны. Я сделал все, чтобы они не находились в опасности. Как Вы думаете, после, без преувеличений, титанических усилий, приложенных для достижения цели, я должен "в знак протеста" (с) и несогласия с позицией политического руководства США касательно объема и характера помощи Украине, вернуться в Украину?
Вы, собственно, какую позицию касательно войны и Вашего участия в ней придерживаетесь? Поделитесь с форумом, а мы это обсудим.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16836
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8391 раз.
Подякували: 5283 раз.
 
Профіль
7
3
6
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2024 22:49

  rjkz написав: Как Вы думаете, после, без преувеличений, титанических усилий, приложенных для достижения цели, я должен "в знак протеста" (с) и несогласия с позицией политического руководства США касательно объема и характера помощи Украине, вернуться в Украину?

Имея на руках американский паспорт и разговаривая исключительно на английском, можете осторожно походить вокруг американского посольства в Киеве.
UA
 
Заблокований
Повідомлень: 8511
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1858 раз.
Подякували: 2254 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 18 тра, 2024 00:35

  UA написав:
  rjkz написав: Как Вы думаете, после, без преувеличений, титанических усилий, приложенных для достижения цели, я должен "в знак протеста" (с) и несогласия с позицией политического руководства США касательно объема и характера помощи Украине, вернуться в Украину?

Имея на руках американский паспорт и разговаривая исключительно на английском, можете осторожно походить вокруг американского посольства в Киеве.


Имея на руках (на самом деле пока только ГК) американский паспорт, я могу въехать в Украину как гражданин США, но меня не выпустят из Украины как гражданина Украины М18-60. Еще и статью впаяют за попытку незаконного пересечения границы.
Поэтому, все что я могу....например, походить со своей ГК вокруг посольства или консульства Украины в СЩА. При этом могу разговаривать на каком угодно, хоть на суахили хоть на африкаанс.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16836
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8391 раз.
Подякували: 5283 раз.
 
Профіль
7
3
6
Повідомлення Додано: Суб 18 тра, 2024 00:57

  kyk написав:
  rjkz написав:
  kyk написав:Підтримуєте думку чергового експерта? Не важко користуватися прихистком країни, якій вигідна війна на вашій Батьківщині?

Мое нынешнее положение во времени и пространстве обусловлено решением, принятым в результате сопоставления фактов и умозаключений 9 лет назад. Имея на руках на тот момент 2-х детей дошкольного возраста, я не имел морального права подвергать их жизнь и будущее рпасности ввиду неотвратимой войны. Я сделал все, чтобы они не находились в опасности. Как Вы думаете, после, без преувеличений, титанических усилий, приложенных для достижения цели, я должен "в знак протеста" (с) и несогласия с позицией политического руководства США касательно объема и характера помощи Украине, вернуться в Украину?

Знаходячись в гостях у іншій країні, яка вас пустила до себе - варто прикрити писдак, як пишуть колеги на форумі. Щоб не сталось так, що через декілька років ви перетворитесь на аналог кацапів, які все життя сидять в Америці і клянуть її.


СЩА - страна иммигрантов.
В США - свобода слова.
Кроме того, то, что я - рездент, но еще не гражданин, не дает мне никакого повода думать, что я в гостях, а не дома.
Я эмигрировал. Мне нравится эта страна. Но ничего в мире нет идеального.
Мое мнение не криминально, оно основано на том простом факте, что я поддерживаю признанный Международным правом суверенитет Украины, Независимость и признанные этим Правом границы (на всякий случай напомню, они включают полностью Крым, Донецкую, Луганскую, Харьковскую, Запорожскую и прочие области).
И, ФОРМАЛЬНО, политическое руководство США придерживается того-же мнения.
Но вот в вопросах как помогать Украине мы пока с ними расходимся во мнениях, но у них есть еще шанс подумать над своим поведением.
Так-же, я уверен, что если бумажка на которой написано "Будапешский меморандум" так и останется под кучками экскрементов, то каждый мелкий и немелкий диктатор и не только диктатор, будет понимать, что без ЯО безопасность страны никто не гарантирует. И в какой момент "об красную кнопку откроют бутылку пива" (с) - вопрос недолгого времени. Когда начнется глобальная ядерная война - советы будет давать поздно. И это коснется всех на этой планете. Пока что к этому идет.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16836
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8391 раз.
Подякували: 5283 раз.
 
Профіль
7
3
6
Повідомлення Додано: Суб 18 тра, 2024 10:24

  rjkz написав:https://www.liga.net/all/opinion/kakie-strany-seychas-zainteresovany-v-zatyagivanii-voyny-v-ukraine

Абсолютна тупа стаття у який нема негативу від війни. А він такий:
Весь світ отримав високі ціни на енергоносії у 2022 році. У США та ЄС це все вилилось у високу інфляцю та період підвищених відсоткових ставок. Китаю теж не було ніякого плюсу.
Всі країни, що розвиваються врешті решт отримають високі ціни на продовольство в середньо і довгостроковій перспективі бо війна йде в Причорномор'ї, значна частина с/х працівників мобілізована. У орків альтернатива пахати за копійки є альтернатива піти на 200к. Врешті-решт все зведеться до того, що зарплати в с/г в Україні та залишках росії стануть як в США. Пшениця повернеться для традиційних 400 дол/т як до всього двіжу з 2014 року. Буде глобальна продовольча криза.
Дешева нафта Китаю буде потрібна хіба що ще 2-3 роки бо там іже повальна електрифікація транспорту. Продається мільйон електромобілів в місяць. В США - 1,2 мільйона за цілий 2023 рік.
Більш важлива оця новина.
https://www.obozrevatel.com/ukr/ekonomi ... scheno.htm
США фактично ввели загороджувальні мита на електромобілі та сонячні панелі з Китаю.
Це означає що весь світ, в першу чергу Китай та ЄС будуть електрифікуватися. Із статей витрат 2 мільярдів людей випадуть витрати на вуглеводне паливо з монополізованого ОПЕК ринку, а жителі США сидітимуть на монопольній голці.
В перспективі років 7-10 ефектом буде, що ВВП США / Європи (ЄС+Великобританія+Норвегія) / Китаю, які зараз співвідносяться як 1/1/1, будуть співвідноситися як 1/1,5/2. Значення долару США в Світовій торгівлі опуститься як приблизно як Японська йена зараз.
Фінансувати 1,7 трлн. доларів бюджетного дифіциту шляхом росту держборгу не вийде. Більше того - зовнішні борги доведеться почати повертати.
Denik
 
Повідомлень: 3201
З нами з: 23.02.09
Подякував: 661 раз.
Подякували: 1141 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 18 тра, 2024 10:31

Re: Еміграція, заробітчанство

  Denik написав:В перспективі років 7-10 ефектом буде, що ВВП США / Європи (ЄС+Великобританія+Норвегія) / Китаю, які зараз співвідносяться як 1/1/1, будуть співвідноситися як 1/1,5/2.

А Ви смішний... В Китаї скоро (через кілька років) буде криза, дуже глибока криза, капітал з нього тікає, як з України в 2021...
  Denik написав:Значення долару США в Світовій торгівлі опуститься як приблизно як Японська йена зараз.

ИМХО тільки золото зможе похитнути долар, але цивілізовані країни цього уникають.
Востаннє редагувалось Дюрі-бачі в Суб 18 тра, 2024 10:37, всього редагувалось 2 разів.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3507
З нами з: 29.07.22
Подякував: 610 раз.
Подякували: 443 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 18 тра, 2024 10:32

Re: Еміграція, заробітчанство

  rjkz написав:1. Я неоднократно тут писал, что Западом помощь выделяется именно в том количестве, чтобы Украина оказывала сопротивление, но не могла восстановить в полном объеме свою территориальную целостность. По моему мнению, даже если это случится, это не будет автоматически окончанием войны. Рашке ничего не будет мешать фигачить ракетами по Украине со своей территории. Так что в первую очередь - это МОЕ мнение. И не настолько оно хитроумное, чтобы его не разделял "черговий иксперд".
Я-же писал тут, на этой ветке, пока хищник терзает одну жертву - остальные в относительной безопасности.

ЕксперД - геополітик. Зброя виділяється в такій кількості, щоб економічна ... в рашку рийшла раніше за військову і не спровокувати використання ядерної зброї.
  rjkz написав:2. Мое нынешнее положение во времени и пространстве обусловлено решением, принятым в результате сопоставления фактов и умозаключений 9 лет назад. Имея на руках на тот момент 2-х детей дошкольного возраста, я не имел морального права подвергать их жизнь и будущее рпасности ввиду неотвратимой войны.

Через описані постом вище рішення в економіці США та твої особисті економічні рішення пойдуть твої сини в армію США, а не в коледж, бо не буде іншої роботи, - окрім захищати демократичний Тайвань від материкового Китаю, в якого ВВП буде х2 від американського в той час.
Denik
 
Повідомлень: 3201
З нами з: 23.02.09
Подякував: 661 раз.
Подякували: 1141 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 21172118211921202121 ... 2220>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама