Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 33953396339733983399 ... 3405>
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 13:31

  Дюрі-бачі написав:
  Shaman написав:яку ОФІЦІЙНО отримують? а на яку суму реально виживають - то скромно мовчать...

І офіційно і реально отримують мінімалку. Далеко ходити не треба, я таких людей бачу постійно: лаборанти на кафедрі, вихователі в дитячому садочку, бібліотекарі...

ви ж не на зп живете? так чому вважаєте, що інші дурніші. хтось отримує мінімалку, бо просто відсиджує час. лаборанти - це аспіранти? там інше питання.

їм хтось заважає йти на більш високооплачувану роботу? в людей різні причини - але не лише ви отримуєте гранти чи ще щось. тому не треба захищати абстактних сторонніх людей - краще кажіть за себе...

єдина незакрита в нас категорія - це більшість пенсіонерів. й то, ваші батьки отримують далеко не 5 т грн...
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13381
З нами з: 29.09.19
Подякував: 844 раз.
Подякували: 1798 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 13:32

Re: Еміграція, заробітчанство

  Shaman написав:загальноприйнятої думки немає.

В деяких країнах влада напряму наживається на людях, в інших - влада дає наживатись багатіям. І першопричина - відмова США від золотого стандарту, що розв'язало руки владі в пограбування народу через інфляцію. А оскільки це пограбування не різьке, то народ як жаба, повільно вариться...
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6387
З нами з: 29.07.22
Подякував: 968 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 13:34

Re: Еміграція, заробітчанство

  Shaman написав:хтось отримує мінімалку, бо просто відсиджує час. лаборанти - це аспіранти?

лаборанти - це лаборанти. Люди які сидять на кафедрі і оформлюють папери. В нас в університеті це переважно жінки передпенсійного віку (50+).
Востаннє редагувалось Дюрі-бачі в Нед 28 чер, 2026 13:35, всього редагувалось 1 раз.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6387
З нами з: 29.07.22
Подякував: 968 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 13:34

  Дюрі-бачі написав:
  Shaman написав:загальноприйнятої думки немає.

В деяких країнах влада напряму наживається на людях, в інших - влада дає наживатись багатіям. І першопричина - відмова США від золотого стандарту, що розв'язало руки владі в пограбування народу через інфляцію. А оскільки це пограбування не різьке, то народ як жаба, повільно вариться...

пояснення не лише популістське, а ще й лівацьке... й чого це так розповсюджене в університетських колах? :lol: може тоді й гранти треба відмініти, щоб не грабувати бюджет - але це інше, чи не так? ;)
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13381
З нами з: 29.09.19
Подякував: 844 раз.
Подякували: 1798 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 13:36

  Дюрі-бачі написав:
  Shaman написав:хтось отримує мінімалку, бо просто відсиджує час. лаборанти - це аспіранти?

лаборанти - це лаборанти. Люди які сидять на кафедрі і оформлюють папери. В нас в університеті це переважно жінки передпенсійного віку (50+).

"лаборанти це не лаборанти" - це було сильно. я вже хотів спитати - може агенти рептилоїдів? :lol:

й на факультеті зовсім не циркулюють інші кошти, пов'язані зі здачею іспитів? ви знаєте краще ща мене, як це працює ;) тому не треба розповідати по мінімалку - люди, які працюють на мінімалку більшість має свої резони. тут на гілці є професійний робітник на мінімалці :lol:
Востаннє редагувалось Shaman в Нед 28 чер, 2026 13:38, всього редагувалось 1 раз.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13381
З нами з: 29.09.19
Подякував: 844 раз.
Подякували: 1798 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 13:36

Re: Еміграція, заробітчанство

  Shaman написав:може тоді й гранти треба відмініти, щоб не грабувати бюджет - але це інше, чи не так?

Я б радістю поміняв всі ті гранти на обіцяну зарплату в 4000$ (унцію золота)
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6387
З нами з: 29.07.22
Подякував: 968 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 13:40

Re: Еміграція, заробітчанство

  Shaman написав:й на факультеті зовсім не циркулюють інші кошти, пов'язані зі здачею іспитів?

Якщо і циркулюють, то лаборанти мають до них точно такий доступ, як ми з Вами маємо до коштів, які циркулюють в Міндіча
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6387
З нами з: 29.07.22
Подякував: 968 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 13:41

  Дюрі-бачі написав:
  Shaman написав:може тоді й гранти треба відмініти, щоб не грабувати бюджет - але це інше, чи не так?

Я б радістю поміняв всі ті гранти на обіцяну зарплату в 4000$ (унцію золота)

я ж кажу - лівацька ідея - хтось має заплатити. просто так, бо так хоче Дюрі-бачі

а які є шляхи? може забезпечити таку якість освіти, щоб здобувачі платили кошти, щоб вистачило на зп 4 куо. чи вам піти викладати туди, де платять таку зп? чогось для цього вам не вистачає? чи просто піти кодити й заробляти таку зп - ви ж пов'язані з ІТ - велика, але доступна сума. :oops:
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13381
З нами з: 29.09.19
Подякував: 844 раз.
Подякували: 1798 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 13:43

  Дюрі-бачі написав:
  Shaman написав:й на факультеті зовсім не циркулюють інші кошти, пов'язані зі здачею іспитів?

Якщо і циркулюють, то лаборанти мають до них точно такий доступ, як ми з Вами маємо до коштів, які циркулюють в Міндіча

Якщо? Точно? чи просто циркулюють? :lol: в таких системах кошти розподіляються на всіх етапах. непропорційно, але нікого не забувають.. ті люди, які працювали в Міндіча свою долю отримували... або зп - доволі пристойну...
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13381
З нами з: 29.09.19
Подякував: 844 раз.
Подякували: 1798 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 13:48

Re: Еміграція, заробітчанство

  Shaman написав:Якщо? Точно? чи просто циркулюють?

На одних факультетах циркулюють, на інших - ні, на третіх раніше циркулювали, а зараз закінчились, коли 2-3-5 магістратура перестала давати відстрочку. Доступ до них має керівництво і окремі викладачі. Лаборанти, як і 80% держ чиновників, мають тільки мізерну зарплату...
Востаннє редагувалось Дюрі-бачі в Нед 28 чер, 2026 13:53, всього редагувалось 1 раз.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6387
З нами з: 29.07.22
Подякував: 968 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
 
1
  #<1 ... 33953396339733983399 ... 3405>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама